Sayfa 293/521 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 4167 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Bir hisse düşünün 29 Aralık 2022 tarihinden bu yana bildirim olarak , 25 Ocak 2023 tarihinde borç ödeme haberi haricinde tam 11 adet devre kesici haberi var.

Sayın yatayseyir'in yukarıda beklentileri içeren yazısında maddelerle ilgili hiç bir gelişme yok. Ne yapmak istiyorlar, yorumu olan var mı?

Bu Dayyus, 29 Aralık 2022 tarihinden bu yana , bugün itibariyle 14 ncü devre kesiciyi yaptırdı.Zevk alıyor Dayyus. Aslına bakarsanız zevk almak için değil, ceza aldırmak için uğraşıyor.Ancak bugün şu ana kadar başaramadı.Zira bugün BİST dahi iki defa devre kesici yedi.Dayyusun art niyetli çabası boşa gitti......
    Son düzenleme : KOMODOR 2019; 07-02-2023 saat: 21:43.

2. BU SPK ve BİST kime hizmet ediyor
    Millet can derdin bunlar neyin derdinde
    Bu günlerde borsa nasıl açık olabiliyor
    Ülkede 1 hafta yas edildi
    deprem bölgesinde 400.000 yatırımcı var
    elektrik internet bölgede yok
    Adamların pörtföyünü kim koruyacak
    akıl alır gibi değil

3.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    BU SPK ve BİST kime hizmet ediyor
    akıl alır gibi değil

Ben BIST Başkanının kellesini istiyorum. Hadi ilk gün Pazartesi piyasayı açık tuttun.Aynı gün daha yıkıcı olan ikinci deprem oldu.Salı gününden itibaren piyasayı yetkisi dahilinde ( 5 güne kadar kapatma )kapatabilirdi.Ortamda ki belirsizlik biraz kalkınca haftaya Pazartesi açardınız.Neymiş efendim o iller piyasanın % 10' una denk geliyormuş.Ne oldu şimdi , diğer % 90 lık kesimde ki yatırımcı zarar görmedi mi?

Hafta başından bu yana BIST' te de çok yıkıcı bir deprem oldu.Onarılması zaman alacak.Olan yine küçük yatırımcıya oldu , olacak......

4.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    BU SPK ve BİST kime hizmet ediyor
    akıl alır gibi değil
    Ve beklenen haber geldi.11.05 itibariyle durdurulmasına karar verildi.O..spu çocukları uygun yerlerinize kına yakın......

5. 99 depreminin sonrasında borsa günlerce işleme kapatılmıştı , insanlar burada can derdinde ,ülkede milli yas ilan edilmiş , ama hala borsada işlemlere izin veriliyor
    Bunlar başka ülkedemi yaşıyorlar , pts günü direk kapatmaları gerekmezmiydi

6. 3 gün borsanın açık kalması anayasanın eşitlik ilkesine aykırıydı. İşlem yapamayan insanların hakları korunmadı. 13,5 milyonun etkilendiği bir afette borsanın kapanmaması skandaldır, yağmadır, insanlık suçudur. Bu kararda payı olan herkes suç işlemiştir. Açığa satış yapan kurumların, cuma mal alıp salı satanların bağlantıları araştırılmalı. Çünkü bu kurumlar cuma aldıklarını satsın diye açık kaldı borsa. Binlerce dava açılacaktır. Ülkede para dışında bir gerçek kalmadı. Vicdan yok, ahlak yok. Çöküş yaşıyoruz, savruluyoruz. Herkese büyük geçmiş olsun, herkesin başı sağ olsun. ,

7.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Ve beklenen haber geldi.11.05 itibariyle durdurulmasına karar verildi.O..spu çocukları uygun yerlerinize kına yakın......
    biz cahil aklımızla bunlara yol gösteriyoruz
    ama iş işten geçtikten sonra uyguluyorlar
    bu kurumlarımıza yazık
    kurumlar büyük ama yöneticileri küçük

8.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    biz cahil aklımızla bunlara yol gösteriyoruz
    ama iş işten geçtikten sonra uyguluyorlar
    bu kurumlarımıza yazık
    kurumlar büyük ama yöneticileri küçük
    Sayın sss.köse! O kadar da cahil akıllı değiliz.Ben bu işin içinde 30 yıldır bulunuyorum.1999 depreminde de içindeydik.Asıl bu işin başında ki kaç yıldır bu işlerin içinde? Tekrar söylüyorum; Kelle istiyorum.........

Sayfa 293/521 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •