Sayfa 607/690 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657 ... SonSon
Arama sonucu : 5518 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Benden niye açıklama bekliyorlar, şirketin ceosu benmiyim.
    Yemişler içmişler yan gelip yatmışlar işte rakamlar orda
    Korkmaya gerek yok bence
    Bacası tütüyeah, fabrika çalışıyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Sıkmayın canınızı okşayın lotlarınızı, devran döner, bugünlerde geçer

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Benden niye açıklama bekliyorlar, şirketin ceosu benmiyim.
    Yemişler içmişler yan gelip yatmışlar işte rakamlar orda
    Korkmaya gerek yok bence
    Bacası tütüyeah, fabrika çalışıyor
    🔥 🏭 🤣🤣🤣
    Bu da iyiydi!
    Kalabalıktan bir açıklama gelir mi diye bekliyorum bende.
    38 kişi yan gelip bakıyorlar 😊 akşam yemeği yenmiş, ellerinde çekirdek, çay, meyve tabağı eşliğinde bekliyorlar forumdan bir açıklama var mi diye! Herkes yan gelip yatıyor demek ki . Ytd

4. Bozkurt Hc da gözlerini fal taşı gibi açmış bugünkü hareketi ne kadar doğru yapmışım edasında, içten içe sırıtıyor. Gözler ve dişler timsah 🐊 modunda! Yalanıp duruyor 😊 ytd

5. Ben tabi düşüncelerimi henüz aktarmadım. Şimdilik diğer gözlerden ne görüldüğünü yazan olursa diye beklemedeyim! Evet arkadaşları sahneye alalım, oturmaya gelmediysek ve okumaya gelmediysek… Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    🔥 🏭 🤣🤣🤣
    Bu da iyiydi!
    Kalabalıktan bir açıklama gelir mi diye bekliyorum bende.
    38 kişi yan gelip bakıyorlar 😊 akşam yemeği yenmiş, ellerinde çekirdek, çay, meyve tabağı eşliğinde bekliyorlar forumdan bir açıklama var mi diye! Herkes yan gelip yatıyor demek ki . Ytd
    46 oldu şuan…bu bilanço gelmemiş hali. Ytd

7. 69 oldu ytd….
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bozkurt Hc da gözlerini fal taşı gibi açmış bugünkü hareketi ne kadar doğru yapmışım edasında, içten içe sırıtıyor. Gözler ve dişler timsah 🐊 modunda! Yalanıp duruyor 😊 ytd
    Allah iyiliğini versin emi,akşam akşam güldürdün beni
    Ben bu tahtada güniçi trade ederek hiç kazanamadığımı daha önce söylemiştim.
    Bugün de değişik bir durum olmadı, yukardan aldığımı aşadan verdim, hep zarar hep zarar.bi kerede aldığım zaman yükselse yukardan versem kıyamet mi kopacak acaba diye üç kere düşünürüm. Nasıl bi tezgahın içine düştük büüüle arkadaş
    Spenc hc elimi artık söyleme yahu sabah kıvrandığımı karnımın ağrıdığını anladın, tahtaci hemen öpücüğü kondurdu, yapma büüyle şeyler azcık ketum ol ser ver sır verme herif soyguncu

Sayfa 607/690 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •