Sayfa 767/856 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817 ... SonSon
Arama sonucu : 6841 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,312
    Bugun trade etmeyecegim...

Cuma gunleri yapmam.

Sakin ve huzurlu bir gun gecirmek isterim.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Gürsel abi, sakıncası yoksa portföyünde neler olduğunu yazar mısın? Froto ve Tüpraş olduğunu öğrendik. Başka yavrular da var mı?
    ne sakıncası olacak..3 aydır Kayse var..ondan beklentim yüksek..1 senedir Desa var,başındaki delikanlı prensipli ve vizyon sahibi..yine 1 seneden beri Httb var..kadın çok sağlam ve tavizsiz...ilkönce patron,sonra temel analiz..Kayse bin tahtası sağlam değil ama mızrak çuvala sığmıyor..ordan yüksek alırsam froto ya bileşik getiri..diğerlerini tutarım

3. Yabancının aklı nerede imiş bugüne kadar diyeceğim ama. 25 28 30 dolarda almamışlar 37 dolar ATH dan hisseye atlıyorlar. Neyse alsınlar bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Şimdi tipin biri yazmış diğeri alıntılamış önüme düştü ister istemez.Ben kendi düşüncemi,mekanizmamı yazıyorum.Hissene ve yaptığın işe güveniyorsan benim ne yazdığımdan sanane.Ama yok bu yazdıkları olursa yanacağını biliyor tir tir titriyor.Çünkü varını yoğunu tek kağıda gömmüş.İşte tipik bir kumarbaz.İçini kemiren korkularını bastırmak içinde savunma mekanizmasının istemsiz dürtüsü ile her negatif gelişmeye cevap veriyor olur olmaz.Tek derdi içinde kopan fırtınayı dindirmek.Böyle cahil boş beleş adamlar ile ben muhatap olmuyorum,engelledim.Ama birileri alıntılayınca cinsin yazdığı önüme düşüyor.Şimdi sapladım ya hemen saçma sapan boş beleş cevap yazar.Buda ona dert olsun

Hsbc maşallah yardırmaya devam ediyor,yürrrü be aslan parçası diyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    tip dediğiniz ben miyim? eğer kastınız banaysa olduğu gibi size iade ederim. ben değilsem, yazdıklarınıza dair bir şeyler söylemek lazım.

burası forum, forumun mantığı etkileşimdir, siz ya da başkaları alıntılar ve yanıt verir. beğenmiyorsanız kendinize bir sayfa, blog vs. açabilirsiniz.

buradaki insanlar fazlasıyla tecrübeli, tek hisseye kolay kolay girmezler, girerlerse de bundan size ne?

korkuların bastırılması meselesi biraz daha yansıtmanın ifadesi gibi duruyor üzerinizde. psikolojik bir terimdir, gugıllayınız, bilmiyorsanız, öğreniniz.

ve son olarak engellendiniz, sebebi farklı düşünmeniz değil, saygısız üslubunuz ve art niyetli olduğu iyiden iyiye ortaya çıkan paylaşımlarınız.

benimle muhatap olmayınız, hep mutsuz ve umutsuz olasınız, selametle...
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    tip dediğiniz ben miyim? eğer kastınız banaysa olduğu gibi size iade ederim. ben değilsem, yazdıklarınıza dair bir şeyler söylemek lazım.

burası forum, forumun mantığı etkileşimdir, siz ya da başkaları alıntılar ve yanıt verir. beğenmiyorsanız kendinize bir sayfa, blog vs. açabilirsiniz.

buradaki insanlar fazlasıyla tecrübeli, tek hisseye kolay kolay girmezler, girerlerse de bundan size ne?

korkuların bastırılması meselesi biraz daha yansıtmanın ifadesi gibi duruyor üzerinizde. psikolojik bir terimdir, gugıllayınız, bilmiyorsanız, öğreniniz.

ve son olarak engellendiniz, sebebi farklı düşünmeniz değil, saygısız üslubunuz ve art niyetli olduğu iyiden iyiye ortaya çıkan paylaşımlarınız.

benimle muhatap olmayınız, hep mutsuz ve umutsuz olasınız, selametle...
    Bana diyor.
    Beni engelledi burak alıntı yapınca yazdıklarımk okudu herhalde.
    Korkuyor beni engelliyor ama ben engellemiyorum okuyorum onun yazdıklarını.
    Neden ona karsı cıktıgımı da anlamamıs.
    Tek hissede olup korktugumu düşünüyor.
    Ben onun tutarsızlıgına karsı cıkıyorum.
    Sanki paylaştıklarını bizim düşünmediğimizi zannediyor.
    Farklı fikirleri en cok ben savunuyorum burda olsun da fikir çatısması olsun diye.
    Ama benden dolayı bir kuyruk acısı var sanırım.
    Tüm şirketler için çin bir risktir.Bizim şirketlerimiz elbette rekabet için savaşacaklardır bugüne kadar yaptıkları gibi.
    Dünya gidişatını bilmiyor bizim ülkenin gidişatını bilmiyor avrupa yı bilmiyor sonra da bize sallıyor.
    Salla salla da tutarlı ol.
    Ford araba satamayacak çin var ama brisa lastik satacak çin yok😀
    Adamların girmediği sektör yok.kendi içinde talebi baskılayıp üretimlerine göre dısarıya mal satma derdindeler.
    Demokrasi özgürlük işçi hakları vs hiçbir sey yok.
    Hammadde ye uzaklar.Bloklarını olusturamıyorlar.
    Hammadde derken tüm hammadde pazarlarına uzaklar.
    Bu serefsiz çinliler kendi elemanlarını afrika ve ortadoguya yollayıp iran üzerinden destek veriyor el altında ki hammaddesen biz de pay kapalım diye.
    Çin in son on yılki gelişmeleri çinin beklenen yeni amerika olmaktan cok uzak oldugunu ortaya koydu.Farkında değil.
    Demokrasi ve hür düşüncenin olmadıgı hiçbir yapı dünyada baskın olamaz.
    Bizim topraklarda özgüven eksik en büyük meselemiz o.Onu da anlarım da tutarsızlık iyi bir şey değil.

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Sakin olun babalar..

Bugun cuma..

Atismayin....

Para kazanin...

Savasmayin sevisin..
    İzmir de hava kapalı geriyorlar insanı😀

7. Geçen bi yerde gördüm, bu Çin çan çonlar yine bir Çin şirketi olan Alibaba'dan saç tokası satıyor, toka 5 lira, dolar olarak 16 cent falan tutuyor, 1 doların çeyreğinden bile az yani, gemiyle Çin'den buraya nakliyesi, navlunu, vergisi, gümrüğü, kdv'si la kitapsızlar bedavaya üretseniz yine de daha çok tutar, bunu bu fiyata nasıl satıp bir de kâr ediyorsunuz? Hes doğrusu pes doğrusu.

8.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bana diyor.
    Beni engelledi burak alıntı yapınca yazdıklarımk okudu herhalde.
    Korkuyor beni engelliyor ama ben engellemiyorum okuyorum onun yazdıklarını.
    Neden ona karsı cıktıgımı da anlamamıs.
    Tek hissede olup korktugumu düşünüyor.
    Ben onun tutarsızlıgına karsı cıkıyorum.
    Sanki paylaştıklarını bizim düşünmediğimizi zannediyor.
    Farklı fikirleri en cok ben savunuyorum burda olsun da fikir çatısması olsun diye.
    Ama benden dolayı bir kuyruk acısı var sanırım.
    Tüm şirketler için çin bir risktir.Bizim şirketlerimiz elbette rekabet için savaşacaklardır bugüne kadar yaptıkları gibi.
    Dünya gidişatını bilmiyor bizim ülkenin gidişatını bilmiyor avrupa yı bilmiyor sonra da bize sallıyor.
    Salla salla da tutarlı ol.
    Ford araba satamayacak çin var ama brisa lastik satacak çin yok😀
    Adamların girmediği sektör yok.kendi içinde talebi baskılayıp üretimlerine göre dısarıya mal satma derdindeler.
    Demokrasi özgürlük işçi hakları vs hiçbir sey yok.
    Hammadde ye uzaklar.Bloklarını olusturamıyorlar.
    Hammadde derken tüm hammadde pazarlarına uzaklar.
    Bu serefsiz çinliler kendi elemanlarını afrika ve ortadoguya yollayıp iran üzerinden destek veriyor el altında ki hammaddesen biz de pay kapalım diye.
    Çin in son on yılki gelişmeleri çinin beklenen yeni amerika olmaktan cok uzak oldugunu ortaya koydu.Farkında değil.
    Demokrasi ve hür düşüncenin olmadıgı hiçbir yapı dünyada baskın olamaz.
    Bizim topraklarda özgüven eksik en büyük meselemiz o.Onu da anlarım da tutarsızlık iyi bir şey değil.
    ülkemiz, Çin ve şirketlere dair söylediklerinize katılıyorum, ayrıca tebrik ederim, her biri doğru okumaların ifadesi.

artık bu tarz saldırgan üsluplara tahammülüm kalmadı. dediğiniz gibi mesele farklı düşünce değil tutarsızlık ve bence üslupsuzluk.

bu vesileyle ford başta olmak üzere koç şirketlerinin güvenliğini iliklerime kadar hissediyorum. iyi ki varlar (bu arada takımı önemli değil ali koçun hali tavrı ailenin imajını biraz yoruyor, umarım kameradan uzak durmayı becerir. Vehbi koçun ardıllarına bunlar yakışmıyor).
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 767/856 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •