Sayfa 138/160 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon
Arama sonucu : 1279 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Fıtıklarım imkan verdiğince yazılıma devam ediyorum...
    Geçmiş olsun, bende de oluyor belde ağrı bazen, bacağa vuruyor gece yattığımda.
    Kolay gelsin.
    Teknikte zorlama yoktur..

Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun, bende de oluyor belde ağrı bazen, bacağa vuruyor gece yattığımda.
    Kolay gelsin.
    Geçmiş olsun, kendine dikkat et...

Ben 7 yıl önce bel fıtığından 3 ay yatalak kalmıştım...

Çok şükür şimdi ayaktayım ama her an sinyal veriyor. Hiç şakası yok...!!!

Kol, boyun ve dizleri saymıyorum bile...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Iyimser bakmissiniz.

Ne seker fabrikalarinin, ne kagit fabrikalarinin satildigindan bihaber, bu zulmu uzatan oyverenler.
    Dahasi, Cumhuriyetin tum kazanimlarinin bilerek, isteyerek, taammuden yokedildiginin de farkinda degiller.
    Alyel hanım millet işine geldi mi domuzun yattığı yeri biliyor ama işine gelmedi mi hiçbir şeyi takmıyor/bilmiyor/duymuyor/inanmıyor..

Bizim kalabalığın tek ve en hassas olduğu konu cebidir, cebine dokundu mu gözü açılıyor, eğitim seviyesi ne olursa olsun bu durum hep böyle en azından benim çevremde gördüklerim hep böyle, adamın kendine dokunduğu anda fikren ve zihnen bir anda aydınlanıyor, bunun haricinde ülke parsel parsel yada tek seferde satılmış onun için bir anlamı yok...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Alyel hanım millet işine geldi mi domuzun yattığı yeri biliyor ama işine gelmedi mi hiçbir şeyi takmıyor/bilmiyor/duymuyor/inanmıyor..

Bizim kalabalığın tek ve en hassas olduğu konu cebidir, cebine dokundu mu gözü açılıyor, eğitim seviyesi ne olursa olsun bu durum hep böyle en azından benim çevremde gördüklerim hep böyle, adamın kendine dokunduğu anda fikren ve zihnen bir anda aydınlanıyor, bunun haricinde ülke parsel parsel yada tek seferde satılmış onun için bir anlamı yok...
    Ezcumle; insanimizin mayasi bozuldu, "Anadolu Irfani" sizlere omur.

Yazik ki, ne yazik.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Şeker zararlı değil miydi...

İşte kullanmamak için bir sebep...!

Basit çözüm. Kullanmazsan, ihtiyaç olmaz. Bu yolu seçiyorlar...!!!

Araba pahalı, benzin pahalı. Kullanmazsan trafik sorunu çözülmüş olur...

Ben şekerinde zararlı olduğuna inanıyorum hocam

Malum uzun yıllar yumurta zararlı diye kafamızı ütülediler şimdi aynı tipler yumurtanın faydalarını sayıyor bize (:

Birde her dönemin popüler kötüleri ve iyileri oluyor ama gerçek çok daha karmaşık ve ilgide görmüyor, kimse kötü gıda iyi gıda ayrımı yapamıyor, içi boşaltılmış meyveler, sebzeler, etler ve tavuklardan bahsetmeye kalksa ekrana çıkamazlar, bildiğim bazı şeyleri size arada anlattım burada da yazıp insanların içini karartmak istemem...

Telefondan yazarken geriye dönüşte olmuyor, sıkıntılı bir durum...

Şekerin Zararlı olduğuna inanmıyorum olacak ama bir türlü düzeltme yapamadım...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. Ülkemiz de yıllık kişi başı 30 kg şeker tüketilirken, israil de bu oran kişi başı 70 kg dır ve orada kanser vakası çok azdır.
    Yedikleri şeker, şeker pancarından üretilendir.
    Zaten burada ki şeker fabrikalarını satın alanlar da onlardır.
    Bize de mısır şurubu denen gdo lu mısırdan üretilen kanserojen tatlandırıcıyı yediriyorlar.

7. Blood hound diye bir dizi var çok güzel seyredebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Ülkemiz de yıllık kişi başı 30 kg şeker tüketilirken, israil de bu oran kişi başı 70 kg dır ve orada kanser vakası çok azdır.
    Yedikleri şeker, şeker pancarından üretilendir.
    Zaten burada ki şeker fabrikalarını satın alanlar da onlardır.
    Bize de mısır şurubu denen gdo lu mısırdan üretilen kanserojen tatlandırıcıyı yediriyorlar.
    Aman deyim.
    Sorgulayan, ifsa eden degil, sorgusuz biat edenler lazim.

Benden duymus olmayin.

Sayfa 138/160 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •