Sayfa 410/449 İlkİlk ... 310360400408409410411412420 ... SonSon
Arama sonucu : 3592 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Sn.bawer bazen bazi hisselere cok takili kaliyoruz.Mesela bende baska bir sirket icin ayni dusunceleri paylasiriyorum. Seneler gecti ayni hareketler ayni dalaga dümen donuyor.

Bazen uzaklasmak iyidir. Biraz sakinleyip gelmek lazim bazende gic takmamak lazim.
    2S kuralina gore kesinlikle ederine gelecek.

Kalin saglicakla.
    Çok haklısınız, bazen uzaklaşmak iyi oluyor, ne zamanki yola koyuldu o zaman takibi de güzel olur, düşüşte %4 düşüyor, tepkisi %1'i alsın başına çalsın.
    Size de bol kazançlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Sayın Bawer portfoyün yarısını sattım diye yazmıştım. Keşke hepsini satsaymışım. Bimas ta 15 günde hisse başı 30 tl kar yazdı. CEMTS da son 3 ayda fonların ciddi alımı olmuş. Satışlarda da diğer kısmından satışlar çok fazla olmuş. Yani benim gibi birçok küçük yatırımcı pes edip çıkmaya başlamış. Korkarım kasadaki nakit parayı GES e gömecekler. Çünkü şiket alengirli çalıştığından herşeyden haberimiz 6 ay sonra yada daha geç oluyor. Aslında halka arz olmuş ve SPK tarafından incelenen bir şirketin bu kadar büyük meblağlı projeleri yatırımcısına geç açıklaması doğru değildir. Belki CWENE açıklama yapacağım dediği için KAP açıklamasını gördük. Paraları tarlalara ve GES'e gömdüklerinden seneye temettü vermezseler de şaşırmam. Yada çok küçük sembolik bir miktar verebilirler. Piyasa değeri düştüğünden BİST 100 den de çıkarıldı. Teknik bakan arkadaşlar fincan-kulp görüntüsü oluştu diyorlar ve yükseleceğinden bahsediyorlar ama bu şirkette kazan-sap görüntüsü de olsa bir şey farketmiyor. Ges yatırımını Cwene +6 gibi karşılarken biz o günü eksilerde kapattık. Çok acımasız, aç gözlü bir tahta yapıcısı mevcut. Bakalım haftaya kalan kısmıda çıkayım diyorum. İnşallah hedeflerinize ulaşarak ve para kazanarak çıkarsınız.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Valla ben 13,40 stoplu, 17 hedefli olarak bekliyorum.

Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

Tabana çek oç biraz daha malı kaptır, sonsuza kadar düşür biz bekleriz.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

5. Hisseyi nerdeyse tabana kadar bastılar yahu, sen de düş eyvallah ama %8 düşmek nedir arkadaş, bir daha %8 çıkmak için kaç gün veya ay geçecek, ne kadar yatırımcı dostu olduklarını bir kez daha ortaya koydu, piyasa bir tek bu hisseyi bu kadar paçavra ediyor her nedense, her gelen olumlu haber sonrası satış yiyor.

6. Can çıkar huy çıkmaz derler, paranın yenmeyen bir şey olduğunu ancak mezara girdikten sonra öğrenir bu tipler.

7. Çok doğru dediniz sn. Dandanakan, bu kadar ahlı paradan kimseye bir hayır gelmez, paramız pul olmasın diye koyduk bu şirkete ama en basit bir yatırım aracına koysaydık bundan daha iyidi, bu ayıp yeter.

8. Bu gün portföyü aselsan tuttu buna da müsait bir yerden abanırız biz de.

Sayfa 410/449 İlkİlk ... 310360400408409410411412420 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •