Sayfa 112/175 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1399 madde; 889 - 896 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. patron 2 hafta sonra kar payı temettü gelirini almayıp neden satar ki....çoook entersaaan

2.  Alıntı Originally Posted by doctrine Yazıyı Oku
    27 kasıma kadar olan takaslarda ünlüde yıllardan beri duran birden fazla ky ait 3300 civarı mal vardı.
    20 kasımda HB 16700 MKK ya kayıt yaptırdı. oldu 20 k lot
    ilk parti malı 28 kasımda 11 k ortalama ile verdi
    ne kadar 6789
    7aralıkta 4839 lot daha sattı 13800 ortlama ile

5 bin lotu kalmıştı
    şu ana kadar 3150 lot sattı
    patron satışı olduğu çok bariz patron satışı ise kapa atar görürüz
    onlrca ky nın organize olup satışı mümkün değil, hedge fon olma ihtimali düşük..
    satyışlar kademelerde aktif ve pasiften broker üzerinden olduğu izlenimi verdi bana...
    patron 18 den satmayıp bu fiyattan satması enterasan..
    daha önceki satışların sebebini bulmuştuk
    bugünün satış için tek neden kalıyor..
    Sizin mesajı yazdığınızda Ünlüdeki alım satım farkı 2.850 adetdi. 3.150nin patron tarafından satıldığını nasıl anladınız ?
    Şu an bile ünlü satışı 3.011 adet. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Hedef2019 Yazıyı Oku
    Sizin mesajı yazdığınızda Ünlüdeki alım satım farkı 2.850 adetdi. 3.150nin patron tarafından satıldığını nasıl anladınız ?
    Şu an bile ünlü satışı 3.011 adet. YTD
    patron satış emri verince broker ortalamayı yükseltmek için alım sonra tekrar satım yapmaz..müşterinin satım emri katidir..trade edeemz....
    tahtayı sıkı takip edenler bilir ki ünlü arada 200-300 lot alan hatta çoğu kez kredi kullanan ve boşalan bir tader var.
    ayrıca üç beş ky nın 5-10 lot alımları da olmakta..
    Biraz tecrübe işte..bilgim ancak bu kadar..
    an itibari ile ünlünün satış tarafı 3300 oldu.

4. finans müdür sen bu topa girme bence takas uzmanı bi şeyler gördüyse doğrudur
    yani akd nin içine bakıp yorumlamak lazım,ünlünün alışı piyasa satış kısmı patrondur demek istiyor doktrin

5. ""bugünün satış için tek neden kalıyor..""

hissede yakın zamanda dahil olan bizler için bunun sebebini bulmak çok zor.. nedeni ne olabilir hocam.. beklemeye değermi uzun vade için sizce..

6.  Alıntı Originally Posted by doctrine Yazıyı Oku
    patron satış emri verince broker ortalamayı yükseltmek için alım sonra tekrar satım yapmaz..müşterinin satım emri katidir..trade edeemz....
    tahtayı sıkı takip edenler bilir ki ünlü arada 200-300 lot alan hatta çoğu kez kredi kullanan ve boşalan bir tader var.
    ayrıca üç beş ky nın 5-10 lot alımları da olmakta..
    Biraz tecrübe işte..bilgim ancak bu kadar..
    an itibari ile ünlünün satış tarafı 3300 oldu.
    Çok iyi takip ediyorsunuz tahtayı, bende patron adına bizzat satış yapan kişisiniz diye düşünmüştüm, helal olsun size. YTD

7. O değilde kötüleyenler çoğalmış yok 8 K yok 5K yok 3K oldu olacak 500 lira diyin ne ayaksınız bi bitmediniz gitttiniz.

8. Kademedeki 170 adeti niye sildin, Gediktekinden mi korktun ? YTD

Sayfa 112/175 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •