Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
Arama sonucu : 141 madde; 137 - 141 arası.

Konu: HTTBT - Hitit Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.

1. Yatırım yapalım dedik ama ben yatırımlık hisse değilim der gibi hareket ediyor, şeytan diyor ki git sat kendi kendine konuşuyorsun zaten.

2. Yok mu bu garibin hiç paylasani teknik vs dutluga döndü iyice buralar ne kap ne bir şey var paylaşım olmaması da normal sanırım. Ama city topladığı sürece buradayım inşallah ufak ufak artırıyor payını.

3. Yine döndük dolaştık aynı yere geldik Laylow ne zaman zengin edecek bizi bu şirket 😀

4. Şuan pahalı.

Ama ben dün de aldım… AJet katkısını bir görelim + Star Alliance’dan 1 şirket alacakları söz konusu. O zaman işler değişir diye umuyorum.

Ben bu şirkete, yöneticilerine ve iş koluna çok güveniyorum. Yanlı konuşuyor olabilirim. Siz benim dediklerime bakmayın…

5.  Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Şuan pahalı.

Ama ben dün de aldım… AJet katkısını bir görelim + Star Alliance’dan 1 şirket alacakları söz konusu. O zaman işler değişir diye umuyorum.

Ben bu şirkete, yöneticilerine ve iş koluna çok güveniyorum. Yanlı konuşuyor olabilirim. Siz benim dediklerime bakmayın…
    Estağfurullah laylow sen fikirlerini söylüyorsun hatta biraz daha çok paylaşım da bulunun siz anladığım kadarıyla şirkete daha vakifsiniz. Ben özellikle size sordum sizi Aksa'dan da takip ettiğim için. Ben ufak bir satış yaptım bu son düşüşte sinirlendim ama hala pozisyonum çoğunlukta.Insallah iyi olur .

Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •