Sayfa 884/968 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934 ... SonSon
Arama sonucu : 7738 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Adam üşenmemiş yazmış helal olsun...

https://twitter.com/BugraBulgan/stat...ARprritgA&s=19

Çinli otomobil firmaları ile görüşme.

https://twitter.com/firatkozok/statu...hbons42chDdDBw

5. BBVA tüm 1$'cı hissedarlardan hisselerini topladı, işten anlayanlarla yola devam etti.

6. Gri listeden çıkmak için son şart olduğu konuşulan kripto para yasasi tbmm'de , Mehmet şimşek bu gri liste işine çok odaklı bakalım neler olacak devamında

7. Çok olmadı, bir ay kadar önce bankalar zirvesindeyken!!!, buradan üfürdüler banka şortla sanayi al diye.

Ah be çocuk. Daha dün bir bugün iki, hemen de oluverdin. Sana uysam 2 yıldır yaptığım bilmem kaç x karı da 1 ayda verecektim. İnşallah senin sözünü dinleyen olmamıştır.

Garanti rocks...

8.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Çok olmadı, bir ay kadar önce bankalar zirvesindeyken!!!, buradan üfürdüler banka şortla sanayi al diye.

Ah be çocuk. Daha dün bir bugün iki, hemen de oluverdin. Sana uysam 2 yıldır yaptığım bilmem kaç x karı da 1 ayda verecektim. İnşallah senin sözünü dinleyen olmamıştır.

Garanti rocks...
    Açıkçası, bu yıl bankaların özsermaye karlarının enflasyon altında kalacağı haberlerine bende kandım. Hızlı yükselen tahvil faizleri nedeniyle tahvil değerlerinden ciddi kayıplar da söz konusuydu ancak bakkallara bile söz geçiremeyenler bankaları rahatlatacak formülleri elbette kabul edeceklerdi.

Aslında bugünkü banka performansları geçmiş yıllarda görülen ve gereğinden düşük değerlemelerin sonucu bence.
    2018-2022 arasında; sanayi hisseleri tarihi zirvelerini yenilerken banka hisseleri tarihi diplerinde dolanıyordu. O gün nedenini bilmiyordum, bu gün de ne olduğunu anlayamıyorum.

Sayfa 884/968 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •