Sayfa 164/169 İlkİlk ... 64114154162163164165166 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: GLYHO- Global Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Heeee sen diyorsun ki. . . . .en ucuzdan ben alayım . . . . .en pahalıdan satayım. . . . . .ama diyorsun ki ucuz diye aldığımda daha dusuyor pahalı dediğimde daha cıkıyor. . . . . ehhh oda amatörluğundendir. yada yanlış stratejiden ama sonucta zaten amatörlerin stratejileri yanlış olur )) ama sıkma canını Bu alemde tahta yapıcıya bile giriyorsa gerisi hikaye

saygılarımla
    Selamlar.. Yazsak ne olur? yazmasak ne olur. Sonuçta sicilimize kadar patron ve tahta yapıcı tarafından bilinip, takip ediliyoruz. Türkiyedeki borsanın işler acısı hali....
    Sayın beşiktaşk yanlış anlamadıyssm siz yaptığınız paylaşımla benim anladığım, lütfen yanlışım varsa düzeltiniz, ya tahta yapıcısınız ya da tahta yapıcıyı tanıyorsunuz. Buna nerden kanıya vardın diye sorarsanız; tahta yapıcıya bile afedersiniz girdiğini söylüyorsunuz. ya .işte oradan. Aslında ben buna çok ihtimal vermesem de eğer durum bundan ibaretse başta sayın zigana ve benim/bizim hisse net forumdaşların , belki yazıyorsanız diğer basın yayın organlarındaki özellikle küçük yatırımcıların düştüğü durum haraptır. Belki de düşülen bu duruma da gülüyorsunuzdur, gülüyorlardır. Ya da diğer bir seçenek sayın zigana ile siz bilerek böyle bir sohbete girişiyorsunuz ki zaten bu forumda siz ve bir kaç kişi yazıyor, ve sürekli yönlendirme yapıyorsunuz. bu konuda hatalarım varsa, bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim.
    son olarak Bir yatırımcı olarak bu hissede para kazanmaktan daha çok, gerçi onu da geçtim zararı kurtarabilsem(diğer ekonomik enstrümanlar karşısında)bu oyunun bu kadar acımasız oynandığının nedeni nedir bunu merak ediyorum. Birde bu hikayede biz figüranda bu şirketten nemalanan kimlerdir? Ayrıca bunu merak ediyorum..
    Bu forumda bu oyunun sonunu bilen yatırımcıların olduğuna inanıyorum saygılarımla..

2.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Selamlar.. Yazsak ne olur? yazmasak ne olur. Sonuçta sicilimize kadar patron ve tahta yapıcı tarafından bilinip, takip ediliyoruz. Türkiyedeki borsanın işler acısı hali....
    Sayın beşiktaşk yanlış anlamadıyssm siz yaptığınız paylaşımla benim anladığım, lütfen yanlışım varsa düzeltiniz, ya tahta yapıcısınız ya da tahta yapıcıyı tanıyorsunuz. Buna nerden kanıya vardın diye sorarsanız; tahta yapıcıya bile afedersiniz girdiğini söylüyorsunuz. ya .işte oradan. Aslında ben buna çok ihtimal vermesem de eğer durum bundan ibaretse başta sayın zigana ve benim/bizim hisse net forumdaşların , belki yazıyorsanız diğer basın yayın organlarındaki özellikle küçük yatırımcıların düştüğü durum haraptır. Belki de düşülen bu duruma da gülüyorsunuzdur, gülüyorlardır. Ya da diğer bir seçenek sayın zigana ile siz bilerek böyle bir sohbete girişiyorsunuz ki zaten bu forumda siz ve bir kaç kişi yazıyor, ve sürekli yönlendirme yapıyorsunuz. bu konuda hatalarım varsa, bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim.
    son olarak Bir yatırımcı olarak bu hissede para kazanmaktan daha çok, gerçi onu da geçtim zararı kurtarabilsem(diğer ekonomik enstrümanlar karşısında)bu oyunun bu kadar acımasız oynandığının nedeni nedir bunu merak ediyorum. Birde bu hikayede biz figüranda bu şirketten nemalanan kimlerdir? Ayrıca bunu merak ediyorum..
    Bu forumda bu oyunun sonunu bilen yatırımcıların olduğuna inanıyorum saygılarımla..
    Sayın Gündem nasıl bir öyle hisse kapildiniz karşılıklı bilerek yazdigimizi . Peki diyelim ki öyle amacımız nedir ? Orayı biraz acarmisiniz. Mal aldırmak mi yoksa sattirmak mi ? Ne amacımız bende öğreneyim.

3. Sayın zigana burada ne sizinle ne bir başkasıyla polemiğe girmek amacında değilim. sadece hissetiklerimi söyledim. Ayrıca sisizn bu kadar saf birisi olacağınıza inanmıyorum

4. Bu yazıyı sırf size cevap verme nezaketimden dolayı yazıyorum yoksa aslında bildiğin/kabul etmediğin seyleri yazmaktan baska bir sey yazmayacağım. . . . .

Bu oyunun yapımcısı

OFER GRUP. . . . . . .royal carab.

Yönetmeni

MEHMET KUTMAN . . . . . . . Global yat.

Başrol

İSTANBUL PORTFÖY. . . . . BOA. . . . .

Yardımcı roller

10 15 kişi

Figuranlar

Seninde içinde olduğun zaman zaman figurasyonun değiştiği belli bir guruh. . . .

DİĞER MEVZUYA GELİNCE. . . . . . . TAHTTACI YADA NAMI DEĞER HAKİM HİSSEDAR zarar edermi?

Dönemsel olarak EVET. . . . . .sonucta olayı söyle dusun TURKİYE İSRAİLE ticari ambargo koydu ve oraya mal satanlar birden STOP. tamam baska kanallar uzerinden bu ticareti yapacaklardır ama bu surecte şirket kan kaybedecektir. tıpkı globale pandeminin vurması gibi . 1 sene daha surseydi ne olacaktı? sonucta adamın elinde mal var alan yok. eeeeee al sana kullum zarar. heee akabinde gecen sene olduğu gibi butun kağıtlar pandeminin acısını cıkardılar. ama hala şirketlerin coğu ağır yaralı . bu nedemek? aldıkları borcların faizleri yukseldi ve ödedikleri bedel ağırlaştı. haliyle buyuk coğunluk bir calkantı yasadı. sunu diyebilirsin ya iyide kağıtlar yuzde 300 500 cıktı. kazın ayağı öyle değil bosalt bakalım elndeki malı kağıt ne oluyor. BKNZ bjk 89 dan dustu 20 ye. . . . yani tahtadaki hareketler ve fiyatlar tahta yapıcı aracılığıyla olur ama onların mutlak kar edecekleri anlamına gelmez. yada söyle dusun bir fabrikanın hisselerini topladın orada deprem oldu fabrika yıkıldı. ne olacak? gecmiş olsunnnnnnn para uctuuuuuuu. yani hayat kimseye bedava değil.

saygılarımla
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

5.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bu yazıyı sırf size cevap verme nezaketimden dolayı yazıyorum yoksa aslında bildiğin/kabul etmediğin seyleri yazmaktan baska bir sey yazmayacağım. . . . .

Bu oyunun yapımcısı

OFER GRUP. . . . . . .royal carab.

Yönetmeni

MEHMET KUTMAN . . . . . . . Global yat.

Başrol

İSTANBUL PORTFÖY. . . . . BOA. . . . .

Yardımcı roller

10 15 kişi

Figuranlar

Seninde içinde olduğun zaman zaman figurasyonun değiştiği belli bir guruh. . . .

DİĞER MEVZUYA GELİNCE. . . . . . . TAHTTACI YADA NAMI DEĞER HAKİM HİSSEDAR zarar edermi?

Dönemsel olarak EVET. . . . . .sonucta olayı söyle dusun TURKİYE İSRAİLE ticari ambargo koydu ve oraya mal satanlar birden STOP. tamam baska kanallar uzerinden bu ticareti yapacaklardır ama bu surecte şirket kan kaybedecektir. tıpkı globale pandeminin vurması gibi . 1 sene daha surseydi ne olacaktı? sonucta adamın elinde mal var alan yok. eeeeee al sana kullum zarar. heee akabinde gecen sene olduğu gibi butun kağıtlar pandeminin acısını cıkardılar. ama hala şirketlerin coğu ağır yaralı . bu nedemek? aldıkları borcların faizleri yukseldi ve ödedikleri bedel ağırlaştı. haliyle buyuk coğunluk bir calkantı yasadı. sunu diyebilirsin ya iyide kağıtlar yuzde 300 500 cıktı. kazın ayağı öyle değil bosalt bakalım elndeki malı kağıt ne oluyor. BKNZ bjk 89 dan dustu 20 ye. . . . yani tahtadaki hareketler ve fiyatlar tahta yapıcı aracılığıyla olur ama onların mutlak kar edecekleri anlamına gelmez. yada söyle dusun bir fabrikanın hisselerini topladın orada deprem oldu fabrika yıkıldı. ne olacak? gecmiş olsunnnnnnn para uctuuuuuuu. yani hayat kimseye bedava değil.

saygılarımla
    bana cevap verme nesaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim. Ama her zaman olduğu gibi benim sorumun gerçek cevabını vermeyip , genelde herkesin bildiği cevaplarla geçiştirme hakkını kullandınız. saygı duyarım.. Kendinize iyi bakın. Allah herkese kalbinin güzelliklerine göre versin. ama sayın KM asla? Ben kaybetmeye razıyım, ki yeterki sayın Km mutlu, istedikleri olmasın Bu hayatta hiç gülmesin.. Bu cümleleri asla kullanmak istemezdim, ama çok can yaktı. En büyük şahit Yüce Allah.. İster inanasın ister inanmasın...

6.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    bana cevap verme nesaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim. Ama her zaman olduğu gibi benim sorumun gerçek cevabını vermeyip , genelde herkesin bildiği cevaplarla geçiştirme hakkını kullandınız. saygı duyarım.. Kendinize iyi bakın. Allah herkese kalbinin güzelliklerine göre versin. ama sayın KM asla? Ben kaybetmeye razıyım, ki yeterki sayın Km mutlu, istedikleri olmasın Bu hayatta hiç gülmesin.. Bu cümleleri asla kullanmak istemezdim, ama çok can yaktı. En büyük şahit Yüce Allah.. İster inanasın ister inanmasın...
    Valla dostum sana en az 2 senedir cevap veriyorum. hala cevap alamıyorsan. . . . . . aradığın cevap değil teselli demek oluyor. . . . .
    Yazdıklarım deli saçmasıdır. Hiç bir anlamı yoktur. Yatırım ve bilgi tavsiyesi değildir. Sohbet muhabbet amaçlıdır

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Valla dostum sana en az 2 senedir cevap veriyorum. hala cevap alamıyorsan. . . . . . aradığın cevap değil teselli demek oluyor. . . . .
    Reis Kutman oyunu çok sert ve acımasız oynuyor. Bunu anlatmaya çalışıyorum dünden beri. Mal toplu diyorsun ( bana gorede öyle) neden hala bu kadar yatırımcısını eziyor. Bu yatırımcı gemi su alıp batarken kaçmadı bedelliye katlandı biraz gülmek istemesi suç mu ? Yani nankörlük yapıyor kutman ortaklarına.
    Ben ofer filan bilmem şu an kağıt üstünde sahip belli. Beni ilgilendiren kısmı yatırımcı olarak kar zarar durumu. Ama ben sürekli zarar ediyorsam ki işler iyi iken demek ki ortağım paramı çalıyor demektir.
    Son olarak Kutman çok ama çok ayıp ediyor ve zaten zayıf olan itibarını kökten yok ediyor. Çok ah aliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by gundem Yazıyı Oku
    Sayın zigana burada ne sizinle ne bir başkasıyla polemiğe girmek amacında değilim. sadece hissetiklerimi söyledim. Ayrıca sisizn bu kadar saf birisi olacağınıza inanmıyorum
    Gündem günahtan kul hakkından bahsediyorsun ama insanları karalamakyi hiç dusunmeden yapıyorsun. Bir laf atıyorsun neden diye soruyorum öyle hissettim deyip gecistiremezsin. Cocukmusun sen öyle hissettim ne demek. Öyle hissettiren ney onu açıkla. Burda en çok biz yazıyoruz diye mi. ? Şimdiye kadar kaç paylaşım yapmisin sen ne kadar yapmışsın. Sen çok yazarsan senide aynı şeyle suçlasinlar.

Sayfa 164/169 İlkİlk ... 64114154162163164165166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •