Sayfa 943/964 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon
Arama sonucu : 7708 madde; 7,537 - 7,544 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Evet acemşah hocam Pınar Süt , Forte , Mackolik ve Vestel de pozisyon aldım bende sizce nasıl tercihlerim bu arada en büyük payım pınarda

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Hayırlısı olsun bol kazançlar dilerim.
    Türk insanında kısa sürede köşeyi dönme isteği var;
    Futbol camiasındaki gündem olan fon olayı bunun son bir örneği
    Biraz daha geriye gittiğimizde bir cok örnek olay var
    Çiftlik bankta bunlardan biri.
    1000 lot pınar süt portfünde bulunduran biri tanesi bugun 150 bin lira olan 10 tane inek sahibi olmakla eşdeğer iken 1000 lot pınar sütün degeri 77 bin lira yani yarım inek .
    Ben kazanmak isteyen insanların en az gücüne göre 1000 lot 10.000 lot almalarının gelecekleri acısından fırsat olabileceğini düşünüyorum.
    Global acıdan baktığınızda pınar süt bir cok ülkeye süt ve süt ürünleri satıyor. Yükselen Cin de bunlardan biri Çine ne satabiliriz yükselen ekonomisini düşünerek ? Buzdolabı camasır mskinesi otomobil cep telefonu?
    Bunları satabileceğimize inanmıyorum ama süt ve süt ürünlerini pınar süt ile ve pınar iştiraki ile balıkçılık ürünlerini satıyoruz işte.
    Olaya fırsatlara bu açıdan bakıyorum.
    Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

Aynen hocam teşekkür ediyorum hocam görüşmek üzere hepimize hayırlı olsun hocam

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Aynen hocam teşekkür ediyorum hocam görüşmek üzere hepimize hayırlı olsun hocam
    Sizin, bir sürü şirket için yakıştırılan spekülasyonu yapılan
    Birleşik Arap emirlikleri ve Suudi Arabistan ile işbirliği ve ortaklıklar anlaşmalarının borsada sadece pınar süte nasip olduğu için aldığımızı da biliyorum
    Bae deki fabrika satışları ve oradan ihracat rakamları artıyor ve tabi Suudi Arabistan Türkiye ve ve Suudi Arabistanda işbirliğini ve ortaklıkları içeren anlaşmada çok önemli umarım yakında bu Suudi Arabistan anlaşmasının neticeleri de görürüz....
    Bol kazançlar dilerim.!
    2 Milyar Dolar

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sizin, bir sürü şirket için yakıştırılan spekülasyonu yapılan
    Birleşik Arap emirlikleri ve Suudi Arabistan ile işbirliği ve ortaklıklar anlaşmalarının borsada sadece pınar süte nasip olduğu için aldığımızı da biliyorum
    Bae deki fabrika satışları ve oradan ihracat rakamları artıyor ve tabi Suudi Arabistan Türkiye ve ve Suudi Arabistanda işbirliğini ve ortaklıkları içeren anlaşmada çok önemli umarım yakında bu Suudi Arabistan anlaşmasının neticeleri de görürüz....
    Bol kazançlar dilerim.!
    Evet hocam teşekkür ediyorum. Diğer hisseler için düşünceniz nedir acemşah hocam rica etsem. Mackolik , Forte, Vestel

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Evet hocam teşekkür ediyorum. Diğer hisseler için düşünceniz nedir acemşah hocam rica etsem. Mackolik , Forte, Vestel
    Burası yeri değil ancak Vestel hakkında yazdım zaten ... Cine buzdolabı camasır makinesi cep telefonu satabileceğimize düşünüyor ve inanıyorsanız hele bu kredi faizlerinin bu seviyesinde dayanıklı tüketim malları arz edenlerin satışlarının cakılmayacagını biliyorsanız patronu satarken tutmaya devam ederseniz ne olacağını bilemem

Forte hissesini bilmiyorum savunma sanayi diyorlar ancak savunma sanayi para basma darphanesi değildir
    Maçkoliğ ide yazdım daha acık yazayım futbol camiasında ki olay markaların degerini düşürecektir, olayın kara para, mafya, terör bağlantıları dahi yargısal hal alabilir.
    Ben yüksek enflasyonist dönemde satışları düşmeyecek devletin en com yatırım ve harcamalar yaptığı satışları artacak eğitim alanında adel kalemcilik
    Büyüyen ve 5 yıllık kalkınma planında öncelikli sektör olan sağlık ve sağlık turizmi alanında Tınaztepe sağlık ve gıda alanında cok ucuz hatta cok cok ucuz pınar sütün global bir gıda devine dönüştüğünü gördüğüm için yatırım yapıyorum. Birazda çiftlik ve inek sahibi olma isteğimi yatıştırmak için pınar süt diyorum..
    Bazı hisseler güzeldir ama para güvercin ürkekliği taşır.. işte cesursanız diğer hisselerinizde güzeldir elbet
    ...!

Bol kazançlar dilerim..
    2 Milyar Dolar

Acemşah hocam teşekkür ediyorum

7. Acem reis yine döktürmüş , değerli bilgiler ,anlayana

8. Direkt %25.6 Dolaylı olarak %30 una sahip olduğu Desa Enefjinin 20 Megawattlık kapasitesi ile Güneş enerjisi tarlaları ve Araç Enerji Şarj İstasyonları gelecek vaad ediyor!

https://youtu.be/ujeX7jxcOy4?si=lXwn0OgvZsrgDqmm

https://www.egemenlik.com.tr/desa-en...ari-nda/10969/
    2 Milyar Dolar

Sayfa 943/964 İlkİlk ... 443843893933941942943944945953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •