Onemli Gunler Banner
Sayfa 142/255 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2033 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Bugün özellikle taban yaptırmaya yemin etmiş gibi, edebiyle satsa bu şekilde olmaz ama taban bozdukça 200 bin lot koyuyor tabana, akşama hisseye ceza falan gelmese bari

2. Bilen arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim ;
    9,200,000 lotun 6milyonu bir günde işlem görüp hisse taban olursa ,
    satan mı akıllı yoksa alan mi ?
    şirket battı mı ?
    yukarı yapmak için daha çok hisse topluyor olabilirler mi ?

3. O 6 milyon lot acaba kaç kere aynı el tarafından alındı ve satıldı?

Siz zannediyor musunuz ki alan ve satanların tamamı farklı kişiler?

Gün sonu pastasını gören var ise atabilirse görürüz alanlar net kaç lot almış, satanlar net kaç lot satmış.

Muhtemelen net alış satışlar 10 bin hadi olsun olsun en fazla 100 bin lot mertebelerindedir.

Gerisi aynı kişilerin kendi alış satışıdır.

4. Bu işlemlerin dediğiniz gibi olduğunu biliyorum .
    ama neden yapıldığına bir cevap almak için sormuştum .
    hatta bazı sorularımı da ilave ettim .

5.  Alıntı Originally Posted by ooaa Yazıyı Oku
    O 6 milyon lot acaba kaç kere aynı el tarafından alındı ve satıldı?

Siz zannediyor musunuz ki alan ve satanların tamamı farklı kişiler?

Gün sonu pastasını gören var ise atabilirse görürüz alanlar net kaç lot almış, satanlar net kaç lot satmış.

Muhtemelen net alış satışlar 10 bin hadi olsun olsun en fazla 100 bin lot mertebelerindedir.

Gerisi aynı kişilerin kendi alış satışıdır.
    Investing'de Deniz 600 bin lot sattı diyor birileri. Tabii şu ihtimal de yok değil, Deniz'den satanlar gidip Meniz'den Şeniz'den v.s. sattıkları lotları belki de fazlası alıp yerine koymuş olabilir.

Bizim borsada numara bitmez.

Eskiden seans salonu diye bir şey vardı. Aracı kurumların borsaya telefonla bağlandığı ve emirlerin broker aracılığı ile verildiği.

Sevdiğim bir laf vardı orada, "burası borsa kim kime k..sa" diye

6. Denizin 1.2 milyon lotu vardı. Yarısını yani 600 bin lotunu sattı. Bunların Neredeyse tamamını tabandan sattı. Amacı ne anlayamadık.
    Bakalım geri almaya çalışacak mı yoksa çıkıp gitti mi göreceğiz.

7.  Alıntı Originally Posted by DÖRTGÖZ Yazıyı Oku
    Bilen arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim ;
    9,200,000 lotun 6milyonu bir günde işlem görüp hisse taban olursa ,
    satan mı akıllı yoksa alan mi ?
    şirket battı mı ?
    yukarı yapmak için daha çok hisse topluyor olabilirler mi ?
    sevgili dörtgöz hisseyi ele geçiren spegin maliyeti önemli ve elinde %kaçı var borsada bu denli hızlı hareket edebilmek için hissenin büyük bir bölümünü ele geçirmiş olması gerekir ve 390-400 lerden ne kadarını piyasaya yedirdigi tabi önemli egerki kafasındaki lotları vermişse ve maliyet baya düşükse ki düşüktür çünkü daha öncede 345 lerden 170 lere kadar indirirken de verdiklerini geri almak için çok sert hırpalamıştı şimdi de aynı tezgahı kurma peşinde hareketler aynen o günleri yagdediyor ve bu hisseden tahtacı tam çıkmaz %25-30 u ile zaten kazanacagını kazanmıştır geri kalan karıdır ve gel gitleri bol olacak bir hisse bu da sermaye ve halka açıklıgı dar oldugundan tam spek hissesidir bakalım bu sefer kaçtan geri çevirecek kafamdaki hesap 245-250 önceki gel git hesabıma göre der hayırlı akşamlar tüm ky dostlara.
    tabi kimseyi etkilemek istemem 26 senelik borsa tecrübemi kafama göre yorumladım hiç kimse etkilenmesin derim.
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. Deniz ve yancısı piramit, birlikte 710 bin mal boşalttı.
    Denizin elinde 1 milyon 290 bin mal vardı önemli bir bölümünü halka arz etti. Bu mallar halka arzdan 58'li fiyatlardan olabilir. Adam karını realize ediyor büyük ihtimal. Bu firma elektrik üretmiyor ama sektöre ekipman sağlıyor, elektrik fiyatlarında %15 indirime gidilmesi bu düşüşte etkili mi bilemiyorum. Ayrıca spk tarafından yaptırım da gelebilir. Bunu önceden haber alanların satışta payı olabilir.
    Şahsi görüşüm, yarın az bir yukarı yapıp düşmeye devam edebilir.

Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 142/255 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •