Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
Sayın arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun,

823 milyon kar açıklanmış, Gerçekten güzel para!
ve bilanço detaylarına baktığımda özkaynaklar 1.320 milyar yükselerek 3.110 milyara ulaşmış. Şirketteki gayrimenkul, avm arsa, hastane, hotel, kira gelirleri vb gibi gelirleri daha da artmaya devam edecek.
Şirketin sağlık hizmetlerindeki kazancıda büyümeye devam etmiş ve önümüzdeki dönem daha da büyüyecek.
Önümüzdeki dönemde teknolojiye, medikal sağlık tesislerine ve personel eğitimine yönelik yapacağı yatırımlarla bu büyüme daha da perçinleşerek global hale gelecek.

Borsada şimdiye kadar gördüğüm en iyi bilanço ;ADEL'in ki idi ve ondan sonra Tınaztepe bilançosunun en iyi 2. bilanço olabilceğini söyledim netekimde Tınaztepe bunu başarabilmiş.

Biz 1 milyar civarında kar olabileceğini hep söyledik durduk ancak inandırıcı gelmedi vatandaşlara, piyasa buna inasaydı şimdi 100 üzerinde olurduk... Şimdi 823 milyon gelmiş ve gördüğüm kadarıyla da gelecekteki büyümelerin etkisi ile bu bilanço 227 lirayı hak ediyor.
Ertelenmiş vergi ve şu torbalı hastane bileşmesinden 90 milyon eksi yansıması olmuş. Velhasıl Tınaztepe yeni yatırımlarla büyümeye devam edecek.

Bol kazançlar dilerim.
Üstat tebrik ediyorum yatırımcılık anlayışınızı, yıllardır bu forumda aynı hisselerde yazan 3-5 kişiden birisiniz ki bu da tutarlı yatırımcılık anlayışınızdan kaynaklanıyor, bir kaç sorum olacak sadece hisse senedi yatırımı mı yapıyorsunuz, değilse başka ne tür yatırımlar var, sayenizde bir çok kişi de size güvenerek sizin araştırma ve öngörü becerileriniz sayesinde sizi izleyip pozisyon alıp kazanmaya çalışıyor. Bizim için de kolaylık oluyor tabii araştırma yapmak incelemek anlamak zor çünkü, ikinci sorum bu sabrı nasıl gösteriyorsunuz çünkü coğrafya kaderdir bizde de siyasi kriz, ekonomik kriz, bölgesel sorunlar, küresel sorunlar, gereksiz durumlar bitmiyor bir de tabii şirketlere özel alavere dalavere durumları var, üçüncü sorum başka toplayıp yattığınız hisseler var mı ve hangi durumlarda bu pozisyonları değiştmeye karar veriyorsunuz, mesele servetgyo, Vestel, arase bana göre beklentisi olan toplanabilir yatılabilir şirketler, neden bana göre birinin yurtdışı arsası, birinin tazminat davası, birinin KAR potansiyeli vs vs

Saygılar sevgiler iyi bayramlar herkese