Arama sonucu : 893 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by gri Yazıyı Oku
    Sn Noır, muhtemelen hisselerin hepsini veya yüzde 5'in üzerindekileri başka hesaplara virmanlamış/aktarmıştır. Hissedeki olası büyük çıkışta malı satması zor olurdu çünkü satmaya başladığını görende satardı. Şu durumda olası büyük çıkışta kimse farketmeden, KAP'a bildirmeden, rahatlıkla hisseleri peyderpeyi satacağını düşünüyorum. İşin pazarlama tarafı Pin Trader ile başladı zaten. ytd.
    Tsk ederim,sizdemi Pin Trader'in mal pazarladıgını düşünüyorsunuz,bu kadar gelişme varken,Dünya nın en büyük parekende zincirine tedarikçi oldu,kalemcilikden teknoloji şirketi olmaya adım attı,sizcede daha yukarılara gitmesi ve yüksek bedelsiz beklentisi normal degilmi ne dersiniz?

2.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Tsk ederim,sizdemi Pin Trader'in mal pazarladıgını düşünüyorsunuz,bu kadar gelişme varken,Dünya nın en büyük parekende zincirine tedarikçi oldu,kalemcilikden teknoloji şirketi olmaya adım attı,sizcede daha yukarılara gitmesi ve yüksek bedelsiz beklentisi normal degilmi ne dersiniz?
    Sn Noır, yazımda "olası büyük çıkış"tan kastım büyük bir çıkış beklediğimdir. Beklentinin satın alındığı bir çıkış. Pin Trader ve Ekan Köse'nin bu hareketlerini de büyük çıkışa hazırlık olarak düşünüyorum. O kadar malı bir anda boşaltamazlar yükseliş esnasında peyderpeyi boşaltacaklardır. Ekan Köse uzun vadeli düşünüyor olsaydı malları yerinde duruyor olurdu diye düşünüyorum. ytd.
    Bedelsiz beklentisine gelince; kayıtlı sermaye tavanının süresi bu yıl sonunda doluyordu. Yıl bitmeden sermaye tavanını artırdıklarına göre bu yıl içersinde sermaye artırımı yapmayı planlıyorlardır. Büyüyen şirketlerin sermaye artırma ihtimalleri daha yüksektir. Beklentim; önümüzdeki 10 gün içerisinde açıklanmasını beklediğim yüzde 2000 civarı bedelsiz sermaye artışı. Eski-Yeni hisse ayrımı kalkmadıysa temettünün dağıtılacağı 30 eylüle kadar üzerinde temettü hakkı olan 23.6 milyon eski hisse senedi gerisi de temettü hakkı olmayan yeni hisse senedi olacaktır.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •