Sayfa 892/972 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. 4. Sefer, bu sefer 48-50 arasını havaya uçuracak gibi!
    Tavan 51,50

2. Safralar döküldüyse önümüz açık

Ytd

3. Hoppala bu niye böyle erken yürümeye başladı. tekniğe tamamen ters hareketler hocam. daha 0,90 usd da 1-1,5 sene oyalanacaktı, froto ları 50 usd dan satıp 0,90 usd dan eregl alacaktık. çok ayıp etti şimdi.

4. Borsada degil Matthias'a, TrendHound'a, Fedor'a; babaniza bile guvenmemeniz gerektigini anlamissinizdir heralde. Oyle alirlar elinizden mallari 39lardan 40lardan.

He bu arada hatirlayanlar vardir 39 - 40'larda yine Mathias 1 dolarlari sayiklarken ve Fedor elindeki tum mallari sattigini soylerken(48 50'lerde herkese umit pompalayip 40da sattigini osyledi) inadina kendimce alis yapip(40-50k lot arasi) buraya koymustum. Bir mesajdi aslinda burdakilere umarim mesaji alan olmustur...

5. Bence pek de erken konuşmamak lazım. Şubat ayında 50 leri zorlarken atılan nidaları unutmamak lazım. Eregli bu, neredeyse 3 yıldır emme basma tulumba gibi hareketler yapıyor. Umarım sona ermiştir de gider bu sefer.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

6.  Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Borsada degil Matthias'a, TrendHound'a, Fedor'a; babaniza bile guvenmemeniz gerektigini anlamissinizdir heralde. Oyle alirlar elinizden mallari 39lardan 40lardan.

He bu arada hatirlayanlar vardir 39 - 40'larda yine Mathias 1 dolarlari sayiklarken ve Fedor elindeki tum mallari sattigini soylerken(48 50'lerde herkese umit pompalayip 40da sattigini osyledi) inadina kendimce alis yapip(40-50k lot arasi) buraya koymustum. Bir mesajdi aslinda burdakilere umarim mesaji alan olmustur...
    Ben de aynı gün kamyon dayamıştım ereğli’nin önüne. Demiştim ki yarın yine düşerse 2 kamyon, sonraki gün yine düşerse 4 kamyon :d

7.  Alıntı Originally Posted by devlethan Yazıyı Oku
    Bence pek de erken konuşmamak lazım. Şubat ayında 50 leri zorlarken atılan nidaları unutmamak lazım. Eregli bu, neredeyse 3 yıldır emme basma tulumba gibi hareketler yapıyor. Umarım sona ermiştir de gider bu sefer.
    Ben 50'leri gececek ya da yukselecek demedim ki.

Her yukselisten once mutlaka birileri ortaya cikip milleti dokmeye calisiyor. Hisse yukselirken de yukarlarda umut pompalayip daha yuksek maliyetle aldiriyorlar ayni kisilere. Sonra yine asagi basiyorlar... Zaten 2 hareketten sonra kusup ve parasini birakip gidiyor KY.

8. Ky duygusal olmasa zaten ky olmazdı. Matheus ve th gibiler gelip aklını karıştırabildiği için forever ky olarak kalırlar. Geriye dönüp bakınca da ah ulan şunu 1 dolardan alsaydım derler ama fiyat 1 dolara gelince basiretleri bağlanır alacaklarına satış verirler dkdkkddjfjtam ibretlik

Sayfa 892/972 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •