Sayfa 447/448 İlkİlk ... 347397437445446447448 SonSon
Arama sonucu : 3577 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: EGPRO - Ege Profil

1. Bilanco da harika geldi. Belli bu senede temettülerle bizi maaşa bağlıycak hissemiz.
    Patron bölmemek için yırtındığı sürece temettü artışı devam edicek. E bizde toplamaya devam edicez..
    Allah uzun ömür verir de gösterirse ben bu hisseyi çocuklara miras bıraktığımda nekadar olucak çok merak ediyorum...

Herkese sevgiler bol kazançlar..

YTD

2. Bugün hayırlısıyla egpro ,da portföydeki yerini aldı , bereketli olur inşallah 🇹🇷🇹🇷

Alıntı Originally Posted by taksi626 Yazıyı Oku
    Bugün hayırlısıyla egpro ,da portföydeki yerini aldı , bereketli olur inşallah ��������
    Hoşgeldin ortak.. Bereketli olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by taksi626 Yazıyı Oku
    Bugün hayırlısıyla egpro ,da portföydeki yerini aldı , bereketli olur inşallah 🇹🇷🇹🇷
    Çok doğru bir seçim ortak. Hayırlı uğurlu olsun inşallah.
    YTD

5. Çok teşekkürler , şirket rakipsiz işi süper kârını paylaşıyor ehh aradığımız tüm özellikler var inşallah böyle devam eder ,, bizde payımızı arttırmak için elimizden geleni yapacağız , tüm ortaklara bol kazançlar 🇹🇷🇹🇷

6. takibe aldım şimdilik inşallah yakın zamanda ortak oluruz...

Dört temettü politikamız çok güzel ancak miktar biraz daha artarsa güzel olur.. Böyle dönemde en iyilerden biri.. Hissenin pazarlanmaya bile ihtiyacı yok.. Alanında tekel.. Yolun açık olsun egeprofil.. Açtığın yolda beraberiz. Syglr

8.  Alıntı Originally Posted by selcuk2286 Yazıyı Oku
    Bilanco da harika geldi. Belli bu senede temettülerle bizi maaşa bağlıycak hissemiz.
    Patron bölmemek için yırtındığı sürece temettü artışı devam edicek. E bizde toplamaya devam edicez..
    Allah uzun ömür verir de gösterirse ben bu hisseyi çocuklara miras bıraktığımda nekadar olucak çok merak ediyorum...

Herkese sevgiler bol kazançlar..

YTD
    Hangi bilanço iyi geldi?Bildiğim kadarıyla 2023 son çeyrek zarardı.2024 ilk çeyrek vergi dairesi geldi.
    Vergi dairesi gibi gelirse ilk çeyrek
    bilanço çok iyi olur tabi.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 447/448 İlkİlk ... 347397437445446447448 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •