Sayfa 302/1004 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Ooo usta borsacı da gelmiş. Bi s2 biildiğin de yok gerçi. Sen kendi işine bak. Bana akıl öğretme. Evet patronum. Halka açık değilim. Astor'un patronunu da, sektörü de çok iyi tanıyorum. Sen git astor al. 500ü temiz.
    Sasa hektas ta da aynı yazılar yazdı bu troller

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Sasa hektas ta da aynı yazılar yazdı bu troller
    Ne yaptım ne yaptım? SASA & HEKTS yazmışım kim ben mi? Trolun de cahilinde önde gidenisiniz sen ve senin gibiler. Beni DUDU ile falan karıştırdın sanırım. Bul oku bakalım SASA daki yazılarımı yüzün kızaracak mı? Benim kalemim küçük yatırımcı tarafı dışında yazı yazmaz. İki de bir karşı yazı yazıyorsun.Baltayı taşa vurdun haberin bile yok.Sen aynen bu kafayla devam et.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,603
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    seçşm bitip memedin durumu kesinleşmeden ve acı reçeteler ortaya dökülmeden not mot yok

dolar yukarı
    merkezin açığı yukarı
    enflasyon yukarı
    eld egörünüşte tek şey cari açığın azalması var
    İlave edeyim cds inde gözü yukarlar ..görüşümü detaylandırmışsın işte
    bu şartlarda not artımı çok zor aynı görüşteyiz

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    seçşm bitip memedin durumu kesinleşmeden ve acı reçeteler ortaya dökülmeden not mot yok
    baksanıza merkez son 1 haftada dolar satışlarını köklemiş
    gene -100 demişiz
    nebatiden ne farkı var memedin
    ne değşti nebatiden bu yana
    dolar yukarı
    merkezin açığı yukarı
    enflasyon yukarı
    eld egörünüşte tek şey cari açığın azalması var
    oda rahat bi kış geçirmenin ve altın ithalatının yasaklanmasından kaynaklı pansuman niteliğinde bi düzelme
    Ayhan başkan nebati ve Şahap kalsaydı bugün dolar 100 lirayı aşmıştı. 1000 e yelken acmisti. Kabul memed te çok matah bir adam değil ama nebati Şahap reis üçlüsünden daha iyi oldu. Kolay mi başkanım züccaciye dükkanına fil girdi elde ne kaldıysa artık yeniden dükkanı toparlamaya çalışıyorlar. Ben 7 evliya gücündeki reisimizin memed ve ekibi para bulamazsa sutlayacagini düşünüyorum.

5. Asıl ismi söylemek lazım. Sadece seçim kazanmak için dünyayi yakacak işimi soyleyin ne Nebati si Şimsek i?
     Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Ayhan başkan nebati ve Şahap kalsaydı bugün dolar 100 lirayı aşmıştı. 1000 e yelken acmisti. Kabul memed te çok matah bir adam değil ama nebati Şahap reis üçlüsünden daha iyi oldu. Kolay mi başkanım züccaciye dükkanına fil girdi elde ne kaldıysa artık yeniden dükkanı toparlamaya çalışıyorlar. Ben 7 evliya gücündeki reisimizin memed ve ekibi para bulamazsa sutlayacagini düşünüyorum.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O iş KONTR işi gibi olur. O firmanın sektör olarak işleri gani gani zaten.Daha da ihtiyaç artacak. Patronun dalga dümene ihtiyacı yok.
    Size göre ........
    Patronu mu tanıyorsunuz,
    Kefil misiniz?

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Asıl ismi söylemek lazım. Sadece seçim kazanmak için dünyayi yakacak işimi soyleyin ne Nebati si Şimsek i?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gerçek sorunu tespit edemezlerse
    nebati gider memet gelir
    memet gider emret gelir
    yani her defasında çömlek gelir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 302/1004 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •