Sayfa 440/965 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 7713 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Önemi olmayabilir ama az düştü, bir de bir kurum 12 milyona yakın aldı, bofa gibi de hemen kusacak bir kurum değil.

Esas önemli nokta, 11 milyonu Ereğli alsa kasamızdan 500 milyon eksilmiş olacaktı para hala kasada!
    Alım yapmasına rağmen düşmesi kötü olurdu diyorsun

İlk çeyrek bize hissenin geleceği hakkında ipuçları verecektir

Geri alımda bir anlamda güvendir alım yapmayadabilir duruma göre...

2.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Alım yapmasına rağmen düşmesi kötü olurdu diyorsun

İlk çeyrek bize hissenin geleceği hakkında ipuçları verecektir

Geri alımda bir anlamda güvendir alım yapmayadabilir duruma göre...
    İşin diğer tarafı şu an Hrc Türkiye’de 630 dolarlara düştü!
    Cevher 110 mu 116 $ mı ne!
    İlk çeyrek aslında rakamlar iyi, İkinci çeyrek çok iyi değil! Üçüncü çeyrek için bir takım sinyaller olsa güzel olurdu!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Tamam şimdi anlaşıldı neden bu topiğe geldiği
    Ne alakası var kardeşim...Samimiyetim yol...daha öncede takip ettim..Oda benim gibi eski bankacı...Oldukça da başarılıdır....Şahsen tanımam...

SM-A346E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
     Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Fedor güzel birşey söyledi ona, önce insan olacaksın, İstediğin kadar tecrübeli ol iyi borsacı ol, ki iyi dediğin adam halkb ta parayı yuzde 40 eritmiş var gerisini sen hesap et.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Adamın kazancı buradan bir çok kişinin yıllarca kazandığından fazla olduğunu tahmin ediyorum..Ama mesele o değil.Sahsindan bana ne, sana ne..önemli olan karşıt fikirlerden de faydalanmak...Yoksa kim olduğunun ne önemi var benim senin için.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
    Daha önce defalarca yazdım.. hrc fiyatları yukselmeden demirler ciddi sıçrama yapmaz...Ama artık zamanı geliyor bence...Toplamaya devam ..az az.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,427
    Bizim yatırımcı tek hisse alışkanlığından kurtulamadı bir türlü..Aslında yapılmaz değil yapılır..Ama çelik gibi irade lazım.. Şahsen bende bu yok...Ereğli ilerde çok kazandırabilir...Ama bir çoğumuz gemide olmayacak.

7.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Adamın kazancı buradan bir çok kişinin yıllarca kazandığından fazla olduğunu tahmin ediyorum..Ama mesele o değil.Sahsindan bana ne, sana ne..önemli olan karşıt fikirlerden de faydalanmak...Yoksa kim olduğunun ne önemi var benim senin için.

Ne kadar saçma bir yaklaşım..

Burası hisse topigi şahıs iyi niyetli değilse ve yatırımcıyı hakir görürse aşagilarsa tabiki bizi ilgilendirecek.

Kim olduğunun tabiki onemi yok.Mechul zaten bir müddet sonrada kaybolur gider digerleri gibi..

Ben hisseye beş yilimi vermisim bu surede toplamisim toplamayada devam ediyorum.

Ben buraya para yatırıyorum oyun degil cig sutle yogurt yapmiyoruz cocuklarin gelecegini yatiriyoruz.

8. Mesele karşıt görüşlük değil ki, sen de aylardır karşıtsın.Bunların küçümseyici, ufak dağları ben yarattım tavrına itirazımız.

Bir şeyi savunan bir topluluğun içine girip böyle davranamazsın adab-ı muaşeret kuralları vardır, şiddete karşıyım ama aksi durumda dayak yersin!

Yani ben de yapsam sen de yapsan dayağı yeriz.

Mesela bir kıraathaneye girr, ooo işe yaramazlar yapacak bir şey bulamadınız işsiz güçsüz aylaklar taş mı çeviriyorsunuz de bakalım adamlar ne yapıyor 😎

Metrobüse bin, lan fakirler sizi görmeye geldim, haliniz harap benim aslında arabam var dese, onu tavana yapıştırırlar.

Haklısın kardeş demez kimse. Sonuçta bir İsviçre halkı değiliz… ( bu arada ben dövmen ayırırım)

Dışarda bunu yapamayanlar gelip burada yapınca ayıp oluyor tabii, yoksa mesele karşıt görüşlülük değil.

Sayfa 440/965 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •