Sayfa 477/995 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon
Arama sonucu : 7959 madde; 3,809 - 3,816 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Kör bu ne kör
    Linke tıklıyorsunuz sadece
    Link tıkla
    Basit
    Abd yi kesfetmiyorsun
    Linke tikliyorsun
    Adamın belli ki okuma yazması yok. Üzerine gitmeyin.

2.  Alıntı Originally Posted by yelpaze Yazıyı Oku
    Sadece piyasa oyuncuları değil uzmanlar, yazarlar, halkın tüm kesimleri TL'nin kısa sürede değer kaybedeceği yönünde tam bir fikir birliğine sahip. Acaba John, Hans, Jane ne der buna?
    John ile Hans ı bilmem de

Jane Jenny Pamela Anna aklımızı alacak aklımızıı

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Adamın belli ki okuma yazması yok. Üzerine gitmeyin.
    haklisin

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku

Konunun ana fikri ancak bu kadar saptırılır

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku

Sn. Patrick,

Biz lotları okşayacaktık, bir yanlış anlaşılma oldu sanırım

6. Her ne kadar KYlara yönelik olumsuz yorumlarda bulunuyor olsam da KYlere karşı cephe almıyorum, benim yaptığım yapıcı eleştiridir. Tecrübelerim kapsamında eksiklik veya hata olarak gördüklerimi dillendirip bir nevi kamu hizmeti yapıyorum. Tabii nana inanmayacak, komplo teorileri peşinde koşup kendi bildiğiniz yolda inat ve azimle yürüyeceksiniz bunun da farkındayım. Tipik KY davranışıdır bu. Eh işte her şey dönüp dolaşıp psikolojide düğümleniyor. Borsa %75 psikolojidir demiştim, buna inanmayan bedelini öder.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

7. Hisselere aşık olmak, onlara tapmak; bildiğiniz obsesif takıntıdır, tıp literatüründe obsesif kompalsif bozukluk olarak geçer. Borsa oyuncularının asla yapmaması gereken bir şeydir bu. Fiziksel ve ruhsal yönden zarar verdiği gibi size para kaybettirir. Hisseler bir araçtır, amaç değildir. Amacınıza uygun hareket ettiği sürece elde tutulur, aykırı gitmeye başladığında dehlenir.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

8. BİST gibi az gelişmiş ülkelerin borsalarında sizin yatırım olarak tanımladığınız alım satım faaliyetleri aslında birer oyundan ibarettir. Ama öyle basit bir oyun değildir bu, hem ciro hem de kapsam altındaki kitle bakımından gayet ciddiye alınması gereken bir oyundur. Bu oyunu kurallarına göre oynayamayanlar heba olur gider. Kağıtları koynunuza alıp öpüp koklamayı terk edin. Onlar amacınıza hizmet ettiği sürece varlar.

Sayfa 477/995 İlkİlk ... 377427467475476477478479487527577977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •