Sayfa 680/1005 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: Viop L

Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum.. s.oğan, hdp destekli tarafa meyletmeyecektir de.. burada enteresan nokta şu; ekonomik kriz, devlet bahçeli faciası, büyük deprem, Muharrem’i n çekilmesi , 20 yıllık iktidar yıpranmasına karşın bu muhalefet daha hala bu işi ilk turda bitiremiyorsa, fazla da söylenecek bir şey yoktur..evet, geçmiş olsun Türkiye...
    Sinan Oğan yada Barış Atay chp başkanı olsa ilk turda çıkardı.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    S.ogan qz önce faiz sebep enflasyon sonuçtur gibi saçma ekonomik modellerden vazgeçecek
    Suriyelileri sınır dışı edecek
    Terörden uzak duracağını deklare edecek herkesle görüşürüm dedi.
    Valla böyle olacağını bilsem ben de kendisine verirdim hiç değilse içim rahat ederdi. İnşallah hangi tarafı desteklerse isteklerini kabul ettirmekte muvaffak olur çünkü ben de birebir onun istediklerini sitiyorum.

Keşke 2. tura kendisi kalsaydı da sandığı kıra kıra verseydik Atatürkçü, milliyetçi bir adaya.

3. Şu anki tabloya göre Sinan oğana giden yaklaşık 3 milyon oyun hemen tamamı kılıçdaroğluna giderse ancak kazabiliyor. Bu mümkün mü? Belki olur, 2 hafta içindeki gelişmelere bağlı.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Maalesef sinan oğan akp ile birleşecek diyorum. zafer zaten akp projesi.
    umarım yanılırım ama siyasette pek nadir yanılırım.
    O yüzden inşallah 2. tura kalmadan bu sabaha kılıçdaroğlu kazanır.
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
     Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Şu anki tabloya göre Sinan oğana giden yaklaşık 3 milyon oyun hemen tamamı kılıçdaroğluna giderse ancak kazabiliyor. Bu mümkün mü? Belki olur, 2 hafta içindeki gelişmelere bağlı.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Soğandan 3 milyon kk giderse, kk dan 3.5 milyon hdp oyu rte ye gider bu denklem asla denklenemez.
    Another day in paradise

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    S.ogan qz önce faiz sebep enflasyon sonuçtur gibi saçma ekonomik modellerden vazgeçecek
    Suriyelileri sınır dışı edecek
    Terörden uzak duracağını deklare edecek herkesle görüşürüm dedi.
    Başkan, adam şu aşamada politik konuşuyor da, adamın seçmen kitlesi milliyetçi ağırlıklı..

7. Fox tv de inanılmaz konular konuşuluyor tele 1 de akp çok başarılıdır deniyor tv ler de farklı bir algı ortamı var millet olarak be izliyoruz seçim mi , geçim mi ! Lider parti aşk filmi mi ?

8. Yurt dışı 1.4 milyon ekledim

%90.6 sandık
    %78.6 seçmen

ile projeksiyon

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 680/1005 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •