Sayfa 950/1005 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,593 - 7,600 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Puahahahhahsh
    Benim kaadın reklama ihtiyacı yok ki, hergün temettü veriyor
    Şaka maka tam zopalıksın dayucuğum, benim elimden malları alabilmek için basıyon emme boşuna uğraşıyon, ben düştükçe daha çok alırım. 130 taleden önce bi lot vermem saa
    dayıcım sesin çıkmıyor ...umarım iyisindir.....inan para sabun gibidir.....boş boş elde etmek için uğraşıyoruz....Allah afetsin.....

2. Elon Musk bilen araba satamamis 27 adet Nisan'da.

Arkadaşlar Togg uzun menzil sahibi olan var mı ?

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Neyse bugünde hızlı bir soygun yaptılar....kazanan varsa tebrikler.....kaybedenlere geçmiş olsun....
    Daha önce ben böyle bir soyguna henüz şahit olmadım tohatlı dayucuğum.
    Endekis rekor üstüne rekor kırdı bist 100 gelmiş geçmiş tüm zamanların rekorunu bugün 10375 rakkamını görerek tazeledi ama grandsupercycle memedabinin ve benim kaad son 3 yılın dibinde
    Emeği geçenlere teşekkürler... İyi akşamlar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Hasbünallahü ve nimel vekil duası; Allah bize yeter, O ne güzel vekildir demektir.
    Bu hem bir dua hem de bir zikirdir.
    İnsanların yaptıkları her işte, başlarına gelen her türlü sıkıntıda, başlanacak her bir işte Allah'ı vekil kılmak bu dua ile mümkündür. denirrrr......

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Puahahahhahsh
    Benim kaadın reklama ihtiyacı yok ki, hergün temettü veriyor
    Şaka maka tam zopalıksın dayucuğum, benim elimden malları alabilmek için basıyon emme boşuna uğraşıyon, ben düştükçe daha çok alırım. 130 taleden önce bi lot vermem saa
    Dayı yürürken arkandan petoş dökülüyor kıvırmadan yavaş yürü yoksa senin kaatlar dökülecek

6. https://borsaistanbul.com/tr/sayfa/1...ans-faiz-orani

Tlref 1.5 ay aradan sonra 50nin altına düştü. Ppf getirisi ve viop teminat nemasi az bir miktar düştü

7. Atilla Öktem:
    Bizim için önemli bir gelişme..

“Reuters'ın konuya yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre, Mali Eylem Görev Gücü (FATF) yetkilileri Türkiye'nin beklenen gri listeden çıkarılması kararı öncesinde geçen hafta Türkiye'yi ziyaret ettiler.

Habere göre, kamuya açıklanmayan ziyarette Türkiye'nin gri listeden çıkış konusunda sağladığı ilerleme ele alındı. Ziyareti gerçekleştiren ekibin yazacağı raporun Türkiye'nin gri listeden çıkarılması beklenen 28 Haziran toplantısında alınacak karar için temel oluşturması bekleniyor. Türkiye, gri listeye 2021 Ekim ayında dahil edilmişti.

FATF'nin gri listeden çıkarma kararı için saha ziyareti önemli görülüyordu. Gri listede yer alan ülkeler, doğrudan yabancı yatırım girişlerinde sorunlar yaşıyorlar. FATF, Şubat ayı toplantısında Türkiye'nin gri listeden çıkış için eylem planını büyük oranda tamamladığını belirtmişti.

- Resmi kaynaklar henüz haber hakkında açıklama yapmadılar.”

Sayfa 950/1005 İlkİlk ... 4508509009409489499509519529601000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •