Sayfa 266/281 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon
Arama sonucu : 2242 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Hep yatırımlardan söz ediyoruz...
    Ancak ALARKO'nun 2030 yılında "portföy yönetim şirketi" olma hedefi de vardı...
    Her birimizin bir portföyü var. alarko'nun da portföyü kendi boyuna göredir.
    Gelecek vadeden şirketlere yapılan yatırımlar ne durumda?

https://azimutportfoy.com/fon/rkl/
    Bu fon yılbaşında ne kadardı?
    31 martta ne kadar?

Bunları da genel kurulda sormakta fayda görüyorum...

dün baktım 5 aylık %70 getiri vardı azimut alarko fonunun. 3 aylık getiri nedir bakmadım.

ALARKO >>>120 DAKİKALIK SİSTEMDE, bir kaç gün sonrası......

*Endeksten ayrışma taktiği bu süreçte umarım başarılı olur..
    Son düzenleme : loruhlano; 22-05-2024 saat: 16:55.

Günlükteki Bollinger daralması Mayıs 2023 ü de geçti......daral...daral...daral...bakalım nereye kadar...

*MAYIS 2023*...Daralma sonu 50,64.-TL. son.....

*MAYIS 2024*

Yukardaki olayı herkes görmüştür tabiiki, bakalım kırılım ne zamana kadar ötelenebilecek?? ilk çeyrek bilanço da bir gelsin...
    Son düzenleme : loruhlano; 22-05-2024 saat: 17:20.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,340
    Bu cell yatırımı fos çıktı muhtemelen . CEO nun konuşmasını dikkate alsalar tavan olması gerekirdi...
    ALARK gene yüzme bilmiyor abi

6.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    Bu cell yatırımı fos çıktı muhtemelen . CEO nun konuşmasını dikkate alsalar tavan olması gerekirdi...
    ALARK gene yüzme bilmiyor abi
    Sn tövbekar hocam ceo yayında kayda değer bir şey söylemedi bence konuşmak için konuştu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,340
     Alıntı Originally Posted by tıbbıyeli Yazıyı Oku
    Sn tövbekar hocam ceo yayında kayda değer bir şey söylemedi bence konuşmak için konuştu.
    sn tıbbiueli,
    Cell yatırımlarında araba dahil olması, şirketin lityum madenleri, geri dönüşüm vs ile ilgili olması yani yeni yatrımın önü açık
    maldivler 2024 sonu işletmeye alınması
    tarımda zararına bile mal satmak zorunda kalınması emek yoğun sektörler olarak ( olumsuz). Kazakistandaki arazi miktarının 5000 dönüme çıkacağını...
    finansal pahalıkılık yüzünden %30-70 olan yatırım oranını % 50 -50 yapmaları...
    ben sadece cell işinin bile çok önemli olduğunu düşünüyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by tovbekar Yazıyı Oku
    sn tıbbiueli,
    Cell yatırımlarında araba dahil olması, şirketin lityum madenleri, geri dönüşüm vs ile ilgili olması yani yeni yatrımın önü açık
    maldivler 2024 sonu işletmeye alınması
    tarımda zararına bile mal satmak zorunda kalınması emek yoğun sektörler olarak ( olumsuz). Kazakistandaki arazi miktarının 5000 dönüme çıkacağını...
    finansal pahalıkılık yüzünden %30-70 olan yatırım oranını % 50 -50 yapmaları...
    ben sadece cell işinin bile çok önemli olduğunu düşünüyorum...
    Tövbekar hocam yanlış ifade ettim. CEOnun paylaştığı bilgiler sizin ve benim gibi uzun vadeli(2028-30lar belki 40lar) şirket ortakları için kıymetli. Ancak piyasadaki oyuncular tarafından önemsenmeyecek ve hisseyi etkilemeyecek diye düşünüyorum.
    Şirket için önemli, hisse için önemsiz bilgilendirme desem daha doğru olurdu herhalde.

Sayfa 266/281 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •