Sayfa 44/313 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2497 madde; 345 - 352 arası.

Konu: Viop LVII

1. 20 gündür aralıksız 2 3 milyar satan kurum bugün yine 1 m e yakın satis yapip biraz azalttı
    Ama yorumun guzelligi , bofa piyasayı artiya geçirdi

2. Bakan Şimşek saç tıraşı konusunda tasarruf yapıyormuş gibi anladım. Öyle bir kafaya çok az sabun su gider kurulamak için peçete ile silsen kurur. Saç kurutma makinesine de gerek yok.

SPOT da günlerdir alan HSBC bugün satış tarafında!

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Piyasanın beklentisi içinde alelacele hazırlanmış gözüküyor bütçe açığının %5 i kadar bir tasarruf bence çok inandırıcı değil. Göstermelik bir plan olarak gözüküyor benim pencereden
    Arkası şak şak şak şak diyin gelebilir bu bir açılış belkide.bilemeyiz görecess niye cinki dayi normal insanlar genelde bilgi sahibi değildir.
    Elit kaymag tabaka bilir. Ona göre o yüzden kaymakdir. Dib kesime parayı versen bilmediği için zaten gaybeder.

Bagacas

Mayıs da alanlar satanlar, en iyi alıcı HSBC en iyi satıcı BofA oldu,

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bak en büyük gülüdğüm yabancı arabaya binilmicekmiş...

şimdi yiğit bulut 20 milyonluk a8 longtan inip 2 milyonluk togga mı binecek?
    vallahi ben daha önce sordum...

Deniz Zeyrek'ten Mehmet Şimşek'e:

"Ali Erbaş'a Audi A8'i bırak TOGG al diyebilecek mi?"
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,614
    Yabancı diye zikredilen fırsat değerlendimeğe formasyondan nemalanmağa gelen versiyonu
    Nitelikli kalıcı uzuncu fonlar için zaman var daha ..yatırım yapılabilire kırk fırın ekmek lazım

8. Şimşeğin söylediklerine bu kadar takılmayın yapılanlar sadece kamuda tasarruf neden yapılmıyor baskısı için sıva olayı ama kolona yakın yerdeki çatlak sıva ile onarılmaz.Diğer bir konu Nebati Tv ye çıktığında ne diyordu Cumhurbaşkanımızın verdiğin talimatlar programa desteği vs aynı cümleler Şimşekten geliyor hangi program doğru o zaman veya o program doğruysa ekonomi neden bu duruma geldi geçende söyledim kafalar karışık sadece kısa vade yapılan planlamalar.
    Tv lerde analistler sosyal medyada yabancı kurum ekonomistleri , analistleri Türkiye doğru yolda vs yazıları yorumları mevcut bu yazıları yazanlar bazı kurumlara hizmet eden paralı tetikçiler tahvile şu kadar yabancı girdi hura ekonomik hamleler işe yaradı naraları atılıyor yabancı üretime gelmiyor o faize geliyor , aynı hikaye kendi içimizde 3 yıl önce KKM icatı ile yaşandı sonuçta met edilen bir ekonomi varsa para baronları kazandığı için var.Doğru tasarruflar,Tarım ,hayvancılık,enerji, kendimiz üretmediğimiz sürece yapılanlar sadece sıva olarak kalır , takıldıkları yerde IMF sesleri çıkmaya başlar böyle ekonomik programlarda .
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 44/313 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •