Sayfa 135/557 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 4455 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Niye böyle gizemli konuşuyorsun. Ben biliyorum falan söyle de bilelim yoksa tırıvırı yani..
    Zdx in derdi aman akp ye laf gelmesin aman bu hile hurda isleri hukumet yapiyor denilmesin

2. O zaman bu konu hakkında görüş bildirmek yanlıştır, geyiğe müdahale olur.

3. virmanlı satış yapılabiliyor, senin infoda malın varsa teb yatırımdan satış yapabilirsin.. bofa ise virmanlı satış bağlamında citibank ve deutsche takaslarının tamamını kullanabiliyor, çünkü yabancı takas saklaması yapan bu kurumlar yatırımcı bazlı kırılımı vermiyor, tek takas, oysa diğer her yerli kurum tek tek isim bazında saklama yapıyor.. bofa algosu satış yaptığı zaman o mal citibank takasında duran bir mal olarak kabul ediliyor

benim düşünebildiğim tek açıklama bu

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Arkadaşlar son kez soruyorum. BOFA nın gün sonu açık kaldı yükümlülüğü ne?

Zaten bunun cevabını bilebilseniz bu yazdığınız yazıları hiçbiriniz yazmazsınız. Beni dikkate alın bir dost.....
    Geçen aylarda saklama maklama bir yetki aldı hatırlamıyorum. Yazdığına göre hiç yok gibi konuşuyorsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,806
    ALİ ACER (ŞUAN TVDE); BOFA nın bu kadar satışı karşılanıyorsa yukarı hareket daha güçlü olacaktır.Çünkü satışlar karşılanıyor...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Güzel yeşil bir gün beklıorum.long poz devamke...

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ALİ ACER (ŞUAN TVDE); BOFA nın bu kadar satışı karşılanıyorsa yukarı hareket daha güçlü olacaktır.Çünkü satışlar karşılanıyor...
    Benzer düşünüyorum.
    Bir de ilave yapayım. Bofa nın 10 gündür sattığı mal çok büyük oranda THY, Tüpraş, Akbank...
    Onlara da dönüp alışa gelirse sert kaldırabilir

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    25 milyarın 5 ini kapatsa 10500 u bugün geçeriz
    Bu isin doğasi geregi
    Bi 25 daha şapkadan çıkarır mı
    Yalnız temel hiçbir şey bu denli satışı desteklemiyor

Sayfa 135/557 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz