Sayfa 612/978 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 7824 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Neyse Kızıldağ Reis 😄 yazmış okuyorum…
    O da benim dün yazdığımı söylemiş, yönetimin talebi yatırımcının hisselerini satması ve gitmesi 😂
    Reis yap bir güzellik bize öyleyse mittalden sonraki en çok lot sendeydi sanırım. Sen de satarsan sene sonuna pelet de yetişir, sigorta da açıklanır, Çin'e ek vergi de gelir vs

Toplanıyor görüntüsü var.

3. Sayfa 1 Şubat 9

Alıntı Originally Posted by devlethan Yazıyı Oku
    Yeni başlıkta umarım hep güzel şeyler konuşulur.
     Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Bakacaaazz
    2 ay bile olmadı. 6 yüz küsur sayfa. Ne sansasyonel başlık oluyor.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

4.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Reis yap bir güzellik bize öyleyse mittalden sonraki en çok lot sendeydi sanırım. Sen de satarsan sene sonuna pelet de yetişir, sigorta da açıklanır, Çin'e ek vergi de gelir vs
    Bazen düşünmüyor değilim.

Geçen gün çok ufak bir miktar Traktör aldım, 880 civarları, bir ara düşer gibi de olsa, durmadan çıkıyor falan dayanamadım o arada satıp 42’den Ereğli aldım, Ereğli yerinde saydı, o üstüne %7 falan ekledi.
    Ama onu Ereğli’ye ekledim ya bir rahatlama geldi anında 😎

Mathias’ın dediği doğru sanırım biz para kazanmak istemiyoruz 😂

Kim almaya programladıysa bizi sat işlemiyor!

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bazen düşünmüyor değilim.

Geçen gün çok ufak bir miktar Traktör aldım, 880 civarları, bir ara düşer gibi de olsa, durmadan çıkıyor falan dayanamadım o arada satıp 42�den Ereğli aldım, Ereğli yerinde saydı, o üstüne %7 falan ekledi.
    Ama onu Ereğli�ye ekledim ya bir rahatlama geldi anında

Mathias�ın dediği doğru sanırım biz para kazanmak istemiyoruz

Kim almaya programladıysa bizi sat işlemiyor!
    2020 yada 2021 sanırım eregl 9 dan 14 e hızlı bir çıkış yapınca satıp 12 lerden thy ye döndermiştim. İlk zamanlar çok pişman oldum thy yerinde sayıyor eregl durmadan yükseliyordu. Demem o ki uzun vadeciysen günlük hareketlere takılmayacaksın. Bundan 4-5 sene önce ttrak sayfasını görsen söven söveneydi. Eregl den beter etti yıllarca yerinde saydı.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Toplanıyor görüntüsü var.
    Bizi de topluyor olabilirler Sn Black_Eagle 😎

İş toplayıp Oyağa virman yapacaksa amenna ama oyak bir de onları piyasadan, İş’den almaya kalkacaksa bir yıl daha bekleriz bu fiyatlarda.

Adamlar küçük yatırımcıyı harcama konusunda niyeti bozmuşlar 😎

Ben iyi ki gitmedim, bazı tepkilere dayanamaz karakolluk olabilirdim.

Ama adamlar sırım gibi, utanmadan bu tavırları sergilemişler. Bir yandan ben Türkiye’de bu tavırları, bu tarz siyaset karışmış kurumlarda anormal görüyorum, hoş Şişe Gk’da benzerdi diyenler var orayı da pek anlamadım ya neyse…

Sayfa 612/978 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •