Sayfa 107/110 İlkİlk ... 75797105106107108109 ... SonSon
Arama sonucu : 874 madde; 849 - 856 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Fiyat 760 tl civarında iken yaptığının aynısını yapıyorlar. Belli kademeye yüklü alış girip bakın ben buradayım mesajı verip sonra gelene mal veriyorlar. 700 tl altına düşer ve kalıcı olursa kısa vadede sıkıntı artabilir diye düşünüyorum. Bu arada X'li sitede gazlamalar yavaşladı biraz.

2. Ahhh boncuk ahhh,

sen neler yapıyorsun sennn ...

3. Sayın hissedaşlarım,

Hazır devre kesici girmişken, haftalık boncuk bilgilendirmesini de yapayım.

Hisse fiyatı 682,50 haftalık boncuk değeri bugün itibariyle 673,20'dir.

Bakalım kapanışta her iki fiyat değeri nerede olacaklar ...

4.  Alıntı Originally Posted by Huzur Yazıyı Oku
    tahminim geçen seneki verilere bakarak ve hissiyatıma göre (teknik bilgiye dayanmıyor)belirteyim 700 milyon ciro ,100 milyon net kar diyorum.......
    Benim tahminim 200 milyon kar ancak 400 milyon da bekleyenler varmış?

Çin japonya güney kore gezisi teknolojik sonuçlarını esas merak ediyorum birde Temettüden önce bedelsiz verirse eski günlerde olduğu gibi eski ve yeni olarak mı bölünür? merak içindeyiz!

Bol kazançlar dilerim!.
    2 Milyar Dolar

5. Türkiye, Ortadoğu ve Balkanların en büyük Teknolojik Parende şirketimi doğuyor yoksam???
    Müdür biraz daha açık konuşsa iyi olacak..!

Bol kazançlar dilerim!
    2 Milyar Dolar

6. Hisseye hakim grup malı buralardan verecekse uzun bir süre kafayı kaldıramayız. Bu fiyatlardan kimse bu tahtanın altına kolay kolay girmez. Bilanço ne kadar iyi olursa olsun.

7. 22 : Adel/Uçanlar: Adel'i eğitim ve ofis teknolojileri şirketine dönüştürmeyi hedefliyoruz**

Türkiye'de kırtasiye denince ilk akla gelen şirket olan Adel Kalemcilik, zamanın
    ruhuna ve gereksinimlerine uygun, ürün portföyü geniş bir eğitim ve ofis teknolojileri
    şirketi haline gelme hedefine emin adımlarla ilerliyor. Bu doğrultuda
    Çin'in Guangzhou bölgesine ve Shenzen'e giderek ürün seçimleri ve tedarikçi görüşmeleri
    yaptıklarını belirten Adel / Faber-Castell CEO'su Oğuz Uçanlar, "Adel'i
    'Geleneksel Bir Kırtasiye Şirketi' olmanın ötesine taşıyarak eğitim ve ofis teknolojileri
    şirketine dönüştürme vizyonumuzla portföyümüzdeki katma değerli ürün
    çeşidini arttırmayı hedefliyoruz" dedi.

50 yılı aşan tecrübesi ile 1969'dan beri faaliyet gösterdiği kırtasiye sektöründe
    Türkiye'nin lider firması olan Adel Kalemcilik, 2024'te açıkladığı yeni vizyonu
    kapsamında, ürün portföyünü geliştirmek üzere çalışmayı sürdürüyor. Çin'in
    Guangzhou ve Shenzen kentlerinin yanı sıra Hong Kong'a da giden Adel / Faber-Castell
    CEO'su Oğuz Uçanlar, ürün portföyündeki katma değerli ürün çeşidini arttırmayı
    planladıklarını belirtti.

2024 yılında satışlarını ve finansal performansını korumayı, başarılı finansal sonuçlar
    kaydetmeyi beklediklerini söyleyen Adel / Faber-Castell CEO'su Oğuz Uçanlar,
    sözlerini şöyle sürdürdü, "Gerek yeni müşteri beklentilerimiz doğrultusunda
    planladığımız yatırımlarımızla, gerekse ürün portföyümüzü daha da verimli ve
    zengin hale getirmek için kurduğumuz yerel ve uluslararası temaslarla işimizi
    geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda, Adel'i 'Geleneksel Bir Kırtasiye Şirketi'
    olmanın ötesinde, zamanın ruhuna ve gereksinimlerine uygun, ürün portföyü
    geniş bir eğitim ve ofis teknolojileri şirketi haline getirme hedefiyle, bir
    yandan Avrupa'nın önemli teknoloji şirketleriyle görüşmeler sağlıyor, diğer yandan
    Uzak Doğu'dan teknolojik ürünleri portföyümüze eklemek için çalışmalarımızı
    ilerletiyoruz. Adel / Faber-Castell için önemli bir konumda yer alan Çin'e ekip
    olarak yaptığımız ziyaretimiz, eğitim ve ofis teknolojileri şirketine dönüşüm
    yolculuğumuzda bizlere çok katkı sağladı."

8.  Alıntı Originally Posted by server Yazıyı Oku
    Hisseye hakim grup malı buralardan verecekse uzun bir süre kafayı kaldıramayız. Bu fiyatlardan kimse bu tahtanın altına kolay kolay girmez. Bilanço ne kadar iyi olursa olsun.
    Çok doğru haklısınız, ancak bu grubun maliyetine bakmak lazım, ayrıca diyelim ki 50 milyarlık cirosu olan bir şirkete dönüşüyor! O zaman bu fiyatlar belki ucuz kalır!
    Belli ki bu çok yüksek maliyetlere katlanmalarının bizim bilmediğimiz sebepleri olabilir!
    2 Milyar Dolar

Sayfa 107/110 İlkİlk ... 75797105106107108109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •