Sayfa 100/139 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 1111 madde; 793 - 800 arası.

Konu: KMPUR - Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Keko Dostum sirket senin radarina mi girdi ? yoksa yatirimin vamriydi daha once ?
    Geçmişte fiyatı 30_33 TL aralığında iken incelemiş ve çok da beğenmiştim..ama o sıralarda elimde gesan olduğu için anlamamıştım..şu anda sermayem gesan ve vbtyz de ...yalnız kmpuru da hala çok beğeniyorum..uzun vadeli alıp tutmaya layık görüyorum .. patronları dürüst ve çalışkan...şirket agresif büyüyor..
    Elinde bulunduran arkadaşlara ben başarılar diliyorum ...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku

Maaşallah diyelim..
    Maşallah.... Bu ne böyle dostum...kmpur artık gesanvari kaplar atmaya başladı...büyüdüğünü herkese gösteriyor...elinde bulunduran yatırımcı arkadaşlara başarılar diliyorum ..

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Maşallah.... Bu ne böyle dostum...kmpur artık gesanvari kaplar atmaya başladı...büyüdüğünü herkese gösteriyor...elinde bulunduran yatırımcı arkadaşlara başarılar diliyorum ..
    2023 yılı için 10 milyar tl ciro hedefimi yukarı yönlü revize edeceğim böyle giderse..

Bu kaplar satın alındı gelecek bilançoyu görelim önce arkadaşlar

5. Selamlar arkadaşlar,
    Uzun zamandır takibimde olan bir hisseydi, cuma günü aranıza katıldım. Herkese bol kazançlar dilerim.
    5-6 sayfa geriye kadar okudum, belki daha arka sayfalarda yazılmıştır ancak şirketin net kar marjını bilen var mı? Bilen birisi cevaplarsa sevinirim.
    Selamlar

Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar,
    Uzun zamandır takibimde olan bir hisseydi, cuma günü aranıza katıldım. Herkese bol kazançlar dilerim.
    5-6 sayfa geriye kadar okudum, belki daha arka sayfalarda yazılmıştır ancak şirketin net kar marjını bilen var mı? Bilen birisi cevaplarsa sevinirim.
    Selamlar
    Merhaba,

https://www.google.com/search?q=kmpu...obile&ie=UTF-8

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bu kaplar satın alındı gelecek bilançoyu görelim önce arkadaşlar
    Ederinde mi diyorsun ..?

8.  Alıntı Originally Posted by Majesty23 Yazıyı Oku
    Selamlar arkadaşlar,
    Selamlar
    Net kar marjı %16-17..

Sayfa 100/139 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •