Sayfa 536/615 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586 ... SonSon
Arama sonucu : 4916 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Taze ceviz 186 TL
    Yeşil erik 90 TL

Fiyatlar karpuz mini dilim 20 TL
    İki isirimlik 3 çatal ...
    Yazın merak ediyorum nasıl olacak ...
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Piyasayı gözlemliyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Umarım Petkim'de vadecilerin defterinin duzulmesi hareketleridir, umalimda bilançonun ayak sesleri olmasın.
    Bozkurt hc vadecilerin defterini mı düzsunler? Yoksa bilanço iyi mi gelsin? Hangisini istiyorsun? Ytd
    Borsacı umduğunu değil bulduğunu yer spenc hc

Ben bugün kü zopadan sonra üc gün karnım tok gezerim

Perşembeye kadar dükanı kapattım

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3. Bu arada yanlış hatırlamıyorsam iki sene önce hsbc yine Petkim 10-11 civarında iken fiyat revizyonu yapıp 6.5 dan 7 ye yükseltmişti. Tabi o zamanki konjonktür ile şimdiki arasında fark var.
    Zor hisse vesselam.. herkes abalı olarak mı görüyor. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bu arada yanlış hatırlamıyorsam iki sene önce hsbc yine Petkim 10-11 civarında iken fiyat revizyonu yapıp 6.5 dan 7 ye yükseltmişti. Tabi o zamanki konjonktür ile şimdiki arasında fark var.
    Zor hisse vesselam.. herkes abalı olarak mı görüyor. Ytd
    Yanlışım olmasın öyle hayal meyal. İki sene önce daha gençtim.. yanlışlık oladabilir. Vebal olmaya.. ytd

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Borsacı umduğunu değil bulduğunu yer spenc hc

Ben bugün kü zopadan sonra üc gün karnım tok gezerim

Perşembeye kadar dükanı kapattım
    Endekse üç gün bictin desene. Valla ne bilem ben pek bakmıyorum, baksamda ne fark edecek. Hisseler balta gibim duruyor. Akıntıya bırakıyorum kendimi böyle zamanlarda. Ytd

6. Belki de 6 dan 7 ye yükselti. Ama böyle birşey oldu HSBC de. Sonrasında illa kötü ya da iyi olacak diye birşey söylemek doğru olmaz..
    Konu abali olunca gelen vuruyor giden vuruyor.. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Endekse üç gün bictin desene. Valla ne bilem ben pek bakmıyorum, baksamda ne fark edecek. Hisseler balta gibim duruyor. Akıntıya bırakıyorum kendimi böyle zamanlarda. Ytd
    Ucuz diye bugün biraz daha ekleme yabtım, ben aldım tahtaci daha alta bastı, herif fena tam soyguncu
    En iyisi ücgün ekranı kapatayım yohusa paralar suyu çekicek belki çok daha ucuzdan ekleme yaparım
    Baksana firensiz kamyon gibi rampa aşağı yuvarlanıyor
    Hergün yüzde 3 düşse üc günde yüzde 9 eder, yani yüzde 9 aşadan alma fırsatım olucak

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. 10 milyon hesap var eskiden şöyle bir anlayış vardı sığ tahta artık 1 milyar lot da 10 milyon hesap sayısına göre çok da derin tahta olmuyor sanki hesap başi 100 adet düşüyor en sıradan hisselere
    Halka arza 3-4 milyon hesap basvuru yapıyor ....
    Bakalım neler olacak ilerde

Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 536/615 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •