Sayfa 806/1001 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

Dostum garanti banka tahvil kisminda gorunuyor mu bu...

Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    Dun 9918 usd ödenerek 10000 dolarlık alındı. 14 temmuzda banka bana 10175 usd ödeyecek.
    TRT140723F14 eurobond değildir. Devlet iç borçlanma senedidir. (DIBS) DIBS lere 30 hazirana kadar stopaj sıfırlanmıştır.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Yoncanin opsiyonu banka uygulamasinda ekranda gorebiliyor musunuz ve prim onden yatti diyorsunuz vergili vergisiz olarak islem sonu mu netlesecek

GLP yada GPL olmasi lazim ama onun mk si 0.30 filan
    opsiyon primini brüt olarak yatırdılar. vergi kısmına denk gelenini blokeli olarak. vergi doğmazsa vade sonunda o da cepte. gpl yeni bir fon anladığım, o yüzden son birkaç ayın getirisi görünüyor. ona göre bana söylenen ve benim de hesapladığım (yıla yansıtırsan) %3,30 m.k. civarında ama 1-2 aylık datayla yıla yansıtmak çok yanıltıcı olabilir. ancak bu kadar suni bastırılan ortamdaki getirisi buysa seçim yaklaştıkça ve sonrasında ilginç yerlere gidebilir mi acaba diye ilgimi çekti. ama yine de emin olamadım. beklemedeyim.

ytd.

3. Almanya, Hollanda, İngiltere konsoloslukları kapanmış. Sıkıntılı bir sürece giriyoruz gibi.

Yakın zamanda Hollanda vize başvurum vardı yanacak galiba.

Dostum bu fon 70gunluk bir fon ve baslangictan 1.00 usd dan aldik
    dunku degeri de 1.004467
    mevduat karsiligi da 0.30

ole 3.3 filan degil... dogru duzgun hesap edilsin

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    opsiyon primini brüt olarak yatırdılar. vergi kısmına denk gelenini blokeli olarak. vergi doğmazsa vade sonunda o da cepte. gpl yeni bir fon anladığım, o yüzden son birkaç ayın getirisi görünüyor. ona göre bana söylenen ve benim de hesapladığım (yıla yansıtırsan) %3,30 m.k. civarında ama 1-2 aylık datayla yıla yansıtmak çok yanıltıcı olabilir. ancak bu kadar suni bastırılan ortamdaki getirisi buysa seçim yaklaştıkça ve sonrasında ilginç yerlere gidebilir mi acaba diye ilgimi çekti. ama yine de emin olamadım. beklemedeyim.

ytd.

kuran yanmasi ile ilgili gecici bir durum olabilir

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Almanya, Hollanda, İngiltere konsoloslukları kapanmış. Sıkıntılı bir sürece giriyoruz gibi.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Almanya, Hollanda, İngiltere konsoloslukları kapanmış. Sıkıntılı bir sürece giriyoruz gibi.

ankaradan devam ediyor işlemler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Dostum garanti banka tahvil kisminda gorunuyor mu bu...
    Internet şubesinde "YP Bono/Tahvil Alış" sekmesi altında görünüyor satıldığı günlerde. Ancak bugün banka satış yapmadığı için herhangi bir tahvil listelenmiyor. Bu sekme boş. Ara ara kontrol etmek gerekiyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

8. hiç kkm oran alan yok mu?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 806/1001 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •