Onemli Gunler Banner
Sayfa 644/749 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon
Arama sonucu : 5986 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1.  Alıntı Originally Posted by €vrén Yazıyı Oku
    Dünkü negatif ayrışmanın üstüne TRCAS'ın bugün de negatif ayrışması benim de hoşuma gitmedi. Düşüş trendinin sona ermesini bıraktım tepki yükselişi bile gelmiyor. Ben bu hafta başı bir hareket olur diye umuyordum. Hele dünden sonra bugün TRCAS tarafında da artık bir yükseliş gelir diye bekliyordum. Daha gün bitmedi hafta bitmedi ama şu ana kadar hayal kırıklığı oldu gidişat. Teknosa en azından bilanço sonrası her gün azar azar yükselmeye devam ediyor ve XYUZO ile XTUMY'ye kıyasla biraz pozitif ayrışmaya devam ediyor diye o tarafta beklemeye devam etmek benim al sat portföyü için daha doğru olacak belki. Neyse burada birbirimizi olumlu olumsuz etkilememek için daha fazla yazmayayım kendi tercihlerim konusunda. Gelecekte ne olacağı konusunda kimsenin bir şey bildiği yok zaten. Milyarlarca lira yöneten fonlar bile çok ciddi terste kaldılar bazı şirketlerde. Şirketlerin değeri doğrultusunda zamanla telafi olur muhakkak ama kısa vadede ne olacağı fazlasıyla belirsiz.
    Fikir alışverişi her zaman iyidir 👍👍

2. Para basıyor şirket hale bak...

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Fikir alışverişi her zaman iyidir 👍👍
    Katılıyorum.
    Nasılsa herkes en sonunda kendi aklını beğenecek)

Alıntı Originally Posted by €vrén Yazıyı Oku
    Dünkü negatif ayrışmanın üstüne TRCAS'ın bugün de negatif ayrışması benim de hoşuma gitmedi. Düşüş trendinin sona ermesini bıraktım tepki yükselişi bile gelmiyor. Ben bu hafta başı bir hareket olur diye umuyordum. Hele dünden sonra bugün TRCAS tarafında da artık bir yükseliş gelir diye bekliyordum. Daha gün bitmedi hafta bitmedi ama şu ana kadar hayal kırıklığı oldu gidişat. Teknosa en azından bilanço sonrası her gün azar azar yükselmeye devam ediyor ve XYUZO ile XTUMY'ye kıyasla biraz pozitif ayrışmaya devam ediyor diye o tarafta beklemeye devam etmek benim al sat portföyü için daha doğru olacak belki. Neyse burada birbirimizi olumlu olumsuz etkilememek için daha fazla yazmayayım kendi tercihlerim konusunda. Gelecekte ne olacağı konusunda kimsenin bir şey bildiği yok zaten. Milyarlarca lira yöneten fonlar bile çok ciddi terste kaldılar bazı şirketlerde. Şirketlerin değeri doğrultusunda zamanla telafi olur muhakkak ama kısa vadede ne olacağı fazlasıyla belirsiz.
    Teknosa bilançodan sonra gittiyse belki bizdede öyle olur😂

5.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    İnşallah Teknosa gibi ağır ağır gitsin de almaya zaman olsun, hemen tavan yapmasın

6.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    İnşallah Teknosa gibi ağır ağır gitsin de almaya zaman olsun, hemen tavan yapmasın
    Bizde bu şans varken, Turcas bilanço açıklar ertesi gün endeks YIKILIR !!

7.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    https://twitter.com/sonerkuru/status...hcWqjsjFB8dt5w

Yan tahta dediğimiz şirketlerde, boğa piyasasında getiriler çoğunlukla xu30 dan iyi oluyor. Şu an içinde bulunduğumuz likiditenin azaldığı, gün içi oynaklığın arttığı dönemde, aşırı iyimser değilim. Kısa vade de piyasanın ruh hali, şirketler özelindeki beklentilerin önüne geçiyor.

Not: Mac fondaki hisseler dahil ciddi dayak yedi.
    Bu akşamki vaziyet bugünle sınırlı kalmazsa sizin dediğinize gelecek bu iş. Hakkımızda hayırlısı.

Hiç güleceğim yoktu

Sayfa 644/749 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •