Sayfa 381/388 ÝlkÝlk ... 281331371379380381382383 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 3,041 - 3,048 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by canran57 Yazýyý Oku
    DÖNEM NET KARI 31.03.2024 TARÝHLÝ GELÝR TABLOSU (5.347.184,03) 2023 12 karý 446.760 gayet iyi
    Bir yanlýþlýk yok ise 5 milyon küsür kar rakamý mý iyi? 3 aylýkda sanki düþük gibi koskoca þirket bu kar rakamý ile neyse hiç, açýklamasa daha iyi😃

2. Yurdýþý satýþlar doðru ise daha öncede söylendiði gibi hissenin þuan ki fiyatý önemli deðil çünkü borsanýn temel kuralý manipülasyon buda her zaman vardýr fakat zamaný geldiðinde gerçekler fiyatlanýr uzun vade beklemeyen için zor bir hisse kýsada iyi þeyler zor gibi
    Aylardýr bende bekliyorum bu hissede bugün itibari ile atýp kenara unutacaðým bir yatýrým artýk benim açýmdan.
    Uzun vadede veya kýsa vadede herkese kazandýrmasýný dilerim.

3.  Alýntý Originally Posted by ayýbogan Yazýyý Oku
    Yurdýþý satýþlar doðru ise daha öncede söylendiði gibi hissenin þuan ki fiyatý önemli deðil çünkü borsanýn temel kuralý manipülasyon buda her zaman vardýr fakat zamaný geldiðinde gerçekler fiyatlanýr uzun vade beklemeyen için zor bir hisse kýsada iyi þeyler zor gibi
    Aylardýr bende bekliyorum bu hissede bugün itibari ile atýp kenara unutacaðým bir yatýrým artýk benim açýmdan.
    Uzun vadede veya kýsa vadede herkese kazandýrmasýný dilerim.
    Bugünkü KAP bildiriminden sonra geriye doðru kap haberlerini taradým ve yurtdýþý satýþa hiç rastlamadým.
    Diðer yandan yaptýðým araþtýrmada, Herhangi bir otoriteye Mali tablo verilmesi baþlýðýna da rastlamadým. Gerçi 2023-2024 yýllarýna baktým sadece.
    Bu tablo vergi dairesine verilmiþ .
    “ Vergi Dairesine sunulmuþ olup, Sermaye Piyasasý Mevzuatýna göre düzenlenmemiþtir.”
    Ýfade bu. Sermaye Piyasasý mevzuatýna göre düzeldiðine göre, ufuktaki bedelsiz sermaye artýrýmý ile ilgili bir durum mu acaba diye aklýmdan þöyle bir geçti.
    Bu hafta bedelsiz onaylanýrsa süper olmaz mý?

4.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Bugünkü KAP bildiriminden sonra geriye doðru kap haberlerini taradým ve yurtdýþý satýþa hiç rastlamadým.
    Diðer yandan yaptýðým araþtýrmada, Herhangi bir otoriteye Mali tablo verilmesi baþlýðýna da rastlamadým. Gerçi 2023-2024 yýllarýna baktým sadece.
    Bu tablo vergi dairesine verilmiþ .
    “ Vergi Dairesine sunulmuþ olup, Sermaye Piyasasý Mevzuatýna göre düzenlenmemiþtir.”
    Ýfade bu. Sermaye Piyasasý mevzuatýna göre düzeldiðine göre, ufuktaki bedelsiz sermaye artýrýmý ile ilgili bir durum mu acaba diye aklýmdan þöyle bir geçti.
    Bu hafta bedelsiz onaylanýrsa süper olmaz mý?
    Tabiki de çok güzel olur fakat takaslara baktýðýmýz da bofa topladýðý lotlarý daðýtmaya baþlamýþ gibi devamý gelecek mi izlemek lazým eðer bu da gerçekleþirse tahtayý sürmeye baþlayabilirler bedelsizden önce tabiki de bunlar kendi görüþ ve düþüncelerimiz önemli olan tahtacý ve patronun ne düþündüðü oyunu nasýl kurduðu

5.  Alýntý Originally Posted by Vosbaga Yazýyý Oku
    Bir yanlýþlýk yok ise 5 milyon küsür kar rakamý mý iyi? 3 aylýkda sanki düþük gibi koskoca þirket bu kar rakamý ile neyse hiç, açýklamasa daha iyi��
    Elektirik üretimi az olduðundan ben zarar bekliyordum
    Yazdýklarým sohbet amaçlýdýr. Yatýrým tavsiyesi deðildir.

fikr-i cimnastik :
    1,00 TL nominal deðerli paylar için 21,76 TL olarak belirlenmiþti. acaba diyorum bu rakamdan mý bölecekler. ne þiþ yansýn ne kebap.
    böl : 646,1756 =2,91
    halka arz fiyatý =3,90 dý

7.  Alýntý Originally Posted by canran57 Yazýyý Oku
    Elektirik üretimi az olduðundan ben zarar bekliyordum
    Bildiðim kadarýyla nisan ilk hafta bakýma girdi santral yani üretim azlýðý 2. Çeyrek bilançosuna yansýyacak tabi bu arada petrol üretim gelirleri de yansýyacak 2.çeyrek bilançosuna
    Çok önemli geliþmeler bunlar…

8.  Alýntý Originally Posted by Kandinsky Yazýyý Oku
    Bildiðim kadarýyla nisan ilk hafta bakýma girdi santral yani üretim azlýðý 2. Çeyrek bilançosuna yansýyacak tabi bu arada petrol üretim gelirleri de yansýyacak 2.çeyrek bilançosuna
    Çok önemli geliþmeler bunlar…
    Petrol üretmeye baþladýðýný açýklamadýlar benim bildiðim.Temenni mi bu dediðin yoksa bir bilgiye mi dayanýyor.

Sayfa 381/388 ÝlkÝlk ... 281331371379380381382383 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •