Sayfa 338/819 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon
Arama sonucu : 6549 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1. İyi Akşamlar Sasa ,

Benim düşüncem şu şekilde ;
    ** Patron profesyonel
    ** Satıştan elde edilen gelir yatırımda kullanılacak ( subutay kardeşim için )
    ** Hisse çok yükseldi benim için de ve daha da yükselip KY mağdur olmasın diye bazı adımlar atıldı.
    ** Tahvil borçlanmasına takılmayın. Geçmişte de yapıldı , şimdi de yapılıyor , gelecekte de yapılacak. ( takılıyorsanız tahvil borçlanma koşullarını okuyunuz.)
    ** Nisan2023 e çok yüksek rakamlardan girerek bölüneceğimizi ( bedelsiz ) düşünmüyorum.
    ** nisan2022 de bedelsiz verdiğinde 32 tl idi. Bugün 119,50 den kapattı. Ondan önceki getirileri ilgili kaynsklardan bakabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar
    saygılar
    Beetlejuice

2. Patron sıradışı olabilir, iyi niyetli olabilir vs vs bir çok güzel yada kötü laf edilebilinir bunlar gibi ama kesinlikle PROFESYONEL DEĞİL!

3. Patron şimdi değil ama 1-2 sene önce paraya kıydı ve ilk paraları hisse senetlerine harcadı, kim satarsa malı aldı, bir şekilde bu değere getirmeyi başardı, şimdi defter değeri 5 küsür lira ile 2,5 milyon lot satmak ile 115 liradan 2,5 milyon satmak başka bir dünya. Adam bunu başardı. 115/5= 23 kat yani 57,5 milyon lot yerine 2,5 milyon lot sattı. Patron süper.

Bu arada 130,50 rakamı üzerinde kapanış gelirse 3-5 ay bir rahatlama olur. Haber sonradan gelir, siz 130,5 rakamını izleyin yeter.

4. Bana göre SASA şu anda olması gereken ideal fiyatlarında seyrediyor...
    Gelecek haber akışlarına göre yön değişmeleri elbette olacaktır...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

5.  Alıntı Originally Posted by beetlejuice Yazıyı Oku
    İyi Akşamlar Sasa ,

Benim düşüncem şu şekilde ;
    ** Patron profesyonel
    ** Satıştan elde edilen gelir yatırımda kullanılacak ( subutay kardeşim için )
    ** Hisse çok yükseldi benim için de ve daha da yükselip KY mağdur olmasın diye bazı adımlar atıldı.
    ** Tahvil borçlanmasına takılmayın. Geçmişte de yapıldı , şimdi de yapılıyor , gelecekte de yapılacak. ( takılıyorsanız tahvil borçlanma koşullarını okuyunuz.)
    ** Nisan2023 e çok yüksek rakamlardan girerek bölüneceğimizi ( bedelsiz ) düşünmüyorum.
    ** nisan2022 de bedelsiz verdiğinde 32 tl idi. Bugün 119,50 den kapattı. Ondan önceki getirileri ilgili kaynsklardan bakabilirsiniz.

Herkese bol kazançlar
    saygılar
    Beetlejuice
    Sasa'nın yönetiminin son derece profesyonel ve iyi niyetli olduğunu düşünüyorum...
    30 Nisan 2015 tarihinde Sabancı holdingden Erdemoğlu holdinge geçişinden bu yana
    Sasa'daki olağanüstü gelişmeler ve şirketin geldiği yer ortada...
    Bu konuda gerçek yatırımcının hiç tereddütü yok...

6.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Bana göre SASA şu anda olması gereken ideal fiyatlarında seyrediyor...
    Gelecek haber akışlarına göre yön değişmeleri elbette olacaktır...
    Olması gereken değerin 30-35 katı, size normal değer olarak geliyorsa, sasa nın sırtı yere gelmez. Boşuna demiyorum bu şirketi besleyen en büyük güç küçük yatırımcı. Borsa tarihinde bu durum ilk kez yaşanıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Olması gereken değerin 30-35 katı, size normal değer olarak geliyorsa, sasa nın sırtı yere gelmez. Boşuna demiyorum bu şirketi besleyen en büyük güç küçük yatırımcı. Borsa tarihinde bu durum ilk kez yaşanıyor.
    Valla bu söylediklerini gerçekten inanarak mı söylüyorsun yoksa birileri tarafından özel mi gönderildin bu foruma bilmiyorum...
    Fakat renk kattığın konusunda hiç şüphem yok. Muhalif yorumcuya şiddetle ihtiyaç vardı

8.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Valla bu söylediklerini gerçekten inanarak mı söylüyorsun yoksa birileri tarafından özel mi gönderildin bu foruma bilmiyorum...
    Fakat renk kattığın konusunda hiç şüphem yok. Muhalif yorumcuya şiddetle ihtiyaç vardı
    Ben 1997 yılında hazine müsteşarlığından yatırım teşvik belgesi alıyordum. Yani şirketleri ilk kuruluş anından bilirim. Sonradan borsacı olmadık. Sonradan değil sanırım eskiden gönderildik.

Sayfa 338/819 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •