Sayfa 113/517 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 4131 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Evet belli bir işi olan meslek grupları şu an iyi. Şehirdeyse sucu sıvacı boyacı olacak veya köyünden kıpırdamayacak.

Şu son 2 senede köyünde oturup haycancılık yapan bir genç evini arabasını almıştır.

Bir kısım genç de cafede oturuya.
    Benim kayınço köyden geldi. Burada kaynak vs öğrendi şimdi ev tadilatı yapıyor aylık 150 bin bu işçilikten aldığı al sat hariç. İş yaptırmak için kuyrukta bekliyoruz. Köydeki bacanak ve yeğenlerim de çalışıyor kazanıyor ama çok ağır ve yoğun çalışmadan insanlıktan çıkıyorlar. Aylık 100 -200 bin yerine 20 bini tercih ederler.

Bu işin en güzel yanı kripto. Yerli ve milli, devlet destekli, tamamen TL işlemli kripto paralar lazım. Hazır denenmişi var adamlar dolarları kriptoya çekti. MB coin, Simşek coin, Nebati coin. Bas gitsin.

3.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Değerli gsPrCyCle,
    Yazılarınızı okuyorum ama ruh halinizi iyi görmüyorum. İsterseniz destek alın.
    Bu sendrom geçmez abi en fazla antidepresan verirler. Emme düzelmez. Bu işlerle uğraşmiyorum bunun için artık sadece geçmiş tecrübelerimi yaziyorim emme işlem açsam evet aklı dengemi kaybederim.

Tşkler ilginize.

4. Şimdi bu işlere heves edenler sele dusunsun poz açtın pozsiyon 5 sene ters tarafa gitti ısrar ettin hayatin kaydı. Bunu doktor anlayamaz.

5. 5 0 7
    @e507
    13s

S&P500'ün toplam piyasa değeri, dünya borsalarının %40'ına ulaşmış. 2008'de %22 imiş. Buna bir de doların kuvvetini ekle... Portföyüne ABD hissesi alanla almayan küresel yatırımcılar iyice ayrışmıştır bu 16 yılda. (Her trend biter ama bitmeden asla inme der bir Komançi atası

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,689
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yargı almış gazı
    sabah anlatmağa çalıştığım buydu
    başka birşeye gerek kalmadan dallanıp budaklanmadan olayı yerinde çözmüşler
    üstelik ne şiş ne kebap yanmış

7. Bu iş o kadar ciddi eğitim ve yetenek dinginlik gerekiyor ki bir beyin cerrahisi gibi sakinlik ne yaptığını bilmek gerekiyor..

Dur surdan vurayım buradan vurayım. deyin bişey yok. Bir cerrah hassasiyetinde zamanlamasında ne yaptığını biliyor olman gerekiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,791
     Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Bu iş o kadar ciddi eğitim ve yetenek dinginlik gerekiyor ki bir beyin cerrahisi gibi sakinlik ne yaptığını bilmek gerekiyor..

Dur surdan vurayım buradan vurayım. deyin bişey yok. Bir cerrah hassasiyetinde zamanlamasında ne yaptığını biliyor olman gerekiyor.
    Dayı VİOB dediğin gibi..Şeyinden kan alırlar..3 kere battım...Onu çok iyi bilirim.

Ama hissede kazanmak çok kolay.SABIRLA bekleyeceksin.

İlk koşul globalde düşüş olmamalı.(2008 paranoyası)

sonra endeks uygun olacak..sonra 3-4 sektör ve 8-10 hisse alıp...dolar bazlı%100 kar ile çıkacaksın...stoploss yok..zararına mal satmak yok...ortalama 6-9 ay bekleyeceksin.

Emlak endesksi dolar bazlı diplerdeyse ev alacaksın...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 113/517 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •