Sayfa 876/995 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon
Arama sonucu : 7959 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Senin hakaret etmeden kötü söz kullanmadan konuşucak bişeyin yok mu , bu kadar acizmisin sen? Yok sokak köpeği yok ana bacı sen nasil seviyesiz bir insansın!!!
    Sen bayağı bir sorunlusun belli

Hakaret eden sensin

Hemde karşındakini suçluyorsun

Bir de seviyeden bahsediyorsun

Gelip hakaret ettin bende sana hakaretini iade ettim

Birine küfür edeceksin sonra adam cevap verince suçlu olacak

Kafaya bak

Hisse ucuz değil diyene senin karakterinden değerlidir diyen adama denilecek şey belli de değmezsin...

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    BJKAS almışsın incider. PEKGY de neden almadın şaşırdım? İNcider ile iş yapıp buralarda milletin kafasını şişiriyorsun.
    Bu sabah verdim 19.96 maliyetli BJKAS ları tavan 27.30 dan Allah bereket versin, 1 milyon küsür lotta 10 milyon TL ye yakın kar, 2 günde %40 a yakın kar verdi BJKAS sağolsun

Yüksek montanlı işlem yaptığım için bu tür tahtalarda giriş / çıkış hiç kolay olmuyor benim için

Bu arada Incider değil Insider olacak, İngilizceyi düzgün kullan
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

3.  Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    Sen bayağı bir sorunlusun belli

Hakaret eden sensin

Hemde karşındakini suçluyorsun

Bir de seviyeden bahsediyorsun

Gelip hakaret ettin bende sana hakaretini iade ettim

Birine küfür edeceksin sonra adam cevap verince suçlu olacak

Kafaya bak

Hisse ucuz değil diyene senin karakterinden değerlidir diyen adama denilecek şey belli de değmezsin...
    Benim ki bir hakaret değil ki bir tespit ve tespitimin de ne kadar doğru olduğu ortada milletin annesine laf atacak kadar karaktersizin tekisin! , bak bana ortada ana bacı yok sokak kopeği yok , o kadar da zor diil değil mı kötü söz kullanmamak! ama sen beceremezsin kapasite meselesi boşver yorma kendini hadi hisseyi kotulemeye devam....

4. BİST'in gerçek borsa hüviyetini kazanması için

1) Halka açıklık oranı minimum %51 olmalı
    2) Borsaya kote şirketlerde imtiyazlı hisse olmamalı, tüm hisseler imtiyazsız ve tek tip olmalı.

İşin doğası bunu gerektiriyor.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

5. Bedelsiz verme TR'de çok yaygın bir uygulama. Aslında şirkete hiç bir katkısı yok bunun. Sadece bir makyajdan ibaret. Özkaynaklar kaleminin alt kalemleri arasında bir değiş tokuştur bu. Geçmiş döneme ait birikmiş karlar kaleminden alınan meblağ ödenmiş sermayeye ekleniyor, sonuçta özkaynaklar ayni kalıyor. Yapılış amacı hisseyi ucuz gösterip alıcılara cazip görünmesini sağlamaktır. TR dışındaki ülkelerde çok nadir yapılır bedelsiz.

6.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Benim ki bir hakaret değil ki bir tespit ve tespitimin de ne kadar doğru olduğu ortada milletin annesine laf atacak kadar karaktersizin tekisin! , bak bana ortada ana bacı yok sokak kopeği yok , o kadar da zor diil değil mı kötü söz kullanmamak! ama sen beceremezsin kapasite meselesi boşver yorma kendini hadi hisseyi kotulemeye devam....
    Anlama özürlüsün

Benimkide hakaret değil seninle ilgili bir tespit ve de çok Doğru

Hisseyi kötülemek mi onun için gerizekalı olmak gerekir ki ben sen değilim neticede

Yükselmesini istediğim şeyi niye karalayayım sivri zekalı

Bir de milletin annesine laf edecek kadar...... demişsinde şimdi senin annen milletin annesi nasıl oluyor...

7. Barkley & Crushing, birbirinizin kalbini kırmayı bırakın artık, ikiniz de gayet düzgün ve efendi insanlarsınız

Arkadaşlar birbirinizi suçlamayı ve karşılıklı sataşmayı bırakın lütfen..
    Borsa ateist adamı Allaha şükrettirir.. Biz de EREGL'den 2 günde %40 kar edecez günün birinde.. ve hepimizin yelkenlisi olacak.
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    .. Allah bereket versin, ... , 2 günde %40 a yakın kar verdi ..
    TH Abi zengin.. Allah verdikçe veriyoo.
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Barkley & Crushing, birbirinizin kalbini kırmayı bırakın artık, ikiniz de gayet düzgün ve efendi insanlarsınız
    Evet gereksiz şeyler bunlar arkadaşlar.. unutun, kötü söz eden varsa da sahibine aittir..
    Teknikte zorlama yoktur..

Sayfa 876/995 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •