Sayfa 49/366 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2924 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Viop LVII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hava çok kapalı sanki fena çakacaklar
    bir anda kayabilirler
    yok abi

ABD TÜFE sine kadar şortçu dökmek üçün, hertürlü yukarı zorlar... 1 gram salmaz aşağı

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    İlk defa mi girdin suya
    Geçmiş olsun Ayasofya abi, bizler hep suyuniçinde olduğumuz için daha fazla batma şansımız yok

Ahahhaha

Ula bu bofanin cuma aldığı bir kaç tahtada, heralde xu030 dinlenirken biraz yan tahtaları alacak diye mala girdik açılışta. Herifin niyeti farklıymış. Onları da satmak için alıyormuş

Artık ben de suyun içindeyim. Neyse suyun içi ayrı bir dünya, farklı farklı balık türleri filan

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Aslında bu yönetimin özeti bu. Belediyeler gitti kaynak azaldı bademlerden yiyecekler.
    göz göre göre halka açık şirketin içini boşaltıyorlar...

böyle açık açık yapmaya başladılar artık...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bana emlagi bulun furacam oni. Bilgisayarcida battık
    kozaldan 600 milyon yürüten emlaktan kaç para yürütür sen hesap et....

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    aydem cuma bugün iyi gidiyor maşallah
    başkan buraya hisse yazarken dikkat et...

trolkemal not alıyor sonra karşına çıkarıyor pazarlamacı diye...

en son sindoma ile ugrasıyordu...

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Şimşeğin söylediklerine bu kadar takılmayın yapılanlar sadece kamuda tasarruf neden yapılmıyor baskısı için sıva olayı ama kolona yakın yerdeki çatlak sıva ile onarılmaz.Diğer bir konu Nebati Tv ye çıktığında ne diyordu Cumhurbaşkanımızın verdiğin talimatlar programa desteği vs aynı cümleler Şimşekten geliyor hangi program doğru o zaman veya o program doğruysa ekonomi neden bu duruma geldi geçende söyledim kafalar karışık sadece kısa vade yapılan planlamalar.
    Tv lerde analistler sosyal medyada yabancı kurum ekonomistleri , analistleri Türkiye doğru yolda vs yazıları yorumları mevcut bu yazıları yazanlar bazı kurumlara hizmet eden paralı tetikçiler tahvile şu kadar yabancı girdi hura ekonomik hamleler işe yaradı naraları atılıyor yabancı üretime gelmiyor o faize geliyor , aynı hikaye kendi içimizde 3 yıl önce KKM icatı ile yaşandı sonuçta met edilen bir ekonomi varsa para baronları kazandığı için var.Doğru tasarruflar,Tarım ,hayvancılık,enerji, kendimiz üretmediğimiz sürece yapılanlar sadece sıva olarak kalır , takıldıkları yerde IMF sesleri çıkmaya başlar böyle ekonomik programlarda .

Timitiye sosyal medyada herkes yerleştiriyor onun görevi o zaten piyasayı hazırlamak nabız ölçmek paralı tetikçi ekonomi yazarları emekli ücretli aldığı maaş üzerinden hesap hangi kurum yapar çoktan beri yazdığımız kurum.
    nabız yoklanıyor ara aradirek ımf diyemiyor timiti
    FORMASYON AVCISI -53

7.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    ben sana ne demiştim atırlıyonmu abi ?

''sen o tahtada o kadar HACMİ nasıl yapıyorsun ? '' deye

hangi kağıt olduğunuda bilmiyorum ama... 10 sene evvelden bildiğim kadarı ile, o tahtalarda 1 lotu sayarlar 1
    Şaka diyorum yav seviyorum onu aşk var onsuz olmuyor

8. Hsbc yıl sonu dolar tahmininde değişiklik yapmadı..
    36 TL

Sayfa 49/366 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •