Sayfa 738/812 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon
Arama sonucu : 6493 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Fayiz başlığında piyasada konkordatolar gelecek bu haftasonu diyen birisi var, bizi etkiler mi, ne kadar etkiler yorum yapabilecek var mı?

Borsadaki para çoğaldıkça stres de artıyor ya, ben normalde kâle almazdım ama stres oldum be.
    A li Koç baş kan fı ro to şam pi yon

2. Bu işin psikolojik boyutunuda yönetmek zorundayız,yatırımcı olmak kolay değil.Çindi,düşen satışlardı artan maliyetlerdi oydu buydu derken süreç stres yönetiminide mecbur kılıyor.Tamam Forda güvenimiz hiç bir şirkete olmadığı kadar yüksek zaten bunda sorun yok ama sektör bambaşka bir şey.Sektörde bir tufan kopunca feriştahı şirket olsan nafile.Şimdi portföyde birkaç hissede sektörel rahatsızlıkta duymamak insanın stres yönetiminde çok faydalı oluyor.Mesela örnek olarak benim lastikçi.Arabalar uçan araba olmadığı sürece tüm otomobil üreticileri araçlarına lastik takmak mecburiyetinde.Çinlide takacak amerikalısıda benim lastiğimi takmaya mecbur.Sektörel tehtit sıfır.Yada bir gıda şirketine ortaklık yada ne bileyim bir tarım vs şirketine.Dünya döndükçe insanoğlunun gırtlak davası bitmeyecek.Gibi gibi gibi örnekler uzayabilir.Hasılı kelam geceleri rahat uyumak,eldeki varlık sınıflarını yönetmek için sağlam bir psikoloji şart.Tüm bunları şu mikrop çinlilerin bizi soktukları durum yüzünden anlattım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

3. eyvallah
    bu arada bist aşağıda iken koç grubunu yukarda tutan yapı kredi nin yas fonu..ona baktım..yani koç iştirakleri fonu..mevzuattaki madde mevduatın %80 i (minimum) koç hisselerinde olacak..o yüzden düşmedi.
    herhangi bir vatandaş bu yas fonunu tercih ettiği müddetçe anında koç kağıtlarına çevriliyor..

4. Foncu değil Fordcuyuz, fona yıllık %2 işlem ücreti ödeyene kadar kendim gider Koç hisselerini alırım,
    çayda Lipton, kadında ip don, İngiliz çayı sevmem, kaçak çay içmem, yerli çay radyasyonlu, Seylan çayı acı, İngiliz çayı saat 5'de porselen fincanda içilir, şekeri kestim, çayı şekersiz, arabayı tekersiz severim, paletli olmalı, her yola gitmeli. Resim paletinde 8 renk vardır, en sevdiğim renk sarıdır, hububatta favorim darıdır, kocayı koca yapan karıdır, arabayı güzel gösteren led farıdır. Çin, maçin beni ilgilendirmez, işimin başındayım, 34 yaşındayım, 87 doğumluyum, İzmir'deyim. Çinliler fasonun kitabını yazmış, defterini yakmıştır, ansiklopedisini 32 tekmil birden 40 cilt yazmıştır. Forda fason diyen Şevrole İmpala'ya da anason der. Yaşlılar diye idare ediyoruz ama Raga Oktay'ın da dediği gibi Derdime derman işte çokolat kız, biz zaten çokolatın hastasıyız, dımbırley dombırley laylaylom. 90 lar şarkılarını severim, Ford Otosan P100 pikap vardı pederin, çocukken kasasında çok zeytin taşıdık. 7 yaşından beri çalışıyorum, 3 yaşından beri borsadayım, ilk kez 2 yıldır para kazanıyorum Froto'ya geçtiğimden beri. Nasıl olduğunu anlayamadım ama seviyorum seni delicesine. İngiltere Ford bayisi arkadaşım Edward Ford'a araç fiyatlarını sordum, Toyota bayisi olmuş, Ford'u bırakmış haberi yokmuş. Her zaman söylemişimdir, altın yere düşmeylen pul olmaz, altın gümüşse söz sükuttur. Dudu'yu severim, Oralet'i sevmem ama yine de kızmam. Burda bence herkes kendince bi şeyler yapmaya çalışıyor. Biraz yürüyüşe çıkayım dedim, vazgeçtim. Yürü yürü nereye kadar. Belki kendime bi Ford Ranger 4x4 alır Honaz Dağına kampa giderim. Elektrikli araçlar konusunda Çinli arkadaşım Xu Yuang Şui ile mektuplaştım, mektubum tam 32 günde gitmiş, onun cevabı da 32 günde gelse, cevap gelene kadar Çinliler piyasayı ele geçirmiş olurlar zaten. Paragraf koymamışım yazı uzun oldu, buraya kadar okuduysanız sizden uzun vade yatırımcı olur. Ali Koç'a mektup yazcam, Otokar gibi Ford da şehiriçi belediye otobüsü üretsin, Kentkart ve Akbil basarken Ford otobüse basmak isterim. Hayatımın her yerinde Ford olsun isterim, parfümüm bile Tom Ford. Fıs fıs. 2 fıs yeter, çok pahalı.

5. bu arda linear regresyon kanalı daire içerisinde 1227 yi verdi..yükseliş trendi...bak bizim senaryoda 1 nolu daire vardı ya 3 lü tepe onu işaret ediyor..teknik olarak veri böyle..pozisyon alacaklar takip etsin

6. Şair Osman EŞREF....Hiciv de gelinen tepe noktası..
    başka boyut kattın literatür e...

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Foncu değil Fordcuyuz, fona yıllık %2 işlem ücreti ödeyene kadar kendim gider Koç hisselerini alırım,
    çayda Lipton, kadında ip don, İngiliz çayı sevmem, kaçak çay içmem, yerli çay radyasyonlu, Seylan çayı acı, İngiliz çayı saat 5'de porselen fincanda içilir, şekeri kestim, çayı şekersiz, arabayı tekersiz severim, paletli olmalı, her yola gitmeli. Resim paletinde 8 renk vardır, en sevdiğim renk sarıdır, hububatta favorim darıdır, kocayı koca yapan karıdır, arabayı güzel gösteren led farıdır. Çin, maçin beni ilgilendirmez, işimin başındayım, 34 yaşındayım, 87 doğumluyum, İzmir'deyim. Çinliler fasonun kitabını yazmış, defterini yakmıştır, ansiklopedisini 32 tekmil birden 40 cilt yazmıştır. Forda fason diyen Şevrole İmpala'ya da anason der. Yaşlılar diye idare ediyoruz ama Raga Oktay'ın da dediği gibi Derdime derman işte çokolat kız, biz zaten çokolatın hastasıyız, dımbırley dombırley laylaylom. 90 lar şarkılarını severim, Ford Otosan P100 pikap vardı pederin, çocukken kasasında çok zeytin taşıdık. 7 yaşından beri çalışıyorum, 3 yaşından beri borsadayım, ilk kez 2 yıldır para kazanıyorum Froto'ya geçtiğimden beri. Nasıl olduğunu anlayamadım ama seviyorum seni delicesine. İngiltere Ford bayisi arkadaşım Edward Ford'a araç fiyatlarını sordum, Toyota bayisi olmuş, Ford'u bırakmış haberi yokmuş. Her zaman söylemişimdir, altın yere düşmeylen pul olmaz, altın gümüşse söz sükuttur. Dudu'yu severim, Oralet'i sevmem ama yine de kızmam. Burda bence herkes kendince bi şeyler yapmaya çalışıyor. Biraz yürüyüşe çıkayım dedim, vazgeçtim. Yürü yürü nereye kadar. Belki kendime bi Ford Ranger 4x4 alır Honaz Dağına kampa giderim. Elektrikli araçlar konusunda Çinli arkadaşım Xu Yuang Şui ile mektuplaştım, mektubum tam 32 günde gitmiş, onun cevabı da 32 günde gelse, cevap gelene kadar Çinliler piyasayı ele geçirmiş olurlar zaten. Paragraf koymamışım yazı uzun oldu, buraya kadar okuduysanız sizden uzun vade yatırımcı olur. Ali Koç'a mektup yazcam, Otokar gibi Ford da şehiriçi belediye otobüsü üretsin, Kentkart ve Akbil basarken Ford otobüse basmak isterim. Hayatımın her yerinde Ford olsun isterim, parfümüm bile Tom Ford. Fıs fıs. 2 fıs yeter, çok pahalı.
    Gülümsettin😀
    Yaşım daha küçük.
    87 dogumlu olan trafik kazasında ölen arkadasımdı onun anısına almıstım😥

Sayfa 738/812 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •