Sayfa 98/165 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon
Arama sonucu : 1316 madde; 777 - 784 arası.

Konu: TNZTP - Tapdi Oksijen Özel Sağlık ve Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret

1. TNZTP tahtacısı beceriksiz çıktı,halbuki MPARK tahtacısının çizdiği grafiği takip etse yeterli.Boş yere arayış içine girmezdi.Pramitden mal çıkışı gösterip diğer kurumlardan toplaması çok eskilerde kaldı. Sanıyor ki takaslar eskisi gibi haftalık yayınlanan PARA dergisinden takip ediliyor.Benim gibi ky nın bile elinde matriks programı var her şey anlık takip ediliyor.Kimin ne halt çevirdiğini görüyoruz.Ayrıca dün yapılan hareketin ne anlama geldiğini sayın ACEMŞAH üstat yorum yaparsa da memnun kalırım..Teşekkürler

2.  Alıntı Originally Posted by m.gers Yazıyı Oku
    TNZTP tahtacısı beceriksiz çıktı,halbuki MPARK tahtacısının çizdiği grafiği takip etse yeterli.Boş yere arayış içine girmezdi.Pramitden mal çıkışı gösterip diğer kurumlardan toplaması çok eskilerde kaldı. Sanıyor ki takaslar eskisi gibi haftalık yayınlanan PARA dergisinden takip ediliyor.Benim gibi ky nın bile elinde matriks programı var her şey anlık takip ediliyor.Kimin ne halt çevirdiğini görüyoruz.Ayrıca dün yapılan hareketin ne anlama geldiğini sayın ACEMŞAH üstat yorum yaparsa da memnun kalırım..Teşekkürler

Dün sanırım başka başka mevsimlerde hava solumak isteyen Ky ve Ky irileri Tınaztepe sattı ve bir maliyet oluşturdu. Toplayanların ekmeklerine yağ sürdü ve acıkcası da benimde hoşuma gitti 100 lirada dökmeye uğraşmak yerine 75 lirada dökmek oldukça maliyet avantajlı. Velhasıl yolumuza devam ediyoruz ve artık bazı beklediğimiz şeylerin gerçeğe dönüşme zamanı yaklaştı. Satana da alana da dur denmez!

Piramitin malları bitti.!

İzmir belediye başkanlığını kim alır bilemiyorum ama Urla karantina adası sağlık turizmi dönüşüm projesi akp ye oy getirecek gibi duruyor ve bu proje izmirin sağlık turizm merkezi olmasını perçinleyecektir.!

Bol kazançlar dilerim!

https://youtu.be/TEOIugr16Gg?si=TdHeASEP4Hf07OWg
    2 Milyar Dolar

3.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Peki, CHP İzmir Balçova Belediye Başkanı adayı Onur Yiğit kimdir

Onur Yiğit, İzmir Balçova'da birçok sağlık kuruluşunun kurucusu olarak tanınıyor. Ayrıca, sağlık turizmi alanında faaliyet gösteren ASİSTANA ve Medifema Global şirketlerinde kurucu ve üst düzey yönetici olarak görev yaptı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...20se%C3%A7ildi.
    Narlıdere AKP belediye başkan adayı da Tınaztepe sağlık çalışanıymış..!???
    Kimler secilirse secilsin önemli olan izmirin sağlık turzimi başkenti olma hedefinde bir taşı olsun yeterli...! ve hangi parti alırsa alsın insanlarına iş aş ve konfor üretmek için başkanların bu yolda çalışacağını düşünüyorum.!
    2 Milyar Dolar

4. bu kağıt 6 ay önce 65 liraydı. diyeceklerim bu kadar !!!!!!

5. Aylardır bizde beklemeye devam ekranı kapat

6. Bugün ters köşe yaparmı? Kapanışa doğru yukarı sürmeler felan filan işte ne bileyim ben olsam öyle yapardım....

7.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Narlıdere AKP belediye başkan adayı da Tınaztepe sağlık çalışanıymış..!???
    Kimler secilirse secilsin önemli olan izmirin sağlık turzimi başkenti olma hedefinde bir taşı olsun yeterli...! ve hangi parti alırsa alsın insanlarına iş aş ve konfor üretmek için başkanların bu yolda çalışacağını düşünüyorum.!
    75 YATAKLI HASTANE

İZMİR merkezli yatırımlar arasında ilk sıralarda ise Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları arasında yer alan Moment Eğitim Araştırma Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi'nin projesi yer alıyor. İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı'nın Balçova'daki inşaat halindeki İzmir Ekonomi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi binasını geçtiğimiz 260 milyon TL'ye satın alan Mustafa Rahmi Koç, Amerikan Hastanesi'ni kente getirmek için ilk adımı attı.

https://www.yeniasir.com.tr/ekonomi/...-izmir-tesvigi

8. https://adnanmenderesairport.com/tr-...ucus-noktalari
    63 Destinasyon, 30 Havayolu, 32 Ülke

Sayfa 98/165 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •