Sayfa 962/963 İlkİlk ... 462862912952960961962963 SonSon
Arama sonucu : 7701 madde; 7,689 - 7,696 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

2. Zarar açıklasaydı tavan kapatırdı...

Hayırlısı olsun bakalım.

3.  Alıntı Originally Posted by Pejo Yazıyı Oku
    Boşlukları biz mi dolduracaz

4. 2024 1Q verisi geldi de ben mi kaçırdım?

5. Dgnmo son bilancosundan sonra dikkatimi çekmeye basladi..

Kendi sektöründe şuan en cazip fiyatda olduğunu düşünüyorum ancak tabi kafama takılan bazı soru işaretli kisimlar var.

Özellikle sosyal medyada son gelen enf muh bilancoda geçtiğimiz 9 ayliga göre brüt kar marjini aynı seviyede kalmasina bilancoda makyajlanma var iması yorumlar okudum birkac farklı yerden..

Bir diğer konuda sirket patronu kamuoyunda pek sevilmiyor sanırım..

Bir de ekonomideki durgunluktan sektör olarak kotu etkilenebilecegi kredi kartlari yüksek taksitlendirme seceneginin kaldirilacagi vb gibi haber akisi dusundurtuyor.

Yukarda bahsettiğim risklere şirketi yakından tanıyan ve takip eden bir paydaş cevap verebilirse çok memnun olurum..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

6. Rakamlar $ bazlı, önceki yılların verileri ilan edildiği zamanki hali ile enflasyon muhasebesi uygulanmamış veriler.

Şirketin cirosu, brüt kârı, esas faaliyet kârı $ bazlı olarak 2021 den itibaren artıyor. Piyasa değeri ise bu artışa göre ucuz kalmış durumda.

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Dgnmo son bilancosundan sonra dikkatimi çekmeye basladi..

Kendi sektöründe şuan en cazip fiyatda olduğunu düşünüyorum ancak tabi kafama takılan bazı soru işaretli kisimlar var.

Özellikle sosyal medyada son gelen enf muh bilancoda geçtiğimiz 9 ayliga göre brüt kar marjini aynı seviyede kalmasina bilancoda makyajlanma var iması yorumlar okudum birkac farklı yerden..

Bir diğer konuda sirket patronu kamuoyunda pek sevilmiyor sanırım..

Bir de ekonomideki durgunluktan sektör olarak kotu etkilenebilecegi kredi kartlari yüksek taksitlendirme seceneginin kaldirilacagi vb gibi haber akisi dusundurtuyor.

Yukarda bahsettiğim risklere şirketi yakından tanıyan ve takip eden bir paydaş cevap verebilirse çok memnun olurum..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Patron sevilmiyor,doğru. Bloomberg yayınında yeğeni ciddi satış yapmış vs. Ama Reysaş patronu da sevilmiyor,keza son kararlar (doas) sonrası Ferit de sevilmiyor olsa gerek. Aslında patronlar da bizi sevmese gerek. Şirketin arkasında durmuyor,finansallar bozulduğu anda satıyoruz.

Sayfa 962/963 İlkİlk ... 462862912952960961962963 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •