Onemli Gunler Banner
Sayfa 421/449 İlkİlk ... 321371411419420421422423431 ... SonSon
Arama sonucu : 3592 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Nerdeyse 2 aydır düşüyor, sene sonuna kadar zarar yazdırmaya devam edecek gibi, rekor bir zarar yazdıracak ortaklarına, bu enflasyon sarmalında bir de olan sermaymizi de ayrıca %10 eriti, kına yaksın sonra tahtacı, bu kadar kar eden bir şirketin yatırımcısını bu kadar zarar yazdırması anlaşılır değil, sorgulanması lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Yani arkadaş nedir bu hisseden çektiğimiz, ulan eridikçe eriyor, çıkayım desem gönlüm el vermiyor o kadar yatırım yaptık. Ne zaman düzlecek abiler bu

Venus Z20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah belanı versin... it.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

4. Küfürle, bedduayla hisseler gitseydi bu hisse çoktan fezaya çıkmıştı, her gün aynı rezillik delirttiler milleti.
    Varlıklı bir şirket neden böyle bir yola başvuruyor, işler tıkırında, bankada faizde paran bile var ama hissenin yatırımcısına kuruş yok tersine daha çok zarar ettirme derdinde, hani 2-3 sene önce alanlar bir şeyler kazanmış olabilir ama 1 senedir bekleyen ne yapsın, TL olarak düzde kalsaydı bırakıp giden olurdu belki.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Ya abiler siz daha iyi bilirsiniz, acaba diyorum bu adam malı nereye kadar toplayacak, topladıktan sonra ne zaman basacak, birden yükseliş gibi bir şey olur mu mesela yılsonuna kadar düşürse sonra zıplatabilir mi, yani anlamadım ki bu adam bu kağıtla ne yapmağa çalışıyor

Venus Z20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Kağıtta yazılabilecek herşeyi yazdık. Hiçbir iyi şeyi fiyatlamıyor ve gitmiyor. Artık neden olarak geçen sene kadar kar edecek olmasıdır diye düşünüyorum.Enflasyon muhasebesine göre yıl sonu hemen hemen aynı parayı kar ediyor ama iki sene arasında TL olarak kazanç aynı değerde değil. Enerji,işçilik,lojistik ve pazarlama fiyatları kat ve kat artarken aynı ürünü bu karlılıkla seneye daha az üreteceksin anlamı çıkıyor. Şimdilik yok ama belki ilerde finansman açığı oluşabilir. Ama şirket enerji girdisini düşürmek için hamleler yaptı. Olması gereken değerlerin çok altında işlem görüyor. Belki ilerde çok iyi bir yerde olur ama ben çok umutlu değilim. Bucim ve Cemts tahtacıları aynı ve aç gözlüler.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Tahta sahibi dönüp dolaşıp kendi evine sığınanları dövüp duruyor, eşeği öldürdünüz be daha da dövmenin ne faydası olur.

8. 16 liradan 10 liraya kadar her gün düştü hisse, %60 çıkarsa...vah ki ne vah, iyi bir ders aldık hocamızdan. Allah'a havaleden başka yapacak bir şey yok.

Sayfa 421/449 İlkİlk ... 321371411419420421422423431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •