Sayfa 841/943 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 7540 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Ya bi sus artık be hep aynı şeyleri geveleyip duruyorsun.

https://youtu.be/5_z_Dq3GJA0?feature=shared

2. İşine geldi mi 34 40 45 TL, gelmedi mi 2 dolar 1 dolar. Bi karar ver neye göre bakacağız bu ereglye, TL mi USD mi.

3. bilanço bugün mü geliyor ?

4.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    İşine geldi mi 34 40 45 TL, gelmedi mi 2 dolar 1 dolar. Bi karar ver neye göre bakacağız bu ereglye, TL mi USD mi.
    Tastamam borsa cahilisin bari belli etme. 10 15 günlük hareketler tl ile bakılır uzun vade getiriler dolar üzerinde. Anladın mı ? Bence hayır. Kredili malla 10 15 günlük hareket çeken adam dolar getirisine odanlanmaz. Vur kaç peşindedir. Dolarda da hareket yok hazır. Anladın mı ? Hayır. Geççççççç yani. Yine de yazdırdın ya bu yazıyı bana.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Eregl son 2 senede yüzde 400 500 getiri mi sağladı?
    Froto da ana ortak ve yabancı yüzde 30 takası piyasaya mı boca etti?
    froto da temettü bilanço sıkıntıları mı var ?
    Buradaki arkadaşların ve senin de anlamadığı bir türlü şu. froto geçen sene bahar ayına göre yüzde 100 yaptı. Ondan evvelde yüzde 100 yapmış idi. eregl ise 2 senedir 35 45 arası git gel. Bir tanesinin tepeden yüzde 2 düşmesi ile diğerinin aynı değil. eregl buradan soluksuz kalkmalı. Kalkamıyorsa 34 40 lardan alınan malların buralardan bilanço bedelsiz ayağına dağıtılması beklenir. Işık ö. Spekülasyonunda da tastamem böyle verdi idi 51 tl den 38 e.
    Takas atabilecek var mı 46.10 dan nerede ise 1.5 tl kim vermiş var mı belirgin bir satıcı?
    Ya hakkatten bazen kullandığın argümanlara şaşırıp kalıyorum. Adam bak olmaz ama tüm malı 35 topladı.Tüm malı da 45 dağıttı. Olmaz ama oldu. 26 usd alsa 33 verse ya da faize koysa buna yakın kazanırdı hiç dertsiz.Hadi onu da geçtim enfalsyona net yenilmiş olur. Sen beni okuma TH I.Ö takip etmeye devam et.

Kallavi bir spk ceza açıklaması var aç onun da detaylarını iyi oku.

Tamam al FROTO nu elinden mi alıyoruz Allah mutlu mesut etsin. Nedir buradaki bu yazma merakın?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Tastamam borsa cahilisin bari belli etme. 10 15 günlük hareketler tl ile bakılır uzun vade getiriler dolar üzerinde. Anladın mı ? Bence hayır. Kredili malla 10 15 günlük hareket çeken adam dolar getirisine odanlanmaz. Vur kaç peşindedir. Dolarda da hareket yok hazır. Anladın mı ? Hayır. Geççççççç yani. Yine de yazdırdın ya bu yazıyı bana.
    Arkadaş 2 senedir diyorsun 34 40 diyorsun gelmiş 10 15 günlük hareket diyorsun şimdi de. Sen önce kendi yazdığını anlamaya çalış.

7. Dua edin de bilanço geçen çeyrek gibi cacık çıkmasın. O dedikleri karlar gözüksün kütür kütür Yoksa yine bütün borsa hareketlerinden bağımsız 40- lere yuvarlanır.

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Dua edin de bilanço geçen çeyrek gibi cacık çıkmasın. O dedikleri karlar gözüksün kütür kütür Yoksa yine bütün borsa hareketlerinden bağımsız 40- lere yuvarlanır.
    Ya onu geç de 34'ten alınan mal kaç dolara tekabül ediyordu eregl en son 34 olduğunda? 10 15 gün içinde 34 40 arası mal mı toplandı?

Sayfa 841/943 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •