Sayfa 186/193 ÝlkÝlk ... 86136176184185186187188 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 1,481 - 1,488 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

Yýl 2013 mayýs çocuk doðmasýna az kaldý hisse kapandý elimizde kaldý aradan yýllar geçti çocuk doðdu 11 yaþýnda hala bir cacýk yok,bunca zaman ne seçimler geldi geçti olmadý bundan sonrada bir cacýk olmaz,olsada bize yedirmezler,o zamanýn parasý sýfýr 2013 renault clio 4 parasý çöp oldu,þimdi bakýyorum endekste ne kadar çöp hisse var sermayesini kaybetmiþ ama kaptmýyorlar o zaman bir gecede çýkartýlan kanunla kaptýldý herkes maðdur oldu yazýk geçen bunca boþ sene….

Alýntý Originally Posted by Psihalive Yazýyý Oku
    Ýki farklý yatýrým hesabýmda EGYO hissesi var.

Birisi Vakýf yatýrým diðeri Ata yatýrým. Ataya bakmadým ama vakýftaki az miktardaki hissem son kapandýðý fiyat olan 0.35 den deðil nominal deðer olan 1 TL görünüyor.

Sizlerde bir kontrol edebilirsiniz. Bilmediðimiz bir geliþmemi oldu yada Vakýfbank'ýn sistemsel hatasýmý.

Ekran görüntüsü ekliyorum.Ek 29997
    Sistem hatasý benim bankada ölü kýpýrdamadan duruyor

3. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

4. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

5. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

6. Daha önce belirtmiþtim
     Alýntý Originally Posted by paslý çivi Yazýyý Oku
    Bu tür haberler çok cikacakkk seçimler yaklaþýyor

https://www.gundemebakis.com/basmane...arih-mi-oluyor
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

7.  Alýntý Originally Posted by alacakaranlýk Yazýyý Oku
    Yýl 2013 mayýs çocuk doðmasýna az kaldý hisse kapandý elimizde kaldý aradan yýllar geçti çocuk doðdu 11 yaþýnda hala bir cacýk yok,bunca zaman ne seçimler geldi geçti olmadý bundan sonrada bir cacýk olmaz,olsada bize yedirmezler,o zamanýn parasý sýfýr 2013 renault clio 4 parasý çöp oldu,þimdi bakýyorum endekste ne kadar çöp hisse var sermayesini kaybetmiþ ama kaptmýyorlar o zaman bir gecede çýkartýlan kanunla kaptýldý herkes maðdur oldu yazýk geçen bunca boþ sene….
    Ben de 2013 de almýþtým..yatýrdýðým 26 k ile..sanýrým 2. el güzel bir araba alýnýyordu.. Bu iþ çözülsede birincil öncelikli alacaklýlardan bize sýra geleceðini hiç sanmýyorum veya alavare dalavereyle bizi devre dýþý býrakabilirler.

hhhvc.jpg

8. https://www.dailymotion.com/video/x8tk7ni

Sakýn izlemeyin
    Ameliyat yapýlýyor bilginiz var mý bilgisi oolmayanlarrr ....
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldýðým notlardýr.Bu bilgilere dayanýlarak yatýrým kararý verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doðurmayabilir

Sayfa 186/193 ÝlkÝlk ... 86136176184185186187188 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •