Sayfa 428/465 İlkİlk ... 328378418426427428429430438 ... SonSon
Arama sonucu : 3715 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Acaba elinde çok yüklü malı olan birileri mi var?
    Zamanında yüklü giren birini bezidirmek için saçma sapan hareketler yaptılar, adam tecrübeliyldi pes etmedi ( yılı tam hatırlamıyorum ama 2015 - 2017 arası)

Sn. Bawer yoksa siz misiniz ağırlığı olan

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok hocam, böyle bir hisseye hiç yüklü girer miyim ama dediğiniz gibi birileri yüklü girmiş olabilir, her kimse azaltsın da bitsin bu baskı, belki de bilanço iyi değil.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Ocak ayında oto satışları artmış, Eregli hareketlendi ama yine tık yok bunda, en az %5-10 arası bir hareket yapmalı, yerinden kalkamıyorsa altına yapmış derler ya bunun da bir sıkıntısı var ama ne, bilanço mu veya başka bir şey mi.

3. Ocak ayında oto satışları artmış, Eregli hareketlendi ama yine tık yok bunda, en az %5-10 arası bir hareket yapmalı, yerinden kalkamıyorsa altına yapmış derler ya bunun da bir sıkıntısı var ama ne, bilanço mu veya başka bir şey mi.
    Sayın Bawer hepimiz biliyoruz ki artık tahtacısı saf ve katıksız biri..Olumlu hiçbir şeyi fiyatlandırmıyor. Eski bilançolarında sermayesinin 10 katı karı fiyatlamadı. Ne temettüler,bölünmeler, Çatı GES, Kars GES fiyatlamadı. İnsan niye şirketinin değer kazanmasını istemez ki. Ama gel gör ki yatırımcısına düşman bir şirket. Tahtacısı da bunu kullanıyor. Kocaer ile arasında insaniyet, yönetim, yatırımcısına saygı açısından dağlar kadar fark var. Anca üretim durduruyoruz, stok çoğaldı kapanıyoruz gibi yatırımcısını linç eden KAP atarlar. Daha çok yazılacak şey varda yazmayayım.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Üç kuruş çıkınca sanki batıyor tahtacıya, hemen geri veriyor, eregl kadar bile olamadın be, milyon lotları kaldırıyorlar tek kademede.

5.  Alıntı Originally Posted by Dr. Who Yazıyı Oku
    Sayın Bawer hepimiz biliyoruz ki artık tahtacısı saf ve katıksız biri..Olumlu hiçbir şeyi fiyatlandırmıyor. Eski bilançolarında sermayesinin 10 katı karı fiyatlamadı. Ne temettüler,bölünmeler, Çatı GES, Kars GES fiyatlamadı. İnsan niye şirketinin değer kazanmasını istemez ki. Ama gel gör ki yatırımcısına düşman bir şirket. Tahtacısı da bunu kullanıyor. Kocaer ile arasında insaniyet, yönetim, yatırımcısına saygı açısından dağlar kadar fark var. Anca üretim durduruyoruz, stok çoğaldı kapanıyoruz gibi yatırımcısını linç eden KAP atarlar. Daha çok yazılacak şey varda yazmayayım.

Maalesef öyle doktor, yine de hiç bir dönem bu kadar baskı görmedim bu hissede, resmen fiyatı durduruyorlar ki hep ucuz olsun.

6. Acaba elinde çok yüklü malı olan birileri mi var?
    Zamanında yüklü giren birini bezidirmek için saçma sapan hareketler yaptılar, adam tecrübeliyldi pes etmedi ( yılı tam hatırlamıyorum ama 2015 - 2017 arası)
    Ben de Sayın Bawer den şüpheleniyorum. Şaka bir yana alımı bırakmıştım ama bende ufaktan tekrar almaya başladım. Tarmanlar düşünsün yakında gidip şirkette oda isteyeceğim.
    Yazdıklarım Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Dr. Who Yazıyı Oku
    Ben de Sayın Bawer den şüpheleniyorum. Şaka bir yana alımı bırakmıştım ama bende ufaktan tekrar almaya başladım. Tarmanlar düşünsün yakında gidip şirkette oda isteyeceğim.
    Bende az bir şey var, çok beklediğim için ve de 2 senedir kaybettirdiği için vermedim, trilyonum olsa fazladan tek lot almam rezil hisseden.
    Bucim 2 gündür gidiyor ama Cemts yerinde sayıyor yine, %5-10 bekliyorduk oysa.
    Son düzenleme : bawer; 08-02-2024 saat: 10:19.

8. Azıcık Eregl'ye eşlik etse 13'lerde olurdu ama nerdee, endeks 9 bin, Cemts hala 12'lerde.

Yükselen Çelik diye bir şirket var, kar falan çok az, Cemts ile kıyazlanamaz bir şirket ama sürekli faaliyetlerle ilgili TV kanalarında bilgi veriyor, şu anda BloombergHT de konuşuyor, Cemts yönetimi neden böyle bir sunum yapmaz, faaliyetlerle ilgili Kap göndermez, Mercedes ve MAN ile çalışıyor, ayıp yahu.
    Son düzenleme : bawer; 09-02-2024 saat: 14:29.

Sayfa 428/465 İlkİlk ... 328378418426427428429430438 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •