Sayfa 321/462 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon
Arama sonucu : 3695 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    boş bir soru.. o zamanda (GK öncesi) demiştim...sembolik bir miktar var diye...
    neden boş olsun...satmışsın demek gk dan sonra 8 adeti
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    neden boş olsun...satmışsın demek gk dan sonra 8 adeti
    -neden soruyorsun ki? 9 dan 1 e inince 8 satıldığı belli olmuyor mu?..
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --uzun zamandan beri ne zaman YILDIZ HOLDİNG in internet sitesine terfi edecek(şereflendirecek) diye arada bir bakıyorum...

https://www.ekonomim.com/sirketler/y...-haberi-629358

--hala giremedi...unutuldu da diyemem...https://www.linkedin.com/posts/mulke...originalSubdom
    https://www.continentalcc.com.tr/tr/markalarimiz

--hepsinin üzerinde ÜLKER yazıyor....ÜLKER e yakışır...bünyeye de uygun; atıştırma-şekerleme kategorisinde yer alıyor....sizce de öyle değil mi?..

--yıldız bu, öksüz iken alır... besler, büyütür...ayaklarının üstünde durmaya başlayınca yakışana verir...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    -neden soruyorsun ki? 9 dan 1 e inince 8 satıldığı belli olmuyor mu?..
    satışların maliyetine satılmamışların dahil olmadığıda belli ama sen soruyorsun..
    Sokrates der ki : “ Akıllı insanlar herkesten ve her şeyden öğrenirler...Sıradan insanlar sadece kendi deneyimlerinden öğrenirler. ..Cahiller ise zaten her şeyi bilirler..”

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    https://www.continentalcc.com.tr/tr/markalarimiz

--hepsinin üzerinde ÜLKER yazıyor....ÜLKER e yakışır...bünyeye de uygun; atıştırma-şekerleme kategorisinde yer alıyor....sizce de öyle değil mi?
    ülker'e yeni bir satışın gündemde olmadığını belirtti şirket..

ekmek çıkmaz sana burdan

kakao dan devam et..

--atalarımız ne demiş; ZOR, oyunu bozar...şartlar değişince düşünceler de değişir...dün dündür, bugün bugündür; dünün güneşi ile bugünün çamaşırını kurutamazsın...

--ben şeytanın avukatıyım...

--ayrıca, godiva belçikanın vergi cezası ile benzer dönemlere denk gelmesini tesadüf mü kabul edeceğiz ??

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --atalarımız ne demiş; ZOR, oyunu bozar...şartlar değişince düşünceler de değişir...dün dündür, bugün bugündür; dünün güneşi ile bugünün çamaşırını kurutamazsın...

--ben şeytanın avukatıyım...

--ayrıca, godiva belçikanın vergi cezası ile benzer dönemlere denk gelmesini tesadüf mü kabul edeceğiz ??
    bu dediğin bütün hissler için geçerli....borsada her zman risk vardır zaten...buraya gelen bunu bilir...ne laırsan al risk alırsın....bzi bu kadar cahil sanmana gerek yok...en azından senin sanmana gerek yok...

şeytanla ilişkin mevcut ama avukatlıktan ziyade daha yakın düzeylerde. (m.....). umarım yakında boşanır.

godivanin cezası ile ne benzer döneme gelmiş?

godivanin cezası ile ne benzer döneme gelmiş?..bunu da mı anlayamadın...açıklamalı THM gibi mi istiyorsun?...

--CCC nin tümünün yıldız a geçişi (önceden yabancı ile %50-50 idi)...

--**2015 de 220 milyon TL cirosu 650 çalışanı varmış.. 2021 lerde çalışan sayısı 1000 i bulmuş... bu kadar bilgi bulabildim...

--şeytan soruyor; acaba Yıldız holding in internet sitesinde şereflendirilmemesi, eşegin aklına karpuz kabuğu düşürmemek için mi?

--karpuz kabuğu= önem gıda sendromu!

**bu bilgi İSO ikinci 500 büyük kayıtlarından alındı...2015 den sonra tüm YILDIZ şirketleri İSO dan muaf...yani yer almıyor...neden böyle bir karar alındığını az buçuk tahmin edebiliyorum...

Sayfa 321/462 İlkİlk ... 221271311319320321322323331371421 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •