Onemli Gunler Banner
Sayfa 595/691 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645 ... SonSon
Arama sonucu : 5523 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Pasife yazılınca robotu çekiyorum suyuniçine, timsah gibi sudan çıkmıyalım, geleni hüpletelim nassa biz uzuncuyuz.
    Bizde ki rahatlık kimsede yok

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Vefa arıyorum
    Dost arıyorum
    Şefkat arıyorum
    Aşk, aşk arıyorum
    https://youtu.be/hNONYQLl2fg

Ferdi Özbeğen - Kandil (Orijinal Plak Kayıt)
    Ama 33lük plaktan. Ytd

3. Biz geldik ziyaretçi sayımız arttı

Cısdık cısdık piyanist ver müzüü

https://youtu.be/94jGPtSHNf0

4. Hisseyi alırsın gitmez! Haliyle o an sadece senin aldığın hisse gitmez sanırsın. Bodoslama atlamamak lazım. Aslında beyin sinyalleri o hale sokuyor adamı. Aldım çaktım hava atacan ya bu o havayı adama attırır mı? Ha aldın sattın diyelim ertesi gün yine aynı döngü! 9 gündür tek kırmızısı var adamın dibinin! Olaya öyle 👀 bakmak lazım. O 9 günde analar ne yiğitler doğurmustur, tek kademeleri sevmediğimi biliyor namıssız! Defter değeri altı kısımları eyiymiş 😊 Ytd

5. Geçen sene başında yılların emektarı arabamı değiştirmiştim, bu sene de çekme karavan bakıyorum aslında epeydir bakıyorum. Var mı bu konuda deneyimi olan.
    Bu sayfaya bunu sormak biraz saçma ama yinede denk gelir belki dedim! Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by fantom54 Yazıyı Oku
    Eh....19.50 den biraz alım yaptım...tahtacıyı silkerim umarım..
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yok o açıdan demedim. Fantom hc mikemmel yerden maliyetlendi, Mühtemelen tahtaciyi öpücek tek kişii o olabilür
    Evet spenc hc analar ne yiğitler doğurur 9 gündür tahtaciyi öpen tek kişi fantom hc, dün akşam geldi buraya, gelmişken sordum ama cevap alamadım.
    Dün 22 taleden satmış olabilür tabii benim kisi varsayım, kendi öptüm beyanı olmadan bişii diyemem.

7. Bu sayfa niye saçma! Forumlardan tecrübe edindiğim şu malum uzunca süre yazınca forumdaki kişilerinde Yatırım şekli farklı oluyor.
    Örnek şişe yatırımcısı daha bilinçli daha konulara hakim sektör yoğun çeşitli olsada yatırımcılarıda daha kravatlı ve daha usturuplu tipler.Konuşmalar öyleydi tabi geçmişte şimdiler de o kişiler yok!

Petkim forumu tıpkı tahtacısı gibi, usturup yok, elinde tespih, diğer elinde İtalyan sustalı boynunda zincir, ağzında sakız!
    Tahtacı böyle olunca buradada bizleri o hale sokuyor! Kaba saba oluyorsun burada! 😂 ytd

8. Ereğli forumu tabi çok bilmiyorum örnek vermek için atıyorum. Bu ikisinin karışımı olabilir! Beyaz, mavi yaka, takım elbise, emekçisi, işçisi, taksicisi kamyoncusu, gırnatacası
    Tabi bilmiyorum lütfen yanlış anlaşılmasın! Ytd

Sayfa 595/691 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •