Sayfa 7/17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 130 madde; 49 - 56 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş

1. Soru şu “ Bu seneki 2. temettü 2023 karından verilmeyecek mi?” Sizin 2. temettü hayal olur ve tahtayı dümdüz ederler mi yazınıza karşılık.
    Evet ödenir ise 2. temettü hangi yılın kârından veriliyor beyfendi aydınlatın bizi.

2.  Alıntı Originally Posted by collector88 Yazıyı Oku
    Soru şu “ Bu seneki 2. temettü 2023 karından verilmeyecek mi?” Sizin 2. temettü hayal olur ve tahtayı dümdüz ederler mi yazınıza karşılık.
    Evet ödenir ise 2. temettü hangi yılın kârından veriliyor beyfendi aydınlatın bizi.
    üslubunuz kinayeli gibi geldi hatta emrivaki geldi ama yazdığımı açıklamak gerekir diyerek kısaca yazayım, gerçi önceki mesajımda anlaşılır düzeyde ama olsun...

bu senenin olası 2. temettüsü 2023 net kârından verilir ancak koşullar oluştuğu takdirde gibisinden ifadeler şerh olarak ifade edilir ve mevcut radikal kâr düşüşü (sebebini anlayabilecek kadar henüz inceleyemesem de bu devasa bir düşüş) bu şerhe muhatap olabilir.

sanırım aydınlatıcı olmuştur beyefendi.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Son donemde kotu gelenler yukseldi..

En buyuk ornegi OTKAR TTRAK en sonFROTO

Sakin olmak lazim..

Biz kucuk ortagiz, KOC dusunsun...
    ben tahta fiyatından değil ama acaba iş modelinde bir sıkıntı mı var veya örtülü sponsorluklar ya da saçma sapan sebeplerle mi bu kâr düşüşü yaşandı endişesini yaşıyorum. meselâ bir yatırım sonucunda bu düşüş varsa sevinebilirim bile.

4. Bilancoda görülen tek güzel şey borcu azalmıştır. Gerisi hayal kırıklığı.
    Son 1 haftada caktirmadan 30 milyon lot satan Bofa hariç herkese sürpriz oldu.
    Hala sarılacak bir FK mız var çok şükür

5.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Bilancoda görülen tek güzel şey borcu azalmıştır. Gerisi hayal kırıklığı.
    Son 1 haftada caktirmadan 30 milyon lot satan Bofa hariç herkese sürpriz oldu.
    Hala sarılacak bir FK mız var çok şükür
    çaktırmadan adamlar katliam yaptı tahtada

6. Bofa bu bilançoyu öğrenmiş ise yazıklar olsun sana. Biz de işte kurum, kimse bana soru sormasın diyerek yatırımcısını koruyor diyorduk

7.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    çaktırmadan adamlar katliam yaptı tahtada
    Çaktırmadan derken hergun yedire yedire düşürdüler. Bir anda boşaltmadi, 10 güne yaydı. Adamlar profesyonel
    Yarın ne kadar düşer bilmiyorum ama zaten çoğu fiyatlandi bence.

8.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Çaktırmadan derken hergun yedire yedire düşürdüler. Bir anda boşaltmadi, 10 güne yaydı. Adamlar profesyonel
    Yarın ne kadar düşer bilmiyorum ama zaten çoğu fiyatlandi bence.
    ne demek istediğinizi anladım ama böyle böyle şoku atmaya çalışıyorum. alkışlar tüpraşa

maalesef içerden haberler de alınmış gibi duruyor. dediğiniz gibi seri bir şekilde tahtayı aşırı zedelemeden mal verdiler.

küçük sermayeli şirket hisseleri var elimde, onlar dahi çok şükür nitelikli bilançolar getirirken beyimizin bilançosu hayli şaşırttı.

artık hayırlısı diyeceğiz. incelemeye devam...

Sayfa 7/17 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •