Sayfa 333/399 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383 ... SonSon
Arama sonucu : 3191 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

--ÜSTAD/ÜSTADİYE nin izin almasına gerek olur mu?...istediğiniz her şey söyleyiniz...dilin kemiği yok zaten...
    --size her şey serbest ve de çok yakışıyor, ne söylersen söyle ...

--yanlışlıkla adını soyadını söyleme...dikkat et...bunun dışında her şeyi söyleyebilirsin
    Türkiye'de her şey olabilirsin ama rezil olamazsın. M.Mungan

2.  Alıntı Originally Posted by Borsaborsaborsa Yazıyı Oku
    Sen Yalancısın Küçük yatırımcıya sattirmak kafa karıştırıp Almasın diye burada Ülker i sürekli kötüleyen komisyoncu para ile Kişiliğini satmışsın.

Çünkü Ülker de yatırımim yok demene rağmen Genel Kurula geldin, doğruysa 2.000 km den masraf ettin, Goody övmene rağmen onun Genel Kuruluna gitmedin.

Yani demem o ki bu Karektersiz de hisse var.

Ben Karekterli, Vicdan sahibi olarak Küçük yatırımcı Zarar etsin ama ben Milyon Kâr edeyim diye komisyonla veya Kasıtlı Algı operasyonu yapmam.
    Ft-2 nin artık gidiyorum demesinin sebebi.
    Yukarıda yazdığım son paragrafdır,

Artık 2024 ilk Çeyrek bilançoyu bekleyip,
    Gördüktensonra 2. Çeyrekte Kâr tahminlerine gore yeni degerlemeler ve Hedef fiyat belirlenir

3. Bilançoyla birlikte bazı manipülasyoncuların: Takke düştü kel göründü moduna girmesine çok az kaldı
    Sabır..

4. Bilanço dan sonra kar satışları gelir mi sizce.beklenti bitti hesabi

5.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Bilanço dan sonra kar satışları gelir mi sizce.beklenti bitti hesabi
    Bilemiyorum piyasa ne yapar ama bilançodan 15-20 gün sonra bist 30 ve katılım endeksine girme ihtimali üstüne bu bilanço iyi gelirse 2. Çeyreğin çok daha iyi gelme potansiyeli 90-100 gün sonra gelecek bilanço ile fk ların 5 lere düşme ihtimali ayrıca haziranda gri listeden ülkenin çıkma ihtimali var bir beklenti bitti deyip satarlar mı başka beklentileri mi alırlar piyasa bilir

6. Gelebilir tabii..Verip,aşağıdan da olsa geri almak belki kısmi biçimde yapılabilir..Ama koyduğunuz hedef çok daha yüksekse bence hiç dokunmamak daha doğru..

7.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Bilanço dan sonra kar satışları gelir mi sizce.beklenti bitti hesabi
    Gelebilir tabii..Verip,aşağıdan da olsa geri almak belki kısmi biçimde yapılabilir..Ama koyduğunuz hedef çok daha yüksekse bence hiç dokunmamak daha doğru..

8. Burada alim gücü düştü diyerek yalan bilgi veren sahis vardi

https://www.sozcu.com.tr/cikolata-ba...ha-ucuz-p47905

En ulaşılabilir atıştırmalık gida hala daha çikolata....

Konuştuğu yalandan hiç utanmış midir acaba bu erkek bay yalancı bey....

Sayfa 333/399 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •