Sayfa 50/1001 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    nasıl bi güzeliz biz güzeliz nasıl kafamız güzel nasıl uçuyoz be ya

kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

3.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    yanında edevlete girip, adli sicil kaydını çıkartmadıktan sonra, fingirdek notunu görsen ne olacak ki ?
    Gözünün ve göytünüm fotoğrafı ana kriter bence.
    Evi tutacak göz var da ödeyecek göyt var mı ona bakmak lazım.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    adli sicil kaydını görmeden ev kiralaya verilir mi yahu ? kimdir nedir ? bizim arkadaşın istanbul' da yüzük taşı gibi değerli bir lokasyonda büyük metrekareli mağazası vardı, kurumsal firmaların aradağı... neyse üç banka, şube olarak talip oldu yere, markalı giyim firmaları da istedi dei bankalara öncelik verdi bizim arkadaş... espirisine fakat ciddi ciddi kira şartları için banka ortaklarının adli sicil kayıtlarını hem de noterden onaylı olarak istedi... şu an bir banka şube olarak kullanıyor yeri... ,!!!

https://m.youtube.com/watch?v=_31fl3S1DV4
    Rezilliğin videosu.!!
    Nereden nereye.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    adli sicil kaydını görmeden ev kiralaya verilir mi yahu ? kimdir nedir ? bizim arkadaşın istanbul' da yüzük taşı gibi değerli bir lokasyonda büyük metrekareli mağazası vardı, kurumsal firmaların aradağı... neyse üç banka, şube olarak talip oldu yere, markalı giyim firmaları da istedi dei bankalara öncelik verdi bizim arkadaş... espirisine fakat ciddi ciddi kira şartları için banka ortaklarının adli sicil kayıtlarını hem de noterden onaylı olarak istedi... şu an bir banka şube olarak kullanıyor yeri... ,!!!
    Bu Banka hangisi merak ettim doğrusu. Eğer bu banka , ortaklarının adli sicil kaydını verdiyse (ki hiç ihtimal vermiyorum) o banka itibarını yerle bir etmiştir benim gözümde.
    Ben bankanın yerinde olsam, has sektör der, olay mahalini terk ederdim.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/t...li-699082h.htm

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu Banka hangisi merak ettim doğrusu. Eğer bu banka , ortaklarının adli sicil kaydını verdiyse (ki hiç ihtimal vermiyorum) o banka itibarını yerle bir etmiştir benim gözümde.
    Ben bankanın yerinde olsam, has sektör der, olay mahalini terk ederdim.
    lipton sallaması zaten kaydı bozuk adama banka ortaklığı izni vermezler, ihalelerde bile tüm ortakların sicil kaydını istiyor devlet..

Sayfa 50/1001 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •