Sayfa 783/856 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833 ... SonSon
Arama sonucu : 6847 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,317
     Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Koç ykbnk sını satmış diyorlar.
    2 aydir diyorlar..

Bakalim gercek mi??

Ben sanmam sattiklarini, cunku rahmetli Vehbi KOC bir bankamiz yok AKBANK var samancilarin diye dert yanar dururdu..
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Fener Cimbomu yendi, Ali Koç mutlu, hem #FENER hem #FROTO yarın güzel prim yapabilir, #GSRAY için pek iyi olmayabilir mi?
    Ali Koç, iyiden iyiye saçmalamaya başladı. bu tarz kabadayılıklar ters teper, şirketin imajına zarar verir. kendi adıma satışlar düşünce o kadar endişe etmem. kişi kendinden bilir işi, ben bir çok tecrübeli yatırımcı gibi patron kim, hali tavrı nasıl diye bakıyorum ve bu şahıs, hal ve tavırlarıyla güvensizlik telkin etmeye başladı. yakın zamandaki bir iletimde de başlıkta ifade etmiştim. umarım aklını başına alır.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

3. Deniz Yatırım'dan #FROTO 1. çeyrek finansallar tahmini:

Hasılat: 128.340 mn TL
    FAVÖK: 11.278 mn TL
    Net Kar: 8.933 mn TL

Yıl başlangıcında engelli bireylerin araç alımına getirilen vergi istinasının etkileriyle bu çeyrekte reel büyüme bekleniyor.
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Ali Koç, iyiden iyiye saçmalamaya başladı. bu tarz kabadayılıklar ters teper, şirketin imajına zarar verir. kendi adıma satışlar düşünce o kadar endişe etmem. kişi kendinden bilir işi, ben bir çok tecrübeli yatırımcı gibi patron kim, hali tavrı nasıl diye bakıyorum ve bu şahıs, hal ve tavırlarıyla güvensizlik telkin etmeye başladı. yakın zamandaki bir iletimde de başlıkta ifade etmiştim. umarım aklını başına alır.
    Çok zor ve sorumluluk isteyen bir yükün altına girdi, kaç yıldır bi şampiyonluk göremedi, hakem hataları (!) ve kendi hataları da eklenince iş çığırından çıktı doğal olarak. Sanırım başarısız bir başkan olarak da bırakmak istemiyor görevi. Zaten hükümet kendisini sevmiyor, başkan olmasını da istemediler ve Fenerin başarısız olması malum zâtı da memnun ediyordur.

Deniz Yatırım tahminleri genelde doğru çıkar. Hadi bakalım.

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Çok zor ve sorumluluk isteyen bir yükün altına girdi, kaç yıldır bi şampiyonluk göremedi, hakem hataları (!) ve kendi hataları da eklenince iş çığırından çıktı doğal olarak. Sanırım başarısız bir başkan olarak da bırakmak istemiyor görevi. Zaten hükümet kendisini sevmiyor, başkan olmasını da istemediler ve Fenerin başarısız olması malum zâtı da memnun ediyordur.

Deniz Yatırım tahminleri genelde doğru çıkar. Hadi bakalım.
    İşin doğrusu, bu bahsettiğiniz olaylar ve şahıslar zerre kadar umurumda değil (olumsuz ifadelerimi lütfen şahsınıza almayın, tamamen ali koça yöneliktir). esas yükü patronu olduğu şirketlerdir. koç ailesinde yeni nesilde gerçek anlamıyla temsil kabiliyeti olan ya da medyadan uzak durarak defolarını örtebilen Ömer koç oldu. ali koç (oğlu da babasını taklit edip kabadayılık yapıyor, bunlar önemli ipuçları gelecek nesil için) inanılmaz bir hayal kırıklığı. böylesi nobran, kural tanımaz davranmak sahip oldukları zenginliğin onlara bu ülkede tanıdığı bir imtiyaz maalesef. bizim ülkemizde böyle oluyor maalesef. yazıklar olsun. hep diyorum ya, satışların dalgalanmasından endişe etmem ama bu zihniyet beni hep tedirgin etmiştir.

baş ağrıtmak istemem bu çerçevede anlatabileceğim ama anlatmaya halimin ve keyfimin olmadığı o kadar vaka var ki... sonunda bu ülkeden gideceğim herhalde. yazık, güzel ülkemize yazık.

6. İş insanları üç alana girmemeli.
    1- din
    2- siyaset
    3- spor
    Bu üç alan dünyanın her yerinde iş insanının basını agrıtır.

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    İş insanları üç alana girmemeli.
    1- din
    2- siyaset
    3- spor
    Bu üç alan dünyanın her yerinde iş insanının basını agrıtır.
    prensipte kesinlikle katılıyorum ama girilirse de başarılı - başarısız olsa da bir efendiliği, ağırlığı olur. üslubunu, yapacağını tartar. rahmi koç, iyi beşiktaşlı, sponsor olur destekler fakat daha da fazlası edepsizlik yapmaz. dün akşam itibariyle koç grubu acaba sabancı gibi olur mu soruları şiddetlendi zihnimde. gelecek nesli de şüpheye düşürdü beni. neyse, konuyu uzatmayayım ama hepimizin bildiği gibi borsa, iş hayatı ve son toplamda hayat sadece matematikten ibaret değil.

gereksiz yere başlığı meşgul ettiysem kusura bakmayın ama bu konuda fikir teatisini faydalı görüyorum kendimce.

8.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    İşin doğrusu, bu bahsettiğiniz olaylar ve şahıslar zerre kadar umurumda değil (olumsuz ifadelerimi lütfen şahsınıza almayın, tamamen ali koça yöneliktir). esas yükü patronu olduğu şirketlerdir. koç ailesinde yeni nesilde gerçek anlamıyla temsil kabiliyeti olan ya da medyadan uzak durarak defolarını örtebilen Ömer koç oldu. ali koç (oğlu da babasını taklit edip kabadayılık yapıyor, bunlar önemli ipuçları gelecek nesil için) inanılmaz bir hayal kırıklığı. böylesi nobran, kural tanımaz davranmak sahip oldukları zenginliğin onlara bu ülkede tanıdığı bir imtiyaz maalesef. bizim ülkemizde böyle oluyor maalesef. yazıklar olsun. hep diyorum ya, satışların dalgalanmasından endişe etmem ama bu zihniyet beni hep tedirgin etmiştir.

baş ağrıtmak istemem bu çerçevede anlatabileceğim ama anlatmaya halimin ve keyfimin olmadığı o kadar vaka var ki... sonunda bu ülkeden gideceğim herhalde. yazık, güzel ülkemize yazık.
    Ayrıca durmadan koç holdinge FB'yi fonlatıyor, hiç hoş değil. İyi ki dedesi sirketleri saglama baglamis, yoksa hepsini prof. yoneticiler degil kendi yonetse ne olurdu bu sirketler mechul.

Sayfa 783/856 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •