Sayfa 426/840 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 6713 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. romenlerde maaş düşük diyorlar. https://autolatest.ro/stiri/industri...-5-000-de-lei/

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Aynı kanıdayım bu iş denge işi.
    İyi bir teknik temelden önce tahmin yapabilir.
    Ama iyi bir tekniği yakalamak cok zor.
    İsim vermiyim 8. 9 kagıtta ben de denedim teknik 6 sında tuttu.3 ünde tutmadı.
    Temel analizi daha önemsiyorum ben de ama tekniğe 2 3 yıllık bakıp da sessizce timsah rolü yapmak da cok işe yarıyor.
    Nasıl oluyorsa oluyor…
    Baska bir hisseyle ugrasmıyorum artık.
    Ayrıntıya takılınca vakit alıyor.Profosyonellere de bırakmak içime sinmiyor.
    Zaten temettüyü çekerim artıkın.
    Ama bazen teknik olarak dikkatimi çeken olmuyor değil.
    Şunu sölyim ne derece katılırsınız merak ederim dogrusu ben teknik analizde endeksten bagımsız düşünmeyi daha isabetli görüyorum ve bu yönde de meyve veriyor.Sizin teknik analizlerinizde illa endeksi de göz önüne alıyor musunuz?
    Ytd

Yukarıda denge ahenktir dedim ama insan türü için bu böyle bu türün dısındaki dogadaki her sey dengesizlik üzerine kurulu.Karsıt bir paradoks.Ve sürekli dengeyi arayıp dengeye erişiyoruz.Denge bize iyi geliyor ama dogadaki dengesizlik varoluşumuza artı saglıyor.
    Neyse felsefeye lüzum yok;)
    Syg

3.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku

Bende ford otosan çağırsa mavi yaka veya beyaz yaka olarak işimi bırakır çalışmaya giderim.

Adamların emek yediği tepsi ve porselen tabakta yemek yemek hatta demir çatal bıçakla yemek bile ayrı bir olumlu örnek.
    .
    İş gereği hemen hemen her otomotiv fabrikasına gitmişliğim var ( Hyundai hariç), İnönü Kamyon fabrikası yemekhanesinde yediğim yemek kallavi esnaf lokantası ayarındaydı, o an şirketin ortağı olduğum için tekrar mutlu olmuştum.

4. Endekse tabii ki bakıyorum. Mesela şu an düşeni kırmaya çalışıyoruz. O kırılım olmuş olsa yorum değişir. Temele bende bakıyorum bakmıyor değilim. Senin kendi stilin senin için daha doğru. Çünkü dediğin gibi zaman alır o zaman asıl işini yaparken zorlanırsın.

Benim sadece canımı öyle düşünenleri de anlıyorum teknik analizin tukaka ilan edilmesi üzüyor.Hele temel analiz işini çözümlemiş birisinin tekniği inkarı bana çok ters geliyor. Sosyal medyada teknik analizi kimileri mal pazarlamak kimileri ise yok eğitim şu bu şeklinde aslından farklı işlere alet ediyor.

Bir de bazı hisselerde adam patrondan yeter ki icazet alabilsin ya da patronun müdahale etmeyeceğini bilsin 3-5 robot 3-5 de algo hesabı kullanıp mal bile vermeden ya da mal bile almadan istediği fiyatı oluşturabiliyor. Hele 3-5 foncu 3-5 te spekülatörü de kafalamışsa. Teknik bilinmezse bununla başa çıkmanın imkanı yok eğer o ekibin içinde değilsen. Benim ekip içinde olma gibi bir şansım yok. Zaten bu kısmını doğruda bulmuyorum kendimce.

Burada bilmişlik taslıyor gibi olmakta istemem. Bazen benimde temele inanıp tekniği hiçe saydığım hata yaptığım oluyor tabii.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 20-12-2023 saat: 09:21.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Limanda iki roro birden... Şu Romanya da bı toparlasa...

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Inanilmaz ama gerçek ...
    Ülke olarak bari bu devrimi yakalayalim.

https://youtu.be/tt7qoZqnhzE?si=mLQ3FHcFKsF2v44q

7. Düşeni kıralım, çıkanı bükelim.

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Endekse tabii ki bakıyorum. Mesela şu an düşeni kırmaya çalışıyoruz. O kırılım olmuş olsa yorum değişir. Temele bende bakıyorum bakmıyor değilim. Senin kendi stilin senin için daha doğru. Çünkü dediğin gibi zaman alır o zaman asıl işini yaparken zorlanırsın.

Benim sadece canımı öyle düşünenleri de anlıyorum teknik analizin tukaka ilan edilmesi üzüyor.Hele temel analiz işini çözümlemiş birisinin tekniği inkarı bana çok ters geliyor. Sosyal medyada teknik analizi kimileri mal pazarlamak kimileri ise yok eğitim şu bu şeklinde aslından farklı işlere alet ediyor.

Bir de bazı hisselerde adam patrondan yeter ki icazet alabilsin ya da patronun müdahale etmeyeceğini bilsin 3-5 robot 3-5 de algo hesabı kullanıp mal bile vermeden ya da mal bile almadan istediği fiyatı oluşturabiliyor. Hele 3-5 foncu 3-5 te spekülatörü de kafalamışsa. Teknik bilinmezse bununla başa çıkmanın imkanı yok eğer o ekibin içinde değilsen. Benim ekip içinde olma gibi bir şansım yok. Zaten bu kısmını doğruda bulmuyorum kendimce.

Burada bilmişlik taslıyor gibi olmakta istemem. Bazen benimde temele inanıp tekniği hiçe saydığım hata yaptığım oluyor tabii.
    Anladım.
    Para kazanalım da nasıl kazanırsak kazanalım mantıgı oluştu bende.
    Temel analizle yapılacaksa iş iyi yemel analiz yapılmalı.
    teknik analiz yapılacaksa iyi teknik analiz yapılmalı.
    Sonu belli olmuyor sonra.
    Tesekkürler verdiğiniz bilgiler için.
    Ytd

Sayfa 426/840 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •