Sayfa 842/924 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892 ... SonSon
Arama sonucu : 7386 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ya hakkatten bazen kullandığın argümanlara şaşırıp kalıyorum. Adam bak olmaz ama tüm malı 35 topladı.Tüm malı da 45 dağıttı. Olmaz ama oldu. 26 usd alsa 33 verse ya da faize koysa buna yakın kazanırdı hiç dertsiz.Hadi onu da geçtim enfalsyona net yenilmiş olur. Sen beni okuma TH I.Ö takip etmeye devam et.

Kallavi bir spk ceza açıklaması var aç onun da detaylarını iyi oku.
    Tamam sen haklısın şampiyon. Şimdi bazı şeyleri yazacam forumda hiç istemiyorum. Hayır hakaret de değil yanlış anlama. Bu işin kredilisi var vadeli bacağı var cart curt. Valla anlatması uzun 35 topladı 45 dağıtt tabi değil. 40 milyon lot ile 1 tl ye oynayanlar var sende iyi bilirsin. 41.5 ortalama ile toplayıp 42.5 ortalama ile okutur derenin taşı ile derenin kurbağasını vurur geçer gider. Bunu tek bir tahtada da yapmaz. Böyle 10 tahtada indir bindir yapar. Yolunu bulur.

2. Bak ben sana söyliyim. Geçen şirket 44lerde geri alım yaptığı mal, 33'te yaptığından daha ucuzdu. Tabi dolar bazlı bakınca. Şimdi 34te maliyetlenen adam bunu 44te mi satmalı?

3.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Bak ben sana söyliyim. Geçen şirket 44lerde geri alım yaptığı mal, 33'te yaptığından daha ucuzdu. Tabi dolar bazlı bakınca. Şimdi 34te maliyetlenen adam bunu 44te mi satmalı?
    Çekil aradan . Her cümlende daha da saçmalıyorsun. Bari kendini daha fazla ifşa etme. Borsada ki işler konusunda aşırı cahilsin . Yapma. Herkes senin baktığın pencereden bakmaz oynamaz hatta ve hatta o işler öyle de olmaz. Tutup mital dan birilerinin ekran başına oturup kaldır indir yaptığını yazan tipler de oldu. Onu da anlattık o işler öyle olmaz diye geçen sene hatta mital satışı!!! biter dimdirek düşer dememin nedeni de oydu ama yine kimse anlamadı birşey.

Neyse eregl yatırımcısı dua etsin de akşam bilanço 5-10 milyar arası kar çıkarsın. Yoksa yandı gülüm keten helva. Umarım bu sefer tahminleri!!! tutar.

4. Misan 50 51 Işık Ö. spekülasyonunda yapı kredi spotta deli gibi alıyor gözükürken vadeli de satıyordu. Hatta KOÇ alacak diye komedi yazılar yazanlar oldu. Sonra ne yaptı ykbnk o lotlarını. Bir işlem yaptı adam sizlerin hesaplaması 2 hafta sürdü. Kar mı etti zarar mı acaba diye.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Tamam sen haklısın şampiyon. Şimdi bazı şeyleri yazacam forumda hiç istemiyorum. Hayır hakaret de değil yanlış anlama. Bu işin kredilisi var vadeli bacağı var cart curt. Valla anlatması uzun 35 topladı 45 dağıtt tabi değil. 40 milyon lot ile 1 tl ye oynayanlar var sende iyi bilirsin. 41.5 ortalama ile toplayıp 42.5 ortalama ile okutur derenin taşı ile derenin kurbağasını vurur geçer gider. Bunu tek bir tahtada da yapmaz. Böyle 10 tahtada indir bindir yapar. Yolunu bulur.
    He bu FROTO da olmaz olmuyor yani. Ben mi verdim Ak tan 800 altına aynı adamlar geldi 1100 den aldı? Ben orada bunu yazarken sen yoktun ortalarda. Niye orada konuşmuyordun o ara bunları. Burada gereksiz kafa şişiriyorsun.

Dediğim gibi al FROTO larını hayrını gör.Elinden alan yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Çekil aradan . Her cümlende daha da saçmalıyorsun. Bari kendini daha fazla ifşa etme. Borsada ki işler konusunda aşırı cahilsin . Yapma. Herkes senin baktığın pencereden bakma oynamaz hatta ve hatta o işler öyle de olmaz. Tutup mital dan birilerinin ekran başına oturup kaldır indir yaptığını yazan tipler de oldu. Onu da anlattık o işler öyle olmaz diye geçen sene hatta mital satışı!!! biter dimdirek düşer dememin nedeni de oydu ama yine kimse anlamadı birşey.
    Asıl sen çekil git kardeşim. Bir şey yazacaksan da doğru düzgün ifade et o zaman. Bi 2 sene diyorsun, bi dolar, bi TL, işine geldi mi viop, o da bitti diğer tahtalardaki al satlar...

7.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Asıl sen çekil git kardeşim. Bir şey yazacaksan da doğru düzgün ifade et o zaman. Bi 2 sene diyorsun, bi dolar, bi TL, işine geldi mi viop, o da bitti diğer tahtalardaki al satlar...
    Konu EREGL olunca Soros kesiliyor konu FROTO olunca gariban ky.

Vadelide EREGL kaldıraçlı short olsan bu yazılar bu kadar tek tarafa ancak böyle bu kadar yazılır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Elalemin derdi olmuşuz demek ki zamanında iyi longmuşuz.

Sayfa 842/924 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •