Sayfa 266/338 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon
Arama sonucu : 2697 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Demezler mi adama elinde kağıt varken bunları neden konuşmadın da şimdi konuşuyorsun ? Bu zat 1 tl kazanacağını bilsin 180 derece çark ederek ona göre yazı yazmaya başlar yarın. Yeni gelen arkadaşlar olmuş onlar için yazayım. Bu zat 70 liradan Ülkeri satıp 28 liradan Goody aldı, sonuç ortada. Tüm kaşıntının sebebi bu.

2. Sayın Valentine daha önce 4.5 milyar favök beklediğinizi yazmıştınız ilk çeyrekte satışların fazla yükseleceğini yada favök marjının yükseleceğini mi düşünüyorsunuz biraz detay isteyebilir miyim fikirlerinizden Diğer forumdaşların favök satış beklentisi var mı acaba şimdiden teşekkürler

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Demezler mi adama elinde kağıt varken bunları neden konuşmadın da şimdi konuşuyorsun ? Bu zat 1 tl kazanacağını bilsin 180 derece çark ederek ona göre yazı yazmaya başlar yarın. Yeni gelen arkadaşlar olmuş onlar için yazayım. Bu zat 70 liradan Ülkeri satıp 28 liradan Goody aldı, sonuç ortada. Tüm kaşıntının sebebi bu.
    --nereden biliyorsun elimde kağıt olmadan yazdığımı...
    --önceden bilmiyordum....sonradan öğrendim...önceden böyle bir yamuk gösterim olsaydı daha derinlemesine bakardım...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --suç ise sen de şikayet edebilirsin; benden niye bekliyorsun ki?...
    Suc olduğunu idda eden sensin....biz değil...iyice sacmaladin acizlikten

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Suc olduğunu idda eden sensin....biz değil...iyice sacmaladin acizlikten
    --yazdığını iyi oku!!

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --nereden biliyorsun elimde kağıt olmadan yazdığımı...
    --önceden bilmiyordum....sonradan öğrendim...önceden böyle bir yamuk gösterim olsaydı daha derinlemesine bakardım...
    Bir günde bu kdr şeyi nasıl öğrendin.... sadece bilanço değil....murat hakkında atip tuttun...gida dedektifine yamandin...alim gücü uydurdun....daha önce eleştirdigindin doxa ya yamandin...daha niceleri....olay tek bilanço değil...

--saçmalayı bırakın artık...

8. Sevgili f-2 belli ki forumda istenmiyorsunuz. Neden bu başlıkta yazmaya ısrar ediyorsunuz. Rahatsız olmuyor musun bunca insanın sizi karşı söylemlerinden. Rica etsem bu başlığa yazmaya ara verseniz. Sizin psikolojik sağlığınız açısından bu iyi olacaktır. İnanın çok rahatlarsınız ve zihnen dinginleşirsiniz

Bizde bu sayede topik olarak çok değerli bilgilerin arada kaybolmasından memnun oluruz

Rica etsem topik adına ara verebilir misiniz yazılarınıza

Sayfa 266/338 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •